לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-12-2011, 17:51
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "במה צפיתם השבוע? אשכול הסדרות והסרטים השבועי לתאריכים 5.12-11.12"

One Day 2011
אני כידוע די שונא קומדיות/דרמות רומנטיות, כי בד"כ הסיפור מהתחת, והסרט בכלל בשאול. לא במקרה הזה. אן התאווי עושה את זה שוב עם המבטא הבריטי, והסרט יוצא לא רע בכלל. אפילו טוב מאוד. תמונות של לונדון ופריס, משחק מעולה, ובלי יותר מדי קטעים מביכים כנהוג בז'אנר. מה שצד את עיני (ואוזניי) זה השימוש בפזמון חוזר ברגעים עדינים, כמו שהיה נהוג בסרטים בשנות השבעים. איכשהו קרה שראיתי love story די בסמוך, ומתברר שהפזמון הנ"ל מאוד דומה לאותו פזמון מהסרט הנ"ל. מה שגרם לי לחשוב שגם הסיום (זהירות ספויילרון) די דומה. מוזר.
ציון, 5 טקילות שלמות. מתוך 5.

love story 1970
הדרעק הקלאסי האולטימטיבי. אמרתי לעצמי שלא יתכן שלא ראיתי אותו עד היום, ולכן.. ניסיתי. לא ראוי לצפיה.
ציון: כדור שלג אחד. הרי הצלחתי לראות אותו עד הסוף.

Friends with Benefits 2011
טעות בסרט. אז אמרתי, כמה גרוע יכול להיות הטימברליק, וקוניס לא רעה לפעמים, אז זהו, שלא. רבע שעה של קשקשת הספיקה, ופשוט סגרתי אותו.
ציון: אין.

Oranges And Sunshine 2011
עוד נסיון צפייה כושל. כבר בכתוביות בהתחלה קלטתי משהו על אוסטרליה והBBC, וכבר הבנתי שזה הולך להיות סרט סוציאלי כלשהו. עוד 20 דקות הספיקו לי להבין שאני לא מעוניין לבזבז שעה וחצי נוספת מול איזה הולמרק סטייל, והוא נסגר. סורי. אולי ביום אחר.
ציון: אין.

big lebowski 1998
אז ככה; הפעם הראשונה שראיתי אותו הייתה ב98 כשיצא. הייתי צעיר וטיפש, או שפשוט הוא לא בא לי בטוב, ומאז נהגתי להשמיץ אותו בכל פינה. למרות זאת, לא אטמתי את אוזני, וכיוון שכולם טוענים שזה אחד הסרטים הגאוניים אי פעם, וגם לאחרונה צפיתי ב"אחי איפה אתה" שקרוב אליו מבחינה מנטלית - הבנתי שיתכן שטעיתי איפשהו בדרך.
וכן, צפייה מחודשת גילתה שזה סרט לא רע בכלל. אמנם לא גאוני ברמות כמו שעשו ממנו, אבל בהחלט ראוי לצפיה.
ציון: 4 שטיחים מגולגלים. (או ג'ויינטים, או שטיחים מוגלגלים עם ג'וינטים, או סתם כדורי באולינג)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:23

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר