לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו. economy.fresh.co.il החברים מוזמנים גם לפורום צרכנות ומשפטים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > כלכלה, עסקים ושוק ההון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-11-2011, 11:06
  עדי זילברברג עדי זילברברג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.11.11
מחפש השקעות אידיאולוגיות - ירוקות, טכנולוגיות וכיו"ב

שלום לכולם.
לא מזמן פתחתי חשבון למסחר עצמאי בבורסה ע"מ להשקיע כמה עשרות אלפי שקלים שיש לי למטרה זו.
אני מעוניין להשקיע באופן אידיאולוגי - כלומר - לתמוך בחברות אשר עושות דברים שאני מאמין בהם. פעולות כגון פיתוח וקידום אנרגיות ירוקות, קידום בטיחות, טכנולוגיה מטיבה, רפואה אלטרנטיבית וכן הלאה. לפני שאני נותן רשימה יותר מפורטת, נעבור לשאלה המרכזית - איך אני יכול למצוא דברים להשקיע בהם?
האם יש למי מכם קישורים שימושיים, או אפילו עצות כלליות כיצד אני יכול לאתר חברות מומלצות או אפילו קרנות נאמנות או תעודות סל וכיו"ב?
למותר לציין שאני מחפש דברים שיהיו גם הגיוניים ככלית, כלומר שהסיכוי להרוויח בהם רווח סולידי לפחות הוא ריאלי.

אשמח לתשובות ולדיון.
תודה.
עדי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-11-2011, 12:44
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי עדי זילברברג שמתחילה ב "תודה. האמת - מבט זריז על הרכב..."

בדקת גם את מדדי חו"ל שצוינו שם?
בכל מקרה, במקרה כזה אתה הוא זה שצריך לדעת איפה להשקיע, כי נראה לי שאתה מחפש חברות ספציפיות ואז זאת כבר עבודה ל"ירוקים" ולא למשקיעים- אם למשל אתה מכיר חברה שתואמת לאידיאולוגיה שלך, חפש את המניה שלך. אתה יכול לחפש בגוגל, באתר של הבורסה, בגלובס וכדומה. אם זאת חברה זרה- חפש את סימון הבורסה שלו, בדר"כ3-5 אותיות באנגלית.
ברם, גם עבודה השקעה נחוצה לאחר מכן- להרכיב את התיק כדי להפחית את הסיכון שבו- לשלב רכיב מזומן/סולידי עם מנייתי וכו'. ייתכן שתאלץ לעשות זאת לבד ולא בעזרת מנהל השקעות, לאור הסכום הנמוך יחסית שאתה מתכוון להשקיע. במקרה כזה אני ממליץ לך ללמוד את התחום (בהנחה שאינך משקיע עם ניסיון), בין אם קורסי מסחר או באקדמיה אם זה מעניין אותך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:58

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר