לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-11-2011, 03:12
  משתמש זכר grish22 grish22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.10
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי _A_S_ שמתחילה ב "אתה סתם מחפש בקטנות"

מסכים לגבי גל"צ,דו"ץ ונראה לי גם הלהקות!
אבל אשאל כך:
מדוע צה"ל מחזיק את ה:"סתם איזה קקמייקה שאחראי לטאטא את השפם של הרס"ר... " - הכוונה לעובדי רס"ר,נכון?
או לחילופין מדוע צה"ל מחזיק "מחלק עיתונים" שבא ב8 והולך ב10(!!!)
אולי בכ"ז לתפקידים האלה יש חשיבות? למרות שמדובר באנשים שממבט ראשון נראה שלא עושים הרבה...
לדעתי לפחות על חלק מהסד"כ צה"ל יכול לוותר או לחילופין לנתב אנשים לתפקידים שלהם באמת יש חשיבות.

נ.ב

שירתתי 3 שנים (למרות שהצבא נתן לי פטור!) בתור.. "פקיד רפואי" (משהו בין פקיד לסוג של חובש)
נראה היה מהצד שלא עשיתי משהו משמעותי אך סביר שאחד מהשייטים,הצוללנים וכו' יודע שהמדדים שלו בסדר (או לא בסדר) ומי שהיה צריך בדיקת שמיעה קבעתי לו תור.

(הייתי בחה"י)

אז לסיכום:כנראה שהצבא לפעמים באמת צריך גם חיילים בתפקידים "לא משמעותיים".
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-11-2011, 10:37
צלמית המשתמש של ISHPUZ
  ISHPUZ ISHPUZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.05
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי חרשוף שמתחילה ב "[indent]לפיכך אני מבין שכל מי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי חרשוף
לפיכך אני מבין שכל מי שעושה שירות בלהקה צבאית או בגל"צ או שהיה קל"ב לא עושה שירות משמעותי וניתן לזרוק אותו לזבל...

תפסיק לחפש בנרות איזו שהיא אמירה פרובוקטיבית שתהיה לך בעייה אישית איתה.
כל מה שנרמז פה הוא שבניגוד למקרים אחרים, בפאקינג מערכון הזה השחקנים שמשחקים חיילים יודעים מנסיון חיים אמיתי מה הם חיי חייל ביחידות השטח, מה שהופך את השירות שלהם למשמעותי לפחות באספקט של לשחק חיילים בקומדי סטור.

וכן, מהיכרותי האישית עם אנשים ששירתו בגל"צ, לחלקם פשוט אין מושג מה זה שירות צבאי. מה שאומר שהשירות שלהם לא היה משמעותי בהיבט של נסיון רלוונטי בגילום של חיילים בתכנית מערכוני נונסנס...
ישן 05-12-2011, 06:46
צלמית המשתמש של MONOCHROME
  משתמש זכר MONOCHROME MONOCHROME אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.06.06
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי קרן-אור שמתחילה ב "הבחירה השוויצרית בגריפן..."

טוב יש את הבדיחה על האמריקאים שמנסים לעשות Reverse engineering לדגם משוכלל של מיג בזמן המלחמה הקרה, וכמובן לא מצליחים...עד שמרוב ייאוש, ה-CIA חוטפים את אחד המרכיבים הבכירים במפעלים של מיג כדי שירכיב להם את המטוס, הם מושיבים אותו במפעל של לוקהיד, מראים לו את השרטוטים ודורשים שיסביר למה במקום מיג חדיש יוצא להם אנטונוב, לא משנה מה הם עושים.

הבחור בוחן את השרטוטים, אומר שהוא צריך כמה כלים בסיסים ואספקה של וודקה, ושהמטוס יהיה מוכן תוך חודש.

אחרי חודש בהאנגר עומד מטוס מיג חדש ומבריק ושוכב רוסי עייף ולא מגולח, לאחר שיכנועים הוא מסביר שבהערות לשרטוט כתוב: "אחרי הרכבה ראשונית יש לעבד בצורה ייסודית באמצעות פצירה".

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:30

הדף נוצר ב 2.21 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר