לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-12-2011, 22:55
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
חוויות מהקניות בסופר

אז החלטתי שבא לי קצת פינוק והשתעשעתי ברעיון של לקבל את זה מיד ובלי מאמץ. פתחתי קופון מצאתי מבצע עם תוכן שמכיל מחיר בשחור מודגש והבטחה שיותר זול לא תמצא. אז נסעתי.. חיכה לי מאבטח ביקשתי פרטים וכתובת. זה מול הפרצוף שלך,מה אתה עיוור? הוא שואל. על הדרך הוסיף,יש נשק?

השיחה הסתיימה והתחילו להתרוצץ אצלי מחשבות: "למה בדיוק הכוונה ב1+1? למה הכוונה שרשום ט.ל.ח?
כשהגעתי לאזור לא מצאתי חנייה אז חניתי באדום לבן.. נכנסתי לסופר ומצאתי את הדלת שנפתחת אוטומטית כשאתה מולה. לפני שלקחתי עגלה הלב שלי התחיל לדפוק מלחץ. בסוף הכבל יצא והעגלה השתחררה . עברתי את מחלקת המבצעים, שהייתה שוממת, והגעתי למסדרון ארוך עם הרבה מוצרים. הבנייה בפנים נראתה באיכות של בית תמחוי נחמד.

כשנעמדתי בקצה המסדרון ניגשה אלי בחורה עם מראה ישראלי (ציפיתי דווקא לרוסייה). היא הייתה ממש יפה - בלונדינית עם פנים חמודות וגוף של אחת ששומרת על עצמה. היא לבשה מיכנס ארוך וסינר שלגמרי נועד לגרות וחולצה אדומה. היא אמרה לי שיש גבינות במבצע

המבחר נראה מאוד מרשים ונקי כזה. יש שם קשקבל, ברי וקממבר. היא נעמדה מולי והסבירה לי איך זה עובד. "אני עושה לך גבינה שאתה מבקש במשקל שאתה מבקש ואורזת לך. אם אתה רוצה אתה יכול לראות גם יין שיתאים לגבינה שלפתי את התשלום ונתתי לה. אמרתי לה שאני לא צריך יין היא חייכה בביישנות כזאתי אבל אח"כ למדתי שהיא ממש לא ביישנית. היא אמרה לי שמשלמים בקופה.

ממש לא התחשק לי לעמוד שוב בתור מול הנקניקים אז ביקשתי מזאת שלפני שתיקח 500 גרם פסטרמה ואני כבר אגיע., . אחרי קניית עגבניות חזרתי לתור וזאת שעמדה אחרי התחככה בי. זה היה נעים לאללה. היא אמרה לי מה הכינוי שלה, בת כמה היא, באיזה אזור היא גרה וכו'. היא גם שאלה אותי כל מיני שאלות.

באיזשהו שלב היא ביקשה שאני אסתובב. חשבתי שהיא רוצה לעקוף אותי אז לא הסכמתי.. שאלתי אותה אם זה בסדר מבחינתה שאני אגע בה ואז חטפתי סטירה.פתאום היא שאלה אותי אם אני רוצה להוסיף לה עוד כמה ג'ובות כדי שהיא תלך

המשך לא יבוא. לא צריך לערב אותכם בכל דבר בחיים שלי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-12-2011, 13:00
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "לא, מצטערת. אני לא מרגישה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Samantha
לא, מצטערת. אני לא מרגישה אשמה כי אני לא הכרחתי אותה לעבוד שם. היא לא מרוצה? אחלה, שתעבור עבודה....
אבל כל עוד היא בוחרת להשאר שם וזו העבודה שלה שלפחות לא תעשה אותה בצורה מזלזלת כל כך.

יש אנשים שאין להם אפשרות לבחור מעבר לסל אפשרויות מצומצם של דברים לא סימפטים בגלל כל מיני דברים (למשל גיל ו/או חוסר השכלה) ככה שהם לא עובדים במה שהם עובדים מתוך תשוקה גדולה למקצוע.

וזה בסדר, אני עבדתי בשירות לקוחות שבו כל היום צרחו לי בטלפון. זה אומר שהתחלתי להיות מגעילה לאנשים? לא.

זה כבר עניין של אופי. אני למשל מגיב באי נעימות כלפי אי נעימות וזה אפילו נגרר לאינטראקציות שלי עם לקוחות נחמדים. לקוחות מעצבנים מחלישים את המסוגלות שלי להיות נחמד לכלל הלקוחות.

ותאמין לי שהתנאים שם הרבה יותר טובים מבשירות לקוחות

קשה לי להאמין. יצא לי בחיים שלי לעבוד משמרת של 13 שעות בסופר וזה לא סביבת עבודה סימפטית. המנהלים לא מתייחסים יפה לעובדים (כי נורא קל להחליף מישהו שפורק משטחים או מסדר סחורה על מדף וכו'), חוץ מלעובדות היפות שהן מקבלות יחס יפה כי גם המנהלים עובדים בסביבת עבודה מלחיצה וכיף להם לפלרטט עם העובדות כדי להנעים לעצמם את היום.

נערך לאחרונה ע"י צ'נדלר בינג בתאריך 02-12-2011 בשעה 13:08.
ישן 02-12-2011, 13:07
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "[QUOTE=Samantha]לא, מצטערת...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
לא, מצטערת. אני לא מרגישה אשמה כי אני לא הכרחתי אותה לעבוד שם. היא לא מרוצה? אחלה, שתעבור עבודה....
אבל כל עוד היא בוחרת להשאר שם וזו העבודה שלה שלפחות לא תעשה אותה בצורה מזלזלת כל כך.

יש אנשים שאין להם אפשרות לבחור מעבר לסל אפשרויות מצומצם של דברים לא סימפטים בגלל כל מיני דברים (למשל גיל ו/או חוסר השכלה) ככה שהם לא עובדים במה שהם עובדים מתוך תשוקה גדולה למקצוע.

וזה בסדר, אני עבדתי בשירות לקוחות שבו כל היום צרחו לי בטלפון. זה אומר שהתחלתי להיות מגעילה לאנשים? לא.

זה כבר עניין של אופי. אני למשל מגיב באי נעימות כלפי אי נעימות וזה אפילו נגרר לאינטראקציות שלי עם לקוחות נחמדים. לקוחות מעצבנים מחלישים את המסוגלות שלי להיות נחמד לכלל הלקוחות.

ותאמין לי שהתנאים שם הרבה יותר טובים מבשירות לקוחות

קשה לי להאמין. יצא לי בחיים שלי לעבוד משמרת של 13 שעות בסופר וזה לא סביבת עבודה סימפטית. המנהלים לא מתייחסים יפה לעובדים (כי נורא קל להחליף מישהו שפורק משטחים או מסדר סחורה על מדף וכו') חוץ מלעובדות היפות שהן מקבלות יחס יפה כי גם המנהלים עובדים בסביבית עבודה מלחיצה וכיף להם לפלרטט עם העובדות כדי להנעים לעצמם את היום.

נכון, אבל עדיין יש מבחר. אם היא לא מסתדרת עם אנשים ואין לה הכשרה בכלל אז שלא תעבוד באחת
וכמו שרשמתי למטה, אם זו העבודה שלה- גם אם בלית ברירה ואין שום עבודה אחרת- לפחות שתעשה אותה כמו שצריך.
ויודע מה? להיפך. דווקא אם הייתי יודעת שאני שם כי אין לי מקום אחר, הייתי מתנהגת בעבודה סופר-מעולה רק בשביל לא לקבל תלונות...

טוב, אתה נכנס לתפקיד-משלים
זה אחד הדברים שמלמדים בשירות לקוחות- לא להכנס לפינה הזו...
אם מישהו צועק עליך אין צורך לעשות לו את זה בחזרה מפה בד"כ המצב גם רק יסלים...

כן, העבודה לא קלה, אבל אתה אמרת בעצמך- חוץ מלקבל שלוש-ארבע פעמים במשמרת הוראות מהמנהל (מגעיל עד כמה שיהיה) ואז לעשות את העבודה כמו שצריך,
זה לא לקבל 13+ לקוחות עצבניים בשעה, שרק עושים לך חור בשכל ואת צריכה להשאר מנומסת ואפילו
אסור לך לנתק את השיחה כשקוראים לך "חתיכת זונה את בורג קטן ומזויין במערכת" (מתנצלת על הבוטות)
אני לא אומרת שהעבודה שם לא קשה- כי היא קשה פיזית, אבל לטעמי קושי נפשי הוא כבד הרבה יותר

09.07.00-16.07.12

ישן 04-12-2011, 01:47
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "גם אני די בשוק ממך,..."

מדובר כאן באי הבנה קלה (או די קשה )
הלבנו את העניינים והכל אחלה
אבל בשביל שלא שאר הפורום יחשוב שאני כלבה חסרת רגשות , אני רק אבהיר שהחלק הראשון של ה"משעשע", היה בציניות (ואפילו הוספתי סמיילי בשביל שיבינו את זה. כנראה שזה לא הועבר כל כך טוב ),
ובחלק השני פשוט ניצלתי שרשור בשביל להוסיף הערה על כל העובדים במעדנייה שיצא לי להתקל בהם, ולכן ניסחתי את זה בצורת רבים ולא בצורת יחיד.
לצערי חוץ מעובד אחד באמת מקסים שהביא לי שירות, רובם לא היו כל כך מקסימים
לכן אם מישהו נתקל בעובד מעדנייה ממש נחמד, שיגיד לי איפה ללכת לקנות

09.07.00-16.07.12

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:49

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר