לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-11-2011, 22:01
  טל ענבר טל ענבר אינו מחובר  
מומחה לתעופה, תעופה צבאית, חלל ולווינות. חוקר בכיר במכון פישר

חבר מתאריך: 02.07.05
ברק: לו הייתי איראני, כנראה שהייתי רוצה גרעין

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4149415,00.html

שר הביטחון, אהוד ברק, אמר בראיון ששודר הערב (יום ד') לרשת הטלוויזיה הציבורית בארה"ב PBS כי לו היה במקום האיראנים, סביר להניח שגם הוא היה רוצה נשק גרעיני. הוא אף הצהיר שלישראל "יש לכאורה נשק גרעיני".

ברק נשאל: "אם היית איראני, לא היית רוצה נשק גרעיני?", והשיב: "כנראה. אני לא משלה את עצמי שהם עושים את זה רק בגלל ישראל. יש להם היסטוריה של 4,000 שנה. הם מתבוננים סביב ורואים שלהודים, לסינים ולפקיסטן יש גרעין, שלא לדבר על רוסיה. הם מתבוננים למערב ורואים שסדאם ניסה, בשאר אסד ניסה, קדאפי ניסה, לישראל יש לכאורה".
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-11-2011, 10:58
צלמית המשתמש של Lion_of_Zion
  Lion_of_Zion Lion_of_Zion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.04.11
אני לא אוהב את ההצדקה הזאת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי טל ענבר שמתחילה ב "ברק: לו הייתי איראני, כנראה שהייתי רוצה גרעין"

להודים יש,לפקיסטנים יש,לישראלים יש,לרוסים יש אבל מזה קשור?!האם אחת מהמדינות הללו אי פעם איימה סתם ככה על איראן?האם יש עילה לתקיפה גרעינית מצד המדינות הללו חוץ מתגובה למתקפה גרעינית?עובדתית עם איראן הייתה שומרת את האף שלה מחוץ לעניינים של אנשים אחרים(מפסיקה לתמוך בארגונים טרור)ולא מתנהגת כמו פסיכופת פרנואיד(קרי מאיימת על כל דבר שזז)הביטחון של איראן היה מובטח(עם המחסור בסיבות לתקוף לא יעשה את זה אז מלאי הטילים הענקי יעשה את זה).ההתבטאות של ברק מיותרת ביותר ובניסיון שלו לגלות חמלה לעם האיראני,הוא פשוט תומך בבורות שמביאה אנשים לתמוך בתוכית הגרעין של איראן.

ישן 17-11-2011, 21:07
  Vani Vani אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.10
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Lion_of_Zion שמתחילה ב "אני לא אוהב את ההצדקה הזאת"

קראתי בישראל היום מאמר בנושא, ונראה כאילו אתה מוציא את דבריו מהקשרם. תקרא את המאמר בישראל היום, ותבין שברק באותו ראש איתך. הוא טוען שזה לגיטימי מצידם לשאוף לנשק גרעיני, אבל זה לא אומר שהמערב צריך לתת לזה לקרות. כאשר הוא הזכיר את המדינות שיש להן כיום נשק גרעיני, הוא הדגיש שאף אחת מהן לא מאיימת על המערב או על האיזור שבו היא שוכנת, מלבד צפון קוריאה, שלטענתו, זאת היתה טעות חמורה מצד המערב לאפשר לה להתחמש בנשק גרעיני. ברק טוען שאסור לחזור על הטעות פעמיים וצריך למנוע מאיראן להתחמש בנשק גרעיני בכל דרך אפשרית.

מה כל כך פסול במה שהוא אמר?

ולדעתי הידיעה הזאת צריכה להופיע בפורום פוליטי ולא צבאי.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:50

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר