לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-04-2005, 03:27
  MomenT MomenT אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.04
קריסת המערכת,זקוק לעזרה :(

שלום.
ביומיים האחרונים אני נתקל בבעיה שלא מאפשרת לי להשתמש במחשב.
תוך כדי שאני משחק או שאני מעמיס על המחשב אני מקבל הודעה ארור כחולה
המכילה את המלל בסגנון הזה:
...your system has been shutdown to prevent a damege to your system...
PAGE_FAULT_IN_MOMPAGED_AREA

*בהמשך מופיעה השורה הבאה:
STOP : 0X00000050 (0XE2FFFC4,0X00000001,0XF804CCB,0X0000001)

ולמטה מופיע הקובץ הבא:
win32k.sys

במשך כל היום חיפשתי תשובות ומצאתי רק שאלות
בדקת את כרטיסי הזכרון,עד ידי הוצאת אחד אחד
בדקתי את כרטיס המסך על ידי 3dmark
וניסיתי לפרמט אבל קיבלתי הודעות שיש כרטיסים שהמערכת לא תומכת בהם.
אז ניסיתי לשדרג וקיבלתי את זה:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

בקיצור אני די מיואש,עד שהחלטתי לפרמט גם זה לא מתאפשר אז אני קצת בהול...
בבקשה מי שיודע על מה אני מדבר ויכול לעזור,אשמח לראות תגובות.

נ.ב
מצאתי בגוגל המון מידע על הנושא אבל לא הצלחתי לעמוד עם האנגלית שלהם,יכול להיות אז שהפסדתי פתרון.

תודה מראש על העזרה!!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-05-2005, 07:24
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
אני לא אמרתי שזאת בוודאות הבעייה, אמרתי שזו יכולה להיות הבעייה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי MomenT שמתחילה ב "שלום שימי"

כיוון שהבעייה שעליה אני מדבר אינה בחומרה (החומרה בסדר גמור, הבעייה היא בתוכנה שמדברת עם החומרה, כלומר עם Windows), אזי זה יכול לקרות "יום בהיר אחיד" כשאיזה משתנה משתנה במערכת ההפעלה שבה הכל קשור להכל. (קרא כאן אם זה ממש מעניין אותך).

לגבי טמפרטורה גבוהה - יש לבדוק עם סנסור שיודעים שהוא תקין. אם הבעייה היא בסנסור המובנה, זו לא בעייה. זה שהסנסור מראה טמפרטורה שגוייה לא מפריע לאף אחד, כל עוד הטמפרטורה של הרכיב עצמו - תקינה.

אם אתה משוכנע שיש חומרה שהיא לא תקינה - עושים משהו פשוט מאוד. פותחים את המחשב, ומוציאים את כל החומרה האפשרית, עד להשארת המינימום הדרוש להפעלת המחשב (ספק, לוח אם, זיכרון [פס אחד], כרטיס מסך וכונן קשיח). כל מה שלא דרוש, מנתקים, כולל מהחשמל שמגיע מהספק. מנסים לעבוד עם המחשב. אם הבעייה ממשיכה, אזי היא באחד הרכיבים שנשארו. כיוון שהמסך הכחול שלך מדווח על שגיאה בעבודה עם הזיכרון (שזו שגיאה ממש לא מובנת, אני חייב לציין. איך יכולה להיות שגיאה בפעולה מסויימת במקום שבו בכלל אין את הפעולה הזאת?) - וכדאי לנסות להחליף זיכרון עם זיכרון של חבר (או, אם יש לך כמה פסי זיכרון, להוציא את זה שבפנים, ולהכניס את זה שהוצאת קודם).

זהו בערך

ישן 03-05-2005, 01:03
צלמית המשתמש של jot
  משתמש זכר jot jot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.02
פיגוע 1. וואו סתימת פיות ! חזרה לימים האפלים של הפאשיזם ?
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אם אין לך הרבה חומר לגבות,..."

רבות התלוננו על פנדה ואפילו על LOGIC (חברים שלי) ולרוב לא ממש בצדק.... אבל בדבר כזה עוד לא נתקלתי. בכי של גולשים על חנות שמפשלת לשרת אותם או להבין אותם או ללכת לקראתם הוא לגיטימי מאין כמוהו ! ועוד במדיום כמו הפורום ! באינטרנט ?? מי שמע על דבר כזה... למחוק אשכולות בגלל תלונות על חנות? צריך להגיש נגדם תביעה במשטרה על סחיטה באיומים. ובג"צ נגדי אם חנות כלשהי בארץ תגיש תביעה נגד מע' הפורומים של פרש.
זה נורא בעיני כל האיומים האלה.

2. ואל שימי - התוכנה שמדברת עם החומרה אינה מערכת ההפעלה אלא הדרייבר.
דרייבר תקול יעשה מלא בעיות. נקודה. בכל מערכת.
WINDOWS תקין עובד יופי גם עם כרטיסי טלויזיה. לי יש אחד כזה, ישן ומסכן, של BT, מושמץ מאד בכל האינטרנט, ועובד יופי עם כל מערכת הפעלה שיש דרייברים בשבילו (WIN95 ואילך)
בקיצור אתה מתלהם שוב. כרגיל. מתפרץ לדלת פתוחה. גם אני שונא מוצרים עלובים, חלקם של MS, גם אני שונא את ההגמוניה הלא מוצדקת שלהם, אבל חלאס אחינו. זה לא תשובה של טכנאי לתקלת חומרה או מע"ה... ...ש WINDOWS זה חרא.
יש תקלה, מחפשים את המספר הראשון שמופיע. ב GOOGLE. והעצות שלך לגבי הוצאה והחזרה מדורגת של רכיבי חומרה נכונות כמובן.

ישן 03-05-2005, 06:48

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי jot שמתחילה ב "1. וואו סתימת פיות ! חזרה לימים האפלים של הפאשיזם ?"

1. תגיש

2. שהדרייבר פועל באותו context עם מערכת ההפעלה (ואל תגיד לי שהוא לא, כי הוא כן), אזי בעיות במערכת ההפעלה (לדוגמא, כתיבה לזיכרון שלא בסגמנט הנכון) יכולות בהחלט להתנגש עם הדרייבר - וזו לא תהיה אשמת הדרייבר כלל. אם הכל בנוי תחת אותה מערכת יסוד (לדוגמא 2000/XP/2003), אז מבחינת הדרייבר הכל אמור להיות אותו דבר, כי מתממשקים לאותן פונקציות מערכת. ובכל זאת, ייתכן דרייבר שפועל טוב ב 2000, לא פועל טוב ב XP, ופועל טוב ב 2003. ככה זה היה, ככה זה יהיה, ולא תמיד יצרני הדרייבר יכולים לעשות משהו בנידון, כי לא הכל בעייה אצלם.

אני לא מתלהם. אני נותן לו מנסיוני. אני מצטער שזה הנסיון שלי, אבל זה הנסיון... אתה לא יכול להתווכח עם נסיון. השטויות הקטנות האלה של הדרייברים, הקריסות המוזרות והצורך להתקין את מערכת ההפעלה מחדש כל כמה זמן, זה מה שמפריע לי בחלונות בעיקר (אבל לא רק. גם אי האפשרות לא לעשות הכל דרך ממשק לילדים בני 5.) - וזהו.

שיהיה יום טוב

ישן 04-05-2005, 16:36
צלמית המשתמש של jot
  משתמש זכר jot jot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.02
פיגוע 1. בתהליכי שקילה וקבלת ייעוץ משפטי (חינמי)
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "1. תגיש 2. שהדרייבר פועל..."

מגורם משפטי מוסמך ביותר מבני משפחתי.

2. אתה כלי אחי. ואתה די צודק.
רק דבר אחד קצת מפריע לי בכ"ז ועליו אני בכ"ז חולק:
דרייבר שחברה כתבה, לחומרה שהיא פיתחה או ייצרה, צריך להיבדק על כל הפלטפורמות שאליהן הוא מיועד.
על זה אני לא מכיר אף אחד שיחלוק. ו NT5, NT 5.1, NT5.2 אינן אותה מערכת הפעלה. אז אם דרייבר הופץ כתומך בשלושתן, והוא גורם לקריסות ב 2 מתוכן, זה רשלנות נטו של החברה המפתחת.
לא של MS.
MS המציאו את ה WHQL או איך שקוראים לזה, מעבדות בדיקה (כי לא סומכים, ובצדק, על ייצרני החומרה\דרייברים) לתאימות עם WINDOWS, בשאיפה להתקרב ולעלות אל הסטנדרטים של מק.
נכון, הם עוד לא הגיעו לזה. נכון, כולנו לוחצים CONTINUE INSTALLATION ANYWAY כשמופיעות האזהרות של מערכת ההפעלה לגבי דרייבר שלא מאושר עד הסוף ע"י מעבדות MS. ובכ"ז כולנו מקטרים בסוף חחחחחחח

בקיצור הנקודה שלי היא שאם נגן mp3 שלי של creative לא עובד טוב עם המק, זו לאו דווקא אשמת המק ואיזה זונות אפל וסטיב הוא השטן

ישן 04-05-2005, 18:29

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי jot שמתחילה ב "1. בתהליכי שקילה וקבלת ייעוץ משפטי (חינמי)"

לגבי הדרייבר - או שכן - או שלא. השאלה היא האם ה API השתנה או לא (והשאלה היותר מעניינת היא - האם הייתה הצדקה לשינוי ה API אם הוא השתנה? אבל זה כבר דיון למקום אחר...). עצם העובדה שאותן התוכנות עובדות בלי שינויים בין NT ל 2K ל XP ל 2K3 (טוב, חוץ מתוכנות מסויימות של מיקרוסופט כמו Exchange 5.5) מראה שכנראה ה API נשאר אותו דבר. גם עצם העובדה שכל באג תקף לגבי כל גירסא החל מ NT4, מראה שלא ממש השתנו דברים מאז ומעולם, וזה גם הגיוני. אבל אם דרייבר פועל ב 2000 בכל מחשב, ולא פועל ב XP במחשב אחד, וכן פועל ב XP במחשב אחר, זה אומר דרשני. משהו כאן לא בסדר... הרי הקוד הוא אותו הקוד, והבינארי הוא אותו הבינארי... אז מה כן שונה? הסביבה, מן הסתם... איזה עוד אפשרויות כבר יש. עכשיו נשאלת השאלה ממתי סביבה משפיעה על דרייבר. תשובה: מאז ש"חלונות" יצאה לאוויר העולם. כאן זה נגמר, יחד עם האחריות של יצרני הדרייברים לנסות לגרום לדברים האלה לפעול, עם, או בלי המעבדות של מיקרוסופט.

לסיום, אנקדוטה קטנה:
קרה לי כבר כמה פעמים (סדר גודל של 10...), שהתקנתי מחשבים עם דרייברים שהגיעו עם החומרה, וכמובן קיבלתי את אזהרת הדרייבר הלא חתום, שעלול לגרום למחשב לא לעבוד, ובלה בלה, בלה בלה בלה. יום בהיר אחד, בהיותי ילד טוב שעוקב אחרי ההוראות של מיקרוסופט, התקנתי עדכונים למערכת ההפעלה דרך אתר Windows Update, שכמובן מפיץ עדכונים חתומים ומאושרים על ידי יצרן מערכת ההפעלה. בין העדכונים - עדכונים לדרייברים של החומרה שקודם התקנתי מדיסקים שהגיעו עם המערכת. שמחה וששון - סוף סוף יש דרייברים חתומים ומאושרים על ידי יצרן מכובד. התקנתי, אלא מה? אחרי האתחול (למה עדיין צריך לאתחל את המחשב????) - הדרייבר החתום והמאושר, שלא גורם לתקלות (בשונה מאחיו התאום שלא אושר במעבדות מיקרוסופט, ואף קיבלתי אזהרה נגד התקנה שלו, יחד עם המלצה לפנות ליצרן שיתן לי משהו חדש יותר, למרות שזה דגם דנדש מהייצור וסביר להניח שאין) - הדרייבר המעולה הזה... מסך כחול. המערכת לא עולה. System Restore - יוק. Last known configuration - יוק. אנחה גדולה... פרמוט... התקנה מחדש...

בשביל הקטע, רציתי לבודד את הנושא הזה... שלפתי את כל החומרה, והשארתי רק את כרטיס המסך. הכנתי Image. מערכת הפעלה נקייה, בלי תוכנות. נכנסתי ל Windows Update. עדכנתי את הדרייבר שוב. אתחול. מסך כחול, מערכת מתה. תודה מיקרוסופט, היה נעים לעבוד איתכם ועם מעבדת האיכות וצוות ה QA המעולה שלכם, שברור לי שלא בדק את הדרייבר הזה. ולמה שיבדוק? כולה כרטיס לא פופולארי בעליל... FX5200...

יום טוב, ידידי היקר...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:49

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר