לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-12-2011, 14:06
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "רעידת אדמה?"

אתה בטוח שבאמת הייתה אחת? (אני לא שואל בזלזול - יש לא מעט הסברים אחרים לתחושה של רעש אדמה)

לגבי חוויות, הנה שתיים:

בלילה השני שלי בארה"ב, לנתי אצל קרובת משפחה בסן פרנסיסקו. בשל הג'ט-לאג והעובדה שהיה רעש של עיר (ואני מורגל בשקט מוחלט לעת לילה - קיבוצניק אחרי הכל) שנתי הייתה די טרופה. לפתע נדמה שכל העולם מתחיל לראוד. אוסף מזכרות מכל רחבי העולם על המדפים מסביבי לי (ישנתי על הספה בסלון) מרקד ורק פס בולט בקצה המדפים (שזה בדיוק תפקידו) מונע מהם ליפול ..הסכו"ם במטבח מנגן קונצ'רטו לתיפוף מתכתי... והאדמה רועדת... בלי לחשוב, בהתאם לכל מש ששמעתי, אני רץ לי, כושל משהו, אל מתחת למשקוף הדלת הקרוב ביותר.... לאחר 30 שניות בערך, הרעידה עוברת. קרובת משפחתי אפילו לא התעוררה. בבוקר שאלתי אותה על זה והיא אומרת, בזלזול מוחלט, "אה, זה? אנחנו בכלל קוראים לזה ויברציות חיוביות (Good vibrations). זה לא רעידה של ממש".

חוויה שנייה: גברת רוג (אז רק גברת רוג-לעתיד) ואני עמלים על ניקוי הקרון של הסוסה כדי להפוך אותו למעט יותר יצוגי בגלל שהוא ישמש אותנו להביא את הסוסה אל מצעד חג המולד של מחוז נוואדה. לפתע הקרון כולו מתחיל לרקד, אנחנו מוטחים אחד אל השניה, נאחזים בחרכים כדי לא ליפול... שני טון של פלדה רוקדים כמו איזה ברייקדאנסר ואנחנו בתוכם.... אנחנו כושלים החוצה.. ואזה אני רואה את הדבר המדהים ביותר שאי פעם ראיתי - הבית של הגברת נע עשרים סנטימטרים ימינה... חוזר... עשרים סנטימטרים שמאלה... חוזר... הקירות נעים לצדדים... לרגע אני בטוח שהבית הולך להתמוטט לגמרי (ושני הוריה בתוכו)... אבל הרעידה עוברת והבית עומד כאילו לא קרה דבר... ואז אבא שלה מסביר לי שבתוך קירות העץ יש רצועות מתח והבית מתוכנן לנוע בדיוק כפי שנע, ביחד עם הרעידה, כיוון שכך הוא מחזיק מעמד הרבה יותר מאשר אם היה מתוכנן לעמוד בלי לנוע.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-12-2011, 14:22
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אתה בטוח שבאמת הייתה אחת?..."

מעניין הסיפור על הבית הנע. מתוחכם.

בטוח שמשהו רעד.
הלכתי לישון מאוד מאוחר, אחרי 3. התחלתי להירדם ואז התחיל איזה סיוט לא רציני, משהו מוזר, איזו חתולה רצתה להיכס לאחד החדרים שלנו, ולא נתתי לה. היא היתה ממש עצבנית. כשהיא כמעט הצליחה להישתחרר מידי, התעוררתי והרגשתי דפיקות חזקות מתחתי. מדדתי את הדופק שלי, והוא לא היה גבוה במיוחד. המיטה, שהיא מאד נמוכה(מיטה - כורסא) דפקה על הריצפה למשך כמה דקות. ואז זה נרגע. אף אחד אחר בבית לא הרגיש את זה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:34

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר