לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-11-2011, 07:33
צלמית המשתמש של Eli173
  משתמש זכר Eli173 Eli173 אינו מחובר  
בעל תואר שני ביהדות, בהתמחות בהיסטוריה של עם ישראל והגות יהודית.

חבר מתאריך: 15.02.09
מסיבת הפתעה. המשימה הושלמה!

כל שנה אני שובר את הראש בשאלה איך לעשות לאשתי מסיבת הפתעה ליום ההולדת. בד"כ אני מוותר מראש, מזמין כמה קרובי משפחה/חברים ועושה משהו קטן בבית, כשאשתי היקרה מודעת לכל התהליך.
השנה החלטתי לא לוותר לעצמי, וכן לעשות לה הפתעה קטנה אבל עם הרבה עוצמה.
התכנית היא לצאת איתה לערב למסעדה לכבוד היומולדת, כשהיא חושבת שמדובר רק בשנינו, אבל בעצם כשנגיע למסעדה יחכו לה שם כל האחים/אחיות וההורים שלה. הפתעה!

להלן עיקרי התהליך וההכנות:
בתחילת שבוע שעבר הצעתי לאשתי שנצא ביחד למסעדה לכבוד הימולדת שלה. במקביל, הסברתי לאחים/אחליות שלה ולהורים שלה את הרעיון של התכנית.
במקום לחפש ביביסיטר לילדים, החלטנו שההורים שלה "ישמרו" על הילדים כשבעצם כשאשתי ואני נכנס לאוטו, חמותי תתקשר לביביסיטר האמיתית שתחליף אותם והם יגיעו למסעדה לפנינו. כך אשתי לא חשדה במאומה.
יצרתי קשר עם מסעדה נחמדה באשדוד ועשיתי הזמנה לכמות האנשים שנהיה והסברתי להם את התכנית.
ביקשתי מהביביסיטר להיות איתי בקשר ולא להתקשר לבית או לטלפון של אישתי. (בד"כ האשה מטפלת בנושא של ביביסיטריות)
אשתי רצתה להסתכל על תכשיטים אז נסענו לאט לאט לכמה דוכני תכשיטים כשהיא מסתכלת על שרשראות ואני מסתכל בצג של הפלפון ומחכה למסרון מגיסתי שכולם הגיעו למסעדה.
רצה הגורל והיה חנות תכשיטים נוסף בצמוד למסעדה אז אחרי המסרון המיוחל נסענו לסטאר סנטר והתקדמנו לעבר אותה חנות תכשיטים, אבל במקום להכנס לשם, לקחתי את אשתי "לבדוק" מסעדה. ושם כמובן הרגע שחיכיתי לו. כל משפחתה של אשתי חיכתה שם. הפתעה!!!
התוכנית הצליחה. אשתי הופתעה כהוגן. היה מוצלח והיה שווה את זה.
איך היה במסעדה? על כך בהמשך.

הערה: חשבתי לכתוב את זה באשכול האושר השבועי של פורום 20+ אבל העדפתי להשקיע ולתת לזה אשכול משלו בפורום שמתאים יותר לאמצע החיים ולזוגות נשואים. גברים/בעלים יקרים: תנסו את זה. זה שווה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-12-2011, 13:07
צלמית המשתמש של Eli173
  משתמש זכר Eli173 Eli173 אינו מחובר  
בעל תואר שני ביהדות, בהתמחות בהיסטוריה של עם ישראל והגות יהודית.

חבר מתאריך: 15.02.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Eli173 שמתחילה ב "מסיבת הפתעה. המשימה הושלמה!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Eli173
איך היה במסעדה? על כך בהמשך.

.

אז ככה. ס"ה היינו 9 איש. אכלנו ברולדין. כל אחד הזמין משהו לעצמו. אני זהמנתי רביולי ברוטב אלפרדו. כולם קיבלו את מה שהם הזמינו ורק את שלי שכחו. סליחה, לא שכחו, התבלבלו במנה ובמקום רביולי הביאו לי פסטה (איכס!) אז בזמן שכולם אוכלים, נאלצתי לחכות שוב למנה שלי. אני חושב שהצוות ברולדין ניסה להיות נחמד אלי כי בסופו של דבר כשהמנה שלי הגיעה, היא היתה גדולה וטעימה עם הרבה מאוד רוטב. יאמי.
הזמנו כמה עוגות לקינוח ושמו לאשתי שירי יומולדת במערכת ההגברה שלהם. (יחס, זה כל הסיפור).
בסופו של דבר יצאנו מרוצים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:56

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר