לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-11-2011, 04:00
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לח"כים שישתמשו ב300K כדמי אבטלה..."

טוב נתחיל? (זה הולך להיות טוב רומק וסיון(s27),ולכן תקראו עד הסוף את ההודעה.)

בגלל רופא מניאק הפסדתי קורס שהיה מלא כי הגעתי ב 1 בצהריים והוא עוד שיקר שאני לא הגעתי בזמן. באמת אני מאחל לאותו רופא סבל עד סוף החיים שלו,כי רציתי את הקורס הזה מאוד. התלונה לאותו מוסד רפואה גם בדרך.

הצורב (אחד מהם) גמר את החיים שלו,ולכן הייתי חייב להחליף אותו ולמזלי נשארו עוד 3 ימים לאחריות שלו. (לפחות משהו אחד טוב יצא השבוע.)

אני צריך להזיז בדיקה לרגל או טיפול ברגל כי שניהם נפלו על אותו יום,אבל אני צריך את הטיפול ואת הבדיקה. מרוב כאבים. אני מת כבר לגמור עם התביעה הזו נגד העיריה, ולעבור לתבוע את הביטוח הבא שאפשר לתבוע בסיפור הזה.

רב-קו מה לא נאמר לטובה על האופציה להחליף אוטובוסים במשך 80 דקות באותו קוד,אבל הנה הצד הרע וכן יש תוספת לאשכול הנאחס הקודם בנושא!!!
א, אומני אקספס מתעלמים נכון להיום מקוד 2,ולכן צריך לנסוע רק באגד אלא אם יש לך חופשי חודשי של אגד בינתיים. בעבר הם כן קיבלו קוד 2 של אגד,אבל היום לא. יש כמובן עוד אופציה והיא לעשות רב-קו של אומני אקספרס (כרטיס נוסף) ולקנות כרטיסיה שלהם למרות שיש לי כבר 5 כרטיסיות של אגד ברב-קו אז עכשיו עוד אחת של אומני אקספרס?
ב, קוד אחד של נשר בלי מעבר וקוד אחד של הקריות עם המשך. חלק מהנהגים לא יודעים את השינוי בין הקודים ומי הכסיל הגמור במשרד התחבורה שחשב על קוד כפול ולא נתן קוד אחד לנשר והקריות או קוד נפרד!!! קניתי כבר כרטיסיה נוספת של קוד אחד רק לנשר חוץ מזו של הקריות.
בכל מקרה אני שולח מחר תלונה יפה עם בקשה לפיצוי מאגד והפעם אני רוצה מהם פיצוי של 43 ש"ח על קוד אחד של הקריות שאני לא צריך ורק עושה לי צרות. (מחיר של קוד אחד של נשר זהה למחיר של קוד אחד של הקריות.)
לסיכום רק בישראל אפשר לקחת דבר טוב כמו רב-קו ולהרוס אותו.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-11-2011, 21:56
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "מה זה אומני אקספרס? נשמע כמו שם של חאפרים"

http://omniexp.co.il זה האתר של החברה.
זו חברה שלוקחת קרוב ל 10 ש"ח נסיעה בזיכרון יעקב לכיוון אחד בודד (יש לי קבלות להוכיח את הטיעון הזה נגדה) רומק ובעיקר פוגעת בתחבורה הציבורית לחיפה ולאיזורים שאומני אקפרס בעלי הזיכיון לנהל את התחבורה הציבורית בהם ולך תדע מה עוד החברה הזו עושה במחוזות אחרים שהיא קבלה ממשרד התחבורה.

לקחו מאגד הרבה קווים באיזור חיפה ונתנו אותם לאומני אקספרס בעיקרון במסגרת של ה"רפורמה" בתחבורה לפרק מונופולים כמו אגד. אגד לפחות נתנו שירות ולא פגעו בתחבורה הציבורית בניגוד לאומני אקספרס שכן פוגעים בתחבורה הציבורית.

אם אתה שואל אותי "חבר" של מופז שהיה שר התחבורה בתקופה של קדימה, או כץ שהיום שר התחבורה גזר על זה אחלה קופון.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:41

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר