לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-11-2011, 13:31
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "וכל גורמי השוליים האלו ירחיקו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
וכל גורמי השוליים האלו ירחיקו את שאר התמימים שעוד מאמינים במחאה הNIFית הזו... ברגע שהם יפנו לאלימות הם יאבדו שליטה על עצמם והפרצוף האמיתי, האנטישמי, שונא-ישראל שלהם ייחשף בראש חוצות ...

ואיך זה ישפיע בדיוק על כמות די גדולה של אנשים שעקרונות המחאה החברתית באמת חשובים להם (ללא הצד הפוליטי NIF שקשור לעניין)? זה לא עניין אותם לפני ולא יעניין אותם אחרי..ההתמקדות כאן ובתקשורת על דפני וחבריה לא ישנה את ההרגשה של האזרח הממוצע, או שהוא חושב שיש בעיה חברתית וצריך לעשות כל מיני דברים, או שהוא חושב שזה קשקוש..אלימות של מיעוט לא תשנה זאת כמו שהמסיבות אצל קסטיאל לא שינו זאת..לא כולם כאן מטומטמים אתה יודע..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-11-2011, 14:17
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=MS_Rogue]וכל גורמי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי emile-a
ואיך זה ישפיע בדיוק על כמות די גדולה של אנשים שעקרונות המחאה החברתית באמת חשובים להם (ללא הצד הפוליטי NIF שקשור לעניין)? זה לא עניין אותם לפני ולא יעניין אותם אחרי..ההתמקדות כאן ובתקשורת על דפני וחבריה לא ישנה את ההרגשה של האזרח הממוצע, או שהוא חושב שיש בעיה חברתית וצריך לעשות כל מיני דברים, או שהוא חושב שזה קשקוש..אלימות של מיעוט לא תשנה זאת כמו שהמסיבות אצל קסטיאל לא שינו זאת..

אני חושב שאתה טועה בעניין הזה. עד עכשיו הוצנעה האמת על המחאה החברתית די טוב. מי שלא היה ברוטשילד לא ראה את חולצות חד"ש, את כל יפי הבלורית והסושי עם הצינגלה ביד והמבט המזוגג בעיניים, את הססמאות, לא בעד מחאה אלא נגד ישראל, נגד הכיבוש, נגד צה"ל...

מסיבות אצל קסטיאל נשמעות כמו איזה אירוע חברתי. קל לנפנף אותן מן הדעת. תמונות של דם יהיו קצת יותר קשות לנפנוף...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי emile-a
לא כולם כאן מטומטמים אתה יודע..

אינני מזלזל באינטליגנציה של אף אדם. עם זאת אני טוען שחוק ג'ייד שרי חל על העדר הישראלי בדיוק כמו על כל עדר אחר - מנת המשכל של פרט אנושי בקבוצה שווה למנת המשכל של החכם מבין חברי הקבוצה חלקי מספר הפרטים בה. אדם חכם עדיין יכול להתנהג בטפשות בהשפעת העדר האנושי....

ישן 24-11-2011, 16:03

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=emile-a]ואיך זה ישפיע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
אני חושב שאתה טועה בעניין הזה. עד עכשיו הוצנעה האמת על המחאה החברתית די טוב. מי שלא היה ברוטשילד לא ראה את חולצות חד"ש, את כל יפי הבלורית והסושי עם הצינגלה ביד והמבט המזוגג בעיניים, את הססמאות, לא בעד מחאה אלא נגד ישראל, נגד הכיבוש, נגד צה"ל...
זה בדיוק מה שאני טוען שלא רלוונטי, זה שיגלו פתאום שכמה ממנהיגי המחאה הם מחד"ש והכל ממומן מNIF לא יעזור למי שהפגין לגמור את החודש....
מסיבות אצל קסטיאל נשמעות כמו איזה אירוע חברתי. קל לנפנף אותן מן הדעת. תמונות של דם יהיו קצת יותר קשות לנפנוף...
שוב, הערתי מעלה מתייחסת גם לזה...כתבתי זאת כבר בעבר, חברי מהצבא שהלכו להפגנות (אני אישית לא הלכתי) לא מעניין אותם מי זאת בכלל דפני ליף, תחושתי שזה ככה לגבי רבים (יש כמה לדעתי גם בפורום) וזה שהיא תלך מכות עם שוטר לא ישנה את זה שהם משלמים המון כסף על משכנתא (ורובם גרים בפרירפריה..)..

ישן 24-11-2011, 13:09

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 844 שמתחילה ב "דפני ליף:"אם הממשלה לא תתחיל לפעול-המחאה יכולה לגלוש לפסים אלימים""

אין לי סיבה להגן על דפני ליף אישית אבל כמו שאתם אוהבים לבוא טענות לתקשורת נראה לי שהפעם באמת בצורה קלאסית זה הוצא מההקשר:
ראשית, הגברת ענתה על שאלה "האם המחאה יכולה להפוך לאלימה?" זה לא שהיא שלפה כאן איזה איום.
שנית, התשובה שלה החלה בזנ שהיא חושבת שזה לא יקרה....ודבר אחרון, זה נראה כמו תשובה שהיא הערכה שלה, זאת אומרת- לא שאלו אותה ספציפית אן היא תיקח את המחאה לכיוון של אלימות אלא היא העריכה שהמפגינים הרבים יכולים בסיטואציה מסוימת (ששום דבר לא משתנה) להפוך לאלימים..
הנה הציטוט המלא, כפי שאפשר לראות, לא בדיוק הכותרת הבומבסטית שנתנו לזה:
יש אפשרות שהמחאה תגלוש לפסים אלימים?
"אני לא חושבת שנגיע לשם, אבל אם הממשלה לא תתחיל להתעשת ולפעול לטובת אזרחי המדינה, אז בסופו של דבר זה יכול לקרות"

ישן 24-11-2011, 15:25
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 844 שמתחילה ב "דפני ליף:"אם הממשלה לא תתחיל לפעול-המחאה יכולה לגלוש לפסים אלימים""

לא ידוע לי עד עכשיו, על מה בדיוק מפגינים כבר יותר מרבע שנה, למעט הססמא "צדק חברתי", אלא שאני מאמין, שמחאה, אם היא לא נשמעת, באופן טבעי או תמות, או תהפוך לאלימה יותר. הפגנות שקטות זה לחרשים, אנשים ששומעים - יצטרכו לשמוע את כל הרעש - המסר - שרוצים להעביר המפגינים. לסיכום, אולי זו הסתה, אולי צריך לזרוק אותה לכלא לכמה ימים, אבל באלימות להשגת מטרות בהן אתה מאמין, אני לא רואה שום דבר יוצא דופן.
ואם כל אחד יפעל בדרך זאת? אז תהיה פה אנרכיה ויקום משטר דיקטטורי.

ישן 25-11-2011, 05:12
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "זה נכון, אבל לא על זה ההפגנה"

ציטוט:
על מה בדיוק מפגינים כבר יותר מרבע שנה

ציטוט:
כמו שהיינו אומרים בכיתה ג' היא "הפגנה! לא חשוב על מה! לא רוצים את ביבי במדינה!"

ז"א שכל מי שתומך בהפגנות, והגיעה להפגין הוא בתכלס מנסה להפיל את "ביבי"? או תומך נלהב של השמאל הקיצוני?

אופ-טופיק : הנה יש לנו ממשלה "ימנית" מזה כמה שנים טובות, מה בדיוק ההבדל בין ממשלה זו לממשלת אולמרט?
"ממשלת ימין" זו סיסמה לטפשים, אין דבר כזה, אני לא רואה שום הבדל בין ממשלה זו לבין ממשלת אולמרט,אומנם יש הבדלים גדולים בין שני הממשלות, אבל ההבדלים הללו לא נוגעים כלל לאזרח הקטן.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 25-11-2011 בשעה 05:15.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:04

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר