לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-11-2011, 13:37
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פרופסור רוס גלר שמתחילה ב "תמונת הילד היהודי בגטו ורשה - מטעה"

התמונה של הילד מהשואה הרבה יותר מפורסמת וידוע כתמונה בה רואים רק את הילד ובלי האנשים והחיילים מסביב. בפועל זה לא באמת משנה, גם אם החייל שברקע לא מכוון אליו את הרובה, מישהו שנמצא בצד של הצלם ולא נכנס לתמונה, כנראה כן מכוון או שהחייל שכן רואים כיוון אליו ואל שאר האנשים שהולכים איתו כמה דקות קודם. בתכלס לא באמת צריך לכוון לאנשים רובה כדי לגרום להם ללכת בפחד עם ידיים מורמות למעלה, מספיק שיאיימו עליהם. ככה שהתמונה בשואה מספיק פרובוקטיבית גם ללא נוכחות החייל בתמונה.
בתמונות מעזה או מהשטחים זה ידוע שלא פעם ולא פעמיים נעשתה עריכה גרפית או שהצילום צולם מזווית מסויימת בה נוצרת אכזריות שכלל לא הייתה שם.

עריכה:
אגב... תחשוב על זה ככה, בתקופת השואה, להרבה פחות אנשים היו מצלמות, הרבה פחות אנשים הורשו לצלם, וגם הגרמנים ידעו טוב מאוד איך להציג את עצמם באור פחות שלילי כשהם הבחינו במצלמה בקרבת מקום, ובכל זאת, התמונות של השואה הרבה יותר אכזריות מרוב התמונות של הפרופוגנדה בעד הפלסטינאים (כשאנחנו נמצאים בעידן שכמעט כל אחד שיש לו מצלמה יכול לצלם שם, ויש מספיק אנשים שיודעים להשתמש בפוטושופ). ככה שההשוואה הזאת שרואים בכל מקום בה מנסים להציג את הישראלים כנאצים החדשים, נראית פשוט מגוחכת בעיני.

נערך לאחרונה ע"י Seo בתאריך 16-11-2011 בשעה 13:44.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-11-2011, 15:47
  משתמש זכר porsche911 porsche911 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.06.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "התמונה של הילד מהשואה הרבה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Seo
עריכה:
אגב... תחשוב על זה ככה, בתקופת השואה, להרבה פחות אנשים היו מצלמות, הרבה פחות אנשים הורשו לצלם, וגם הגרמנים ידעו טוב מאוד איך להציג את עצמם באור פחות שלילי כשהם הבחינו במצלמה בקרבת מקום, ובכל זאת, התמונות של השואה הרבה יותר אכזריות מרוב התמונות של הפרופוגנדה בעד הפלסטינאים (כשאנחנו נמצאים בעידן שכמעט כל אחד שיש לו מצלמה יכול לצלם שם, ויש מספיק אנשים שיודעים להשתמש בפוטושופ). ככה שההשוואה הזאת שרואים בכל מקום בה מנסים להציג את הישראלים כנאצים החדשים, נראית פשוט מגוחכת בעיני.

+1
ממליץ מאוד לראות את הסרט "שתיקת הארכיון" שעוסק בתעמולה של הנאצים באותה תקופה.
ישן 16-11-2011, 15:07
צלמית המשתמש של fritz2
  fritz2 fritz2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.07
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "לא טוב לך? אתה לא חייב לקרוא"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פרופסור רוס גלר
"אני מניח שרובכם כבר ראו את התמונה המפורסמת עד כדי כך שעשו עליה ערך בויקיפדיה , שכביכול מראה חייל נאצי מכוון רובה על עבר ילד יהודי מפוחד.
אבל אם תסתכלו יותר קרוב , תראו שהנאצי לא מכוון אליו בכלל. היד ממש לא על ההדק והרובה מקופף למטה ולצד.

זאת פרובוקציה שמזכירה לי את התמונות הרבות של חיילי צה"ל כאילו מכוונים על ילדים רובה , אבל אם מסתכלים יותר קרוב מבינים שהסימטריה לא מתאימה.

את יודעת מה? לא, לא טוב לי הזילות המופגנת הזו בשואה וההשוואה החולנית בין התמונה המפורסמת, אחת מיני רבות, של הילד המפוחד, ולטעון שהיא פרובוקציה.
ולא אכפת לי באיזה פורום זה.

רוצה שאני אהיה זה שיצעק "המלך ערום"? סבבה.

ישן 16-11-2011, 17:56
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי Eli173 שמתחילה ב "זאת לא הבעיה. הבעיה היא..."

כמו שאמרתי כבר, הוא די מוצלח בלרקוד על הקו הדק ולהשאיר לעצמו מוצא טכני ותירוצים כאלה ואחרים. בפורומים יותר רציניים זה לא עבד לו, ובצדק. בפורום הזה מגף הברזל עשויה פליז ולא שוקלת כל כך הרבה וזה לא בהכרח רע.

מנקודת מבט של מישהו עם די הרבה ניסיון בניהול פורומים, אני אומר לך ישר ולעניין שטכנית יש לו מספיק מרווח כדי לא להיחסם... טכנית אין השוואה... טכנית אין עבירה על החוקים... וטכנית הוא סתם ילד מעצבן ואין חוק נגד זה...

העניין הוא שבכל אשכול כזה יש פה מספיק אנשים שמגיבים אליו ישירות (כולל אותך) והתוצאה היא שכמו כלב לא מבריק במיוחד, כשהוא מקבל משהו שהוא רואה כחיזוק חיובי, הוא ממשיך לעשות את אותו הדבר...

אם שלושה או ארבעה אשכולות שלו ישארו ללא תגובות בכלל, הוא יביא את עצמו לכדי היחסמות... כל מה שצריך זה שתפסיקו להגיב לו. תכניס אותו לרשימת ההתעלמות שלך (לינק) ותראה שאם כולם יעשו כך, דברים ישתפרו במהרה

נערך לאחרונה ע"י MS_Rogue בתאריך 16-11-2011 בשעה 17:59.
ישן 16-11-2011, 18:02
צלמית המשתמש של Eli173
  משתמש זכר Eli173 Eli173 אינו מחובר  
בעל תואר שני ביהדות, בהתמחות בהיסטוריה של עם ישראל והגות יהודית.

חבר מתאריך: 15.02.09
בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "כמו שאמרתי כבר, הוא די מוצלח..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
כמו שאמרתי כבר, הוא די מוצלח בלרקוד על הקו הדק ולהשאיר לעצמו מוצא טכני ותירוצים כאלה ואחרים. בפורומים יותר רציניים זה לא עבד לו, ובצדק. בפורום הזה מגף הברזל עשויה פליז ולא שוקלת כל כך הרבה וזה לא בהכרח רע.

מנקודת מבט של מישהו עם די הרבה ניסיון בניהול פורומים, אני אומר לך ישר ולעניין שטכנית יש לו מספיק מרווח כדי לא להיחסם... טכנית אין השוואה... טכנית אין עבירה על החוקים... וטכנית הוא סתם ילד מעצבן ואין חוק נגד זה...

העניין הוא שבכל אשכול כזה יש פה מספיק אנשים שמגיבים אליו ישירות (כולל אותך) והתוצאה היא שכמו כלב לא מבריק במיוחד, כשהוא מקבל משהו שהוא רואה כחיזוק חיובי, הוא ממשיך לעשות את אותו הדבר...

אם שלושה או ארבעה אשכולות שלו ישארו ללא תגובות בכלל, הוא יביא את עצמו לכדי היחסמות... כל מה שצריך זה שתפסיקו להגיב לו. תכניס אותו לרשימת ההתעלמות שלך (לינק) ותראה שאם כולם יעשו כך, דברים ישתפרו במהרה

אני מסכים איתך ברישא של דבריך. לא מסכים איתך שהוא לא עובר על חוקי הפורום. הוא משווה בצורה חד-משמעית בין הנאצים לחיילי צה"ל.
בקשר לסיפא, תן לי לחשוב על זה...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:53

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר