לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-11-2011, 10:39
צלמית המשתמש של Dr. House
  משתמש זכר Dr. House Dr. House אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.10
Facebook profile
מחיפוש בגוגל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי berko שמתחילה ב "60D או 550D או 600D או משהו אחר"

לא הייתי קונה שום דבר מהם.
לאחר כמה דקות חיפוש של שילוב המילים "קאמרה" ו"4H" אני מקבל בעיקר תוצאות שליליות של תגובות ותלונות בפורומים שונים בארץ.

ואל תשכח את האותיות הקטנות של הקופון:

*רק 2,999 ₪ במקום 4,000 ₪ למצלמת DSLR מחודשת מקצועית ומתקדמת דגם EOS 60D מבית *Canon

וממה שקראתי בפורומים, הם לא חברה שתרצה להתקרב למחודשות שלה, השירות לא מצדיק את ה"מחיר" הטוב כביכול.

מה גם שלאחר שיקלול המחיר לא באמת זול. מצלמות מחודשות נמכרות במחירים זולים יותר ממצלמות חדשות.

ומנסיוני המר עם הגרופונים האלו -
אין אף עסקה שווה שם.
הכל תוכל להשיג במחירים האלו אם רק תשקיע קצת חיפוש בגוגל.
מה שעם ישראל לא טורח לעשות (ואפילו אתה יכולת לפתוח גוגל ולמצוא בדיוק מה שאני ראיתי).

שיהיה בהצלחה!

תומר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-11-2011, 15:59
  סיגמא דלתא סיגמא דלתא אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.11
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי berko שמתחילה ב "האמת היא"

אם אתה חדש בעולם הצילום, הייתי ממליץ לך על הדגם הזול ביותר (למעט כמה סייגים).
קודם סדר בשמות:
550D=Rebel T2i
600D=Rebel T3i
60D

שלושת המצלמות מבוססות על בדיוק אותו חיישן (APS-C 18MP) ואותו מעבד תמונה DIGIC4. איכות התמונות שתקבל בכל מצלמה היא אותו דבר.
ל-600 יש מסך מתכוונן שאין ל-550, ומספר פיצ'רים שתרומתם היא בעיקר לצילומי וידאו. אם אתה לא מתכוון לצלם וידאו עם הDSLR, התועלת השולית של ה-600 הוא מאוד קטן.

ל-60 יש עוד כמה יתרונות שקשורות למהירות הצילום: מהירות תריס 1\8000 לעומת 1\4000 וצילום התפרצות מהיר יותר (3.7 מול 5.3 פל"ש). לצלם מתחיל אין צורך בפיצ'רים האלה ובכל מקרה איכות התמונה שתקבל תהיה בדיוק כמו הדגמים הזולים יותר.

ישן 18-11-2011, 05:46
  dany5311 dany5311 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.05
מצלמה מחודשת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי berko שמתחילה ב "60D או 550D או 600D או משהו אחר"

אם מציינים על האריזה שהמצלמה מחודשת,ומחירה זול משמעותית ממחיר החדשה,והאחריות עליה זהה למצלמה חדשה,לא הייתי מהסס(גם לא היססתי שקניתי בעבר)לרכוש מצלמה מחודשת,אלו מצלמות שחוזרות למעבדות מאושרות,שמחדשות ובודקות אותן אחת אחת לתקינותן ואורזות אותן באריזה שמצויין עליה "מחודשות".
רק ליפני הקנייה ,מבקשים במקום להפעיל אותה, לאחר הפעלה ראשונית תקינה לא צריכה להיות בעיה.
בקשר לבחירה
הבחירה די לא קלה ,כל המצלמות עם פלט מצויין,והעיקר הוא שינוי ביכולת בתיפעול,גודל הפיזי,וסוג החומר מימנה המצלמה עשויה.
אני דווקא הלכתי על ה600d וזאת כי רציתי מצלמה קטנה (פיזית) שתתאים לטיולים,שיהיה אפשר לצלם מזוויות לא רגילות(בעזרת המסך המיתכוונן) ,ויכולת וידאו שלאחר הרכישה מצאתי ,כמה תכונות מועילות.
כמו המסך שמאפשר צילום כמו מצלמת וידאו יעודית,זום x10 תוך כדי צילום(אומנם דגטלי אבל ללא ירידה משמעותית באיכות ) וללא צורך בהזזת העדשה אלה באמצעות לחצנים( כמו מצלמת וידאו יעודית).
.
והאמת שעכשיו חזרתי מהמזרח ורכשתי לי מצלמת סוני NEX5 שכדאי בהחלט ליקרוא עליה גם, בעיקר חובבים לקראת רכישה.
http://www.dpreview.com/products/sony/slrs/sony_nex5
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:51

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר