לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-11-2011, 09:37
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
אשכול נבחר השוואת קורסי פסיכומטרי

לא הצלחתי להתחמק, וגם אני צריכה להתחיל פסיכומטרי בקרוב. אני צריכה להוציא לפחות מעל 650, כדי שאוכל להתקבל בוודאות למקצוע שמעניין אותי, או לפחות שתהיה לי האפשרות לבחור בין כמה תארים.

כמובן שיש את יואל גבע, ששמעתי עליו ביקורות ממש טובות, והוא גם הוכיח את עצמו בשטח (שני האחים שלי עשו שם לפני די הרבה שנים..) לעומת זאת, יש לי אפשרות להרשם ללחמן, שנפתח בעיר בעיר שלי, אבל אני לא כ"כ מכירה ביקורות עליו.

יואל גבע רחוק ממני כשעה נסיעה בלי פקקים, ובכסף שאני משלמת עליו אני יכולה לעשות 3 קורסים בלחמן + לקנות לי מלתחה חדשה.

מישהו שעשה בלחמן, או מכיר אנשים שעשו שם ויכול להמליץ לי? (על יואל גבע יש לי מספיק ביקורות..)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-11-2011, 09:48
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "תודה רבה לכולם! אני יודעת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פאקטשלי
אני יודעת לשבת על התחת והמשמעת העצמית שלי בנוגע ללמידה למבחנים די גדולה, אבל במתמטיקה אני די כשלון והאנגלית שלי מאוד לא טובה.

אם את יודעת לשבת על התחת ולחרוש, והיעד שלך הוא 650 שזה לא כל כך גבוה, יש סיכוי טוב שאת לא צריכה קורס בכלל.
הם לא יגידו לך בקורס שום דבר שלא כתוב בספרים, ואת יכולה לקרוא הכל לבד.
החומר לא מורכב, ולכן אין צורך בהסברים מתוחכמים של מומחים בתחום, ומכיוון שבפסיכומטרי נלחמים בעיקר נגד הזמן, הדבר הכי חשוב זה תרגול, אותו אפשר לעשות גם לבד.
אני מנסה לפמפם כל הזמן את הרעיון הזה שקורס פסיכומטרי לא צריך להיות ברירת מחדל... אני לא יודע כמה זה עובד לי, אבל אולי יום אחד אני אחסוך למישהו כמה אלפי שקלים.

ישן 24-11-2011, 00:18
  Spawn Spawn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "השוואת קורסי פסיכומטרי"

מכיר מספיק אנשים שלא הגיעו ליעד שלהם ביואל גבע ומכיר מספיק אנשים שהגיעו להרבה מעל 700 בלחמן.. בסופו של דבר בלחמן את מקבלת אחלה תמורה לכסף שלא יהיה לך ספק. העניין הוא שביואל גבע, כמעט בוודאות המורים יהיו מנוסים הרבה יותר בעוד שבלחמן יש סיכוי סביר שהמורה שלך יהיה רק כמה שנים מבוגר יותר ממך.. תרימי טלפון לסניף ותשאלי אותם. אישית, הייתי הולך על לחמן.
לא הבנתי אבל למה רק שני אלה. רק זה מה שזמין לך או שפשוט את לא מכירה אחרים? אני עשיתי 2, הייקיו וקידום אז עליהם אני יכול להסביר קצת אם זה רלוונטי...

ישן 27-11-2011, 18:36
  tomer_g123 tomer_g123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.05
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "עדכון: בהתייעצות משפחתית..."

לא יודע לגבי לחמן, אני לומד כרגע ביואל גבע ואני יכול להגיד שאני די מרוצה.
הנה קצת מידע על שגרת הקורס שאני עושה עכשיו:

בקורס שלי (כמו כמעט בכל קורס אני מניח) את החומר עצמו, קרי, המבואות, את מכינה לבד ובשיעור עצמו מלמדים גישות - איך לגשת לשאלות הפסיכומטריות.
את המילים את לומדת בבית (אנגלית + עברית) וכל שבוע מתקיים בוחן על היחידה העברית והאנגלית.
כחלק מהמטלות יש לקרוא ספרים באנגלית (צריך לדווח בטבלת מעקב שבועית כמה עמודים קראת ובאיזה ספר). ולאחר התקדמות מסויימת בחומר (ההתחלה מתאימה גם לאדם שלא ראה מתמטיקה בחייו - חיבור וחיסור), יש בחנים.
הם גם נותנים טיפים כיצד לשנן את המילים, לתכנן את הלמידה בצורה נכונה וטיפים מתחום המנטליקה כיצד להתכונן נכון, בראייתם, למבחן. אפשר להשאר עם המורה לפגישות עזר בכל נושא.

בסה"כ, אני מניח שהקורס דומה לקורסים אחרים שקיימים בשוק (לא עשיתי אחרים ולכן אני לא יכול לתת עליהם ביקורת).

עליי להדגיש שרוב העבודה בקורס נעשת בבית והקורס עצמו מאוד תובעני.

אם הוא שווה את הפער הכספי - 4800 ש"ח בערך - לא יודע, זה תלוי בך.

עריכה: אם יש עוד שאלות את מוזמנת לשאול.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:41

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר