לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום לימודים. אנו מאחלים לכל הגולשים שנת לימודים מוצלחת חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > לימודים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-12-2011, 16:09
  moran1983 moran1983 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.12.11
אני לא מבינה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Shai שמתחילה ב "אם אומר שהמרצים שם גרועים,..."

איזה אינטרס יש לך כמנהל הפורום, להגיב בצורה כל כך זדונית כלפי הודעה שנכתב במקור לפני מעל שנה.
לפני מספר חודשים התעניינתי לגבי אותו מסלול בדיוק במכללת רמת גן והסיבה שבגללה החלטתי שלא להרשם היא עצם העובדה שאני מאשקלון ולמרות כל הרצון המיקום הפיזי של המקום לא התאים לי.
מבדיקות שעשיתי לפני באותה תקופה בפורומים אחרים ברשת דווקא גילית שהצלחה לא תלויה במוסד בו אתה לומד אלא המקום שאתה מכוון להגיע אליו,
יותר מזה גיליתי שמרצים נהדרים יתנו לך סיבה לקום בבוקר ולנסוע שעה פלוס למקום הלימודים שלך לכמה שעות.
היום בדיעבד אני נוסעת בערך חצי שעה יותר (זה עדיין שני רכבת ואוטובוס) ולומר את האמת? אני את היחס של חברה שלי שבחרה ללמוד שם בסוף ללימודים עצמם ואת היחס שלי, ואני בטוחה שאם המרצים שלי היו "קצת יותר" גם לי היה את הדרייב שיש לה.
בהצלחה לכולנו בכלל מסלול לימודים שנבחר בו!!
חזרה לפורום
ישן 11-12-2011, 18:01
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי moran1983 שמתחילה ב "אני לא מבינה"

א-אנחנו לא אוהבים ספאמרים מטעם חברות ששואלות כביכול שאלה תמימה ואחר כך כינוי שרק נרשם מגיב להודעה עם "המלצות חמות" כמו.... ההודעה המקורית ו... התגובה שלך

ב-שמי מנהל פורום סטודנטים ולא פורום לימודים
ג-ההודעה המקורית נכתבה ב28/11/2011 ולא לפני שנה
ד-מכללת ר"ג היא מוסד פרטי ואם הם רוצים לפרסם פה אז שישלמו כסף על הפרסום. אם הם לא רוצים לפרסם בהתאם לכללים אז זה מראה משהו על רמת המוסד ומכאן שזכותנו לעשות פרסום שלילי כדי להזהיר אנשים מלהרשם לשם וכל האשכול הזה הוא בהחלט עונה להגדרה של "אמת דיברתי"
ה-מאשקלון לת"א יש רכבת שעוצרת בכל התחנות ואילו בר"ג אין תחנת רכבת מלבד תחנת סבידור שנמצאת על הגבול אז לפחות גם את סיפור הרקע שלך תשפצי כדי שיהיה אמין

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:55

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר