לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-12-2011, 08:22
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
התביעה עלתה על עץ יותר מדי גבוה, וזה הבעייתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "קצב בהצהרה לפני היציאה לכלא: במדינת ישראל מוציאים היום אדם להורג. אני חף מפשע."

לפי דעתי הוא כשל בניצול יחסי מרות לצרכיו האישיים והמיניים, וזה ידוע.

האישום על אונס מאוד לא סביר. מישהו במעמד כמוהו לא היה עושה את זה. קשה ביותר להאמין. והעדויות מאוד מפוקפקות.

אבל גם יחסי מרות, זה גם מאוד מאוד חמור, משני סיבות:
  • עוול עצום לעובדות. האשה רוצה לעבוד, ולהרוויח את לחמה, ומאוד מפחדת להפסיד עבודה. לנצל את זה, לאלץ אותה להיות שפחת מין זה מאוד מאוד חמור.
  • עוול למדינה. זה לא עסק שלו הפרטי. הוא מעביד מכוח המדינה, ואין לו לקחת ביחד עם זה טובות הנאה ובטח לא טובות מין עבור העסקת עובדות.
היו צריכים לתת לו לערך כשנה כלא על זה, לפי מה שנהוג במדינה, למרות שמבחינה מסויימת זה יותר חמור מאונס. האנס הרגיל עלה לו השתן לראש, אפשר להגיד שהוא לא שולט כל כך בגוף שלו. ואילו מעביד עם יחסי מורות עושה את זה בשיקול דעת ובמודע. זה כמו רצח עם תכנון מוקדם.

אם היו מאשימים אותו בניצול יחסי מרות, היו צריכים להושיב בכלא לפחות עוד כ10000 פקידים בכירים וזוטרים. לכן טיפלו עליו אונס. וזה מה שמאוד חמור פה. מצד אחד טופלים שקרים, ומצד שני מנסים להסתיר את העוול הנורא שנהוג במדינה שלנו בהרבה מקומות עבודה.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 07-12-2011 בשעה 08:32.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-12-2011, 08:33

כנראה שלא קראת את גוף התגובה שלי.
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי 844 שמתחילה ב "די כבר לרחם על היצור הזה: 6..."

חבל מאוד. יש שם דברים חשובים מאוד לציבור.

אני מעתיק גם מה שרשום בקיצור בYNET:
ציטוט:
<H3 class=pHeader>השתלשלות הפרשה

עם כניסתו לכלא תבוא לסיומה הפרשה שהסעירה את המדינה בחמש וחצי השנים האחרונות. פרשת קצב התפוצצה ביולי 2006, כשהנשיא דאז פנה ליועץ המשפטי לממשלה מזוז, והתלונן כי א' מבית הנשיא מאיימת עליו וסוחטת אותו. תיק החקירה בעניינה של א' נסגר, אך בחקירתו נשאל קצב על מתלוננות נוספות שלפי החשד תקף. הכנסת אישרה להוציאו ל"נבצרות זמנית", ובתחילת 2007 המליץ מזוז להגיש נגדו כתב אישום בגין מעשים שביצע בשלוש המתלוננות האחרות.

קצב סירב להתפטר, ובמסיבת עיתונאים מתוקשרת האשים את המשטרה, הפרקליטות והתקשורת במסע ציד נגדו. במאי 2007 הוארכה נבצרות קצב עד לתום כהונתו. בעקבות בקיעים בתשתית הראייתית בידי הפרקליטות, היא חתמה עמו ביוני 2007 על הסדר טיעון שבמסגרתו אמור היה קצב להישלח למאסר על-תנאי, אך באפריל 2008 הוא חזר בו מהעסקה כדי "לשים סוף לרדיפה".

במרס 2009 החליטה המשטרה להאשים סופית את קצב באונס א' ממשרד התיירות, והוא כינס שוב מסיבת עיתונאים שבה הטיח האשמות קשות בתקשורת. במאי 2009 נפתח משפטו, שנערך בדלתיים סגורות. לאורך המשפט הכחיש קצב את כל המיוחס לו.

</H3>

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 07-12-2011 בשעה 08:41.
ישן 07-12-2011, 08:55

אם הוא היה אשם באשמת אונס כפשוטו, קשה ביותר למה לא קיבל עסקת טיעון
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Leopad שמתחילה ב "וזה קשור ל . . .??"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Leopad
הוא גם הוכיח שהוא טיפש כאשר לא לקח את עיסקת הטיעון שהקלה איתו מאוד,
.

הוא היה בכמה תפקידים בכירים, שמצריכים הרבה תבונה אפילו רק להגיע לשם, וסביר להניח שהוא לא כזה טיפש.

יותר סביר שהוא היה בטוח שלא מגיע לו את העונש (בגלל שפעל לפי הנורמה המקולקלת של החברה הישראלית (כמו שכתבתי לפני זה)). אם הוא היה אנס בפועל, הוא היה זוכר את זה והיה חוטף את העסקת טיעון בשני ידיים.

יותר סביר שאחרי שהיה כל כך הרבה זמן נשיא ונשא נאומים מתחסדים על שלטון החוק, גם הוא התחיל להאמין במשטרה ופרקליטות ובתי הדין, עד שזה התפוצץ לו בפנים. בגלל זה הוא גם האמין שאם הוא רק יתלונן במשטרה שמנסים לסחוט אותו, שזה לא יחזור לו כבומרנג.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 07-12-2011 בשעה 08:59.
ישן 07-12-2011, 09:01

בסופו של דבר אנחנו צריכים להסתמך על עדויות של זונות, עבריינים וסחטנים
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "אם הכל היה מתנהל לפי "סביר להניח""

וחלק גדול של האשמה זה בבחינת "סביר להניח". היו ראיות שכן קיבלו, והיו ראיות שלא קיבלו, הכול על סמך של מה סביר ומה לא. לכן ציירתי לעצמי גם כן מודול של סביר להניח מה שקרה.

מי שרוצה לקבל את מה שאני כתבתי (בתגובה הראשונה לאשכול הזה) בבחינת "סביר להניח", שיקבל, ומי שרוצה לזרום עם התקשורת, שיזרום.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 07-12-2011 בשעה 09:05.
ישן 07-12-2011, 09:15

אז הוא לא היה יכול להגיע לאן שהגיע
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי 844 שמתחילה ב "[QUOTE=hamedinai]בן אדם בגיל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי 844
אולי הוא פשוט חרמן וקמצן?

בדרך כלל חרמן וקמצן לא הולך יחד. יותר סביר שהלך לפי הנורמה המקולקלת בישראל של ניצול מרות לצורכי מין.

חבל שלא מתרכזים בזה.

אין סכנה שמשה קצב יתפוס נשים ברחוב ויאנוס אותן, אבל יש סכנה קיימת להמון נשים בעבודה ובצבא שמנצלים אותן על ידי יחסי עובד-מעביד.

ישן 07-12-2011, 09:48
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
אין ספק שהאיש מתהלך עם האמת שלו!
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "אז הוא לא היה יכול להגיע לאן שהגיע"

אילו היה לו שכל בקודקדו ועל סמך "מקורבים רבים" שסוככו עליו במשך שנים כיוון שידעו מהי חולשתו, היה צריך למהר ולקבל את עסקת הטיעון.
הוא ראה "אקדח מעשן" ואמר לעצמו כי המטרייה של המשטרה תגן עליו במקרה ותבוא תלונה רשמית.
מאחר ולא היו דברים כאלה - מה שנותר לו היה לקבל את המוצא שהוגש לו על מגש של כסף, מה שלאחרים הלוקסוס הזה נמנע מהם.
אף אחד מאיתנו לא יידע לעולם מה התרחש באותם חדרי חדרים והאם האמת לא מונחת באמצע. אבל, כאשר "הרבה אומרים עליך שאתה משוגע" תתחיל להאמין שיש משהו בזה.
משה קצב , כמו רבים אחרים בכלא מלינים כי אסרו אותם למרות שהם חפים מפשע.
גם השופטים הם בני אדם וטועים לא אחת. אבל, דעת רבים בשתי ערכאות לא יכולה להיות כזו שכולם טועים "ורק אני צודק".

כמו שאומרים במחוזותינו "הוא אכל אותה בגלל טפשותו".
ישן 07-12-2011, 09:37
צלמית המשתמש של Leopad
  Leopad Leopad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.06
סלח לי שאני פונה אלך בצורה כזאת
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "על סמך מה אתה סובר ככה?"

אבל אתה מדבר שטויות בעליל.
העולם מלא במניאקים מכל המינים מכל הגילים ומכל המעמדות.
ההנחה שאדם בעל ממון ומעמד לא עושה דברים כאלו היא פשוט
לא נכונה, בהתחשב בשרשרת ארוכה של בעלי ממון ושררה בעולמנו,
שהורשעו במעשים מגונים או מעשי אונס ורשימה עוד יותר ארוכה
שלא נדע ממנה, כי הנשים הנפגעות פחדו להתלונן.
קצב אידיוט בהרבה מובנים האחד שהוא הניח שהולכים לדפוק אותו
וחשב שאם ירוץ לספר לחבר'ה (משטרה) שרוצים לסחוט אותו (כביכול),
הוא יצא וידו על העליונה, עקב מעמדו הרם, ובשנית כאשר דחה עיסקת
טיעון שהקלה איתו מאוד.
זה שהוא נבחר לתפקידים אלו או אחרים לא הופך אותו לחכם גדול,
במחוזות הפוליטיקה, חכמה או כישורים אינטלקטואלים אינם תנאי
קבלה, צריך רק להסתכל מסביב בכדי להבין זאת.
ישן 07-12-2011, 09:28
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "קצב בהצהרה לפני היציאה לכלא: במדינת ישראל מוציאים היום אדם להורג. אני חף מפשע."

הבוקר שכנה אמרה לי "לא מבינה איך זה שנשיא הפך להיות אנס?" אמרתי לה שהיא מפספסת את העניין, השאלה הנכונה היא "איך ייתכן שאנס הפך להיות נשיא?"

במבחן התוצאה המערכת ניכשלת שוב ושוב, משהו לקוי ביכולת שלה לזהות יושרה אישית של מי שרוצה להיות חלק מקבוצת האנשים שמנהלת את ענייני המדינה.
לא ייתכן שאנשים שטניים יגיעו למעמד בו הם שולטים על חיינו, לא קונה את זה שהדברים (שחיתות, אונס, מירמה וכו') נולדו אחרי שהם ניבחרו - לא מאמין לזה! נחשים גדלים בקיני נחשים..

ישן 07-12-2011, 10:52
צלמית המשתמש של Itamar_s
  Itamar_s Itamar_s אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.11.05

עצוב לקרוא איך אנשים שבכלל לא יודעים כלום מהמשפט חורצים גזר דין כמו התקשורת בהינד עפעף.

גזר הדין ניתן ללא הוכחה חותכת לאונס, וע"פ השערות בלבד.

יחסי מין היו פה אבל בהסכמה לדעתי והעובדה היא שהיא המשיכה לשמור על קשר גם לאחר היחסים.

קל וכיף לקרוא לו אנס אנס אנס, אבל תחשבו לרגע, אם הוא לא אשם? מי יתקן את האוול הזה?

אתם? בטוח שלא... אתם חיים תחיים שלכם וממשיכים לצעוק מאחורי מקלדת.

ולגבי פרס (ע"ט) מה שכתבתם, חח הכלב קיבל תפקיד סוף סוף.... "תרם רבות למדינה"
זה יותר מצחיק מאריק שרון או מהליצן הזה מה שמו.... אולמרט פחחחח

ישן 07-12-2011, 13:06
צלמית המשתמש של Itamar_s
  Itamar_s Itamar_s אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.11.05
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "למה אתה חושב שאתה מבין יותר..."

במקרה של השופטים שלנו אני ארשה לעצמי לחלוק עליהם, אחרי מאות מקרים של אי צדק ושחיתות בבתי המשפט אני לא חושב שיש להם יותר מדיי נקודות זכות.

לגבי ה"מגיע לה" אני אומר חס ושלום מבחינתי זהו הדבר הנבזי ביותר שאדם יכול לעשות, אני עצמי שומר נגיעה, ואני חושב שאין דבר קדוש מהגוף, והחילול שלו בכל דרך או צורה הוא דבר שראוי להפסיק.

כל מה שאמרתי הוא שלדעתי אונס לא היה פה, יכולות להיות המון סיטואציות דוגמה לקיום יחסים בהסכמה (שזה גם לא בסדר) וסחיטה שלה אותו, או סחיטה שלו אותה, אך אונס בכח כמו שאתה שומע ברחובות... אני ממש בספק.

אם הוא באמת אנס, מגיע לו.
רק אם... אני אישית לא מאמין שהיה פה אונס, וקראתי מספיק (ולא מהתקשורת ששופטת במקום השופטים) ולדעתי, ממה שקראתי, מספר נאשמות סחטו אותו, לאחר קיום יחסים בהסכמה.

מה שהיה באמת... אף אחד לא ידע.
אולי רק בעתיד, כמו שהוא אמר.

ישן 07-12-2011, 13:42

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Itamar_s שמתחילה ב "במקרה של השופטים שלנו אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Itamar_s
במקרה של השופטים שלנו אני ארשה לעצמי לחלוק עליהם, אחרי מאות מקרים של אי צדק ושחיתות בבתי המשפט אני לא חושב שיש להם יותר מדיי נקודות זכות.

הכללה גסה מאד - על אילו "מאות מקרים" אתה מדבר? ואם חו"ח היו כאלה אתה מדבר על מערכת משפטית מסואבת., לאורך שנים? האם אתה מוכל להצביע על 10 מקרים בהם התבזה בית המשפט בפסיקות שגרמו עוול לאנשים?

לגבי ה"מגיע לה" אני אומר חס ושלום מבחינתי זהו הדבר הנבזי ביותר שאדם יכול לעשות, אני עצמי שומר נגיעה, ואני חושב שאין דבר קדוש מהגוף, והחילול שלו בכל דרך או צורה הוא דבר שראוי להפסיק.

כל מה שאמרתי הוא שלדעתי אונס לא היה פה, יכולות להיות המון סיטואציות דוגמה לקיום יחסים בהסכמה (שזה גם לא בסדר) וסחיטה שלה אותו, או סחיטה שלו אותה, אך אונס בכח כמו שאתה שומע ברחובות... אני ממש בספק.

אז מה כן היה?

אם הוא באמת אנס, מגיע לו.
רק אם... אני אישית לא מאמין שהיה פה אונס, וקראתי מספיק (ולא מהתקשורת ששופטת במקום השופטים) ולדעתי, ממה שקראתי, מספר נאשמות סחטו אותו, לאחר קיום יחסים בהסכמה.

אם כך מדוע הוא לא מודה שהיו יחסים בהסכמה? הוא יכול היה לפתור עצמו ללא כל עונש או קלון. מכסימום היה מסיים את נשיאותו כמו וויצמן. אבל הוא לא מודה בכלום. הוא אומר שלא היה דבר וחצי דבר. לא אונס, אלה מכסימום "חיבוקים ונשיקות אבהיות, מאחר והוא טיפוס שאוהב "להתחכך באנשים (ובמקרה זה נשים"
פרט לכך איך אתה מסביר סדרה של "חיבוקים ונשיקות אבהיות"?
ונניח שבית המשפט טעה ויש כאן קנוניה "אשכנזית" נגד נשיא מזרחי (אגב היה כבר נשיא "מזרחי" שזכה לתהילת עולם ואף אחד לא הטיל ספק ביושרו). איך אתה מסביר על דפוס התנהגות שהופיעה בכל המקרים הללו?

מה שהיה באמת... אף אחד לא ידע. אולי רק בעתיד, כמו שהוא אמר.

בחייך, העתיד כבר מאחוריו. סתם עוד אמירה בומבסטית, כמו אמירה אחרת "שסב בישראל נכנס לכלא".
אם יש חמלה כלפיו, איפה החמלה כלפי אותן נשים שבאות לעבודה בתמימות ויושב אדם מורם מעם שהתעלל בהן כולל מסע הכפשות שעשו, הטיית הדין וטיוח עובדות ולוחמה פסיכולוגית כלפי אותן נשים שאינן יכולות לשכור את שירותיו של עו"ד מהליגה הלאומית "

.
ישן 07-12-2011, 11:58
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "גם יעל דיין אמרה היום בג"צ..."

ומה הקשר של יעל דיין לפרשה? איך היא יודעת?

יש לי חדשות בשבילך - מרבית מקרי האונס שצפים אחרי שנים מגיעים בסופו של דבר למצב של מילה נגד מילה. קצב נתפס בשקר בעניין מלכתחילה, כשטען שלא היו שום יחסים ואז שינה את הטענה ליחסים בהסכמה. לא רק שתי הסוחטות לכאורה (ואגב, יש איזשהם סימוכין לכך שהן ניסו לסחוט אותו או שזה רק המילה שלו שאתה מאמין לה?) האשימו אותו אלא מספר אחרות. מה פוגם באמינותן?
בעדויות של קצב התגלעו סתירות, בעדויות של לפחות חלק מן המתלוננות לא...

אבל לא, הוא בכלל לא אשם, זו רק בייניש שתפרה לו תיק ביחד עם זקני ציון והאילומינאס"ה

ישן 07-12-2011, 12:53

תיקון חשוב
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "ומה הקשר של יעל דיין לפרשה?..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue

יש לי חדשות בשבילך - מרבית מקרי האונס שצפים אחרי שנים מגיעים בסופו של דבר למצב של מילה נגד מילה. קצב נתפס בשקר בעניין מלכתחילה, כשטען שלא היו שום יחסים ואז שינה את הטענה ליחסים בהסכמה.

האנס המורשע קצב לא טען מעולם שהיו יחסים בהסכמה. אילו היה טוען כך היה למעשה מודה באשמה של "יחסי מרות" ואולי היה מוכן ללכת לעסקת טיעון שהייתה מצילה אותו מהבושה שהביא על עצמו ומשפחתו.

לא רק שתי הסוחטות לכאורה (ואגב, יש איזשהם סימוכין לכך שהן ניסו לסחוט אותו או שזה רק המילה שלו שאתה מאמין לה?) האשימו אותו אלא מספר אחרות. מה פוגם באמינותן?

מרבית העדויות שלו, כולל "היומנים של זמן אמת" מפוברקים (את זאת קבעו החוקרים ועל כך אין אפשרות להתווכח). האיש פשוט הסתבך והתגולל בתוך הרפש שפיזר על כול העולם.

אבל לא, הוא בכלל לא אשם, זו רק בייניש שתפרה לו תיק ביחד עם זקני ציון והאילומינאס"ה

אני לא מטיל ספק באף אחד מהשופטים הללו. למעט התנהלותה הבעייתית משהו של בייניש שיש טענות לגבי התנהלותה בפרשיה של בעלה.
אבל אני שואל את עצמי , אילו קצב היה ממשיך לשכת על כס הנשיאות, איך הוא היה מתייחס לפרשיה כזו?
איך הוא בתור נשיא היה מתייחס לאנסים, לבועלים ביחסי מרות וכו' אילו היה צריך לשפוט את חפותם?
לפחות על פי ההצהרות שלו בתחילת דרכו, התהדר באמירה שהוא "היה מתייחס בחומרה".
מה קרה פתאום - כולם משוגעים ורשעים ורק הוא הצדיק היחידי שנשאר בסדום?

ישן 07-12-2011, 14:59
  844 844 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.11
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "ומה הקשר של יעל דיין לפרשה?..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue

יש לי חדשות בשבילך - מרבית מקרי האונס שצפים אחרי שנים מגיעים בסופו של דבר למצב של מילה נגד מילה. קצב נתפס בשקר בעניין מלכתחילה, כשטען שלא היו שום יחסים ואז שינה את הטענה ליחסים בהסכמה. לא רק שתי הסוחטות לכאורה (ואגב, יש איזשהם סימוכין לכך שהן ניסו לסחוט אותו או שזה רק המילה שלו שאתה מאמין לה?) האשימו אותו אלא מספר אחרות. מה פוגם באמינותן?

האבא של יעל דיין, משה זיין, נסחט ע"י זונה איתה בילה. כנראה שזה הפחית במעט את חלקה בירושה, שהיתה גדולה עקב גניבות העתיקות שאבא שלה ביצע, לרוב ע"י שימוש בציוד ובאנשי צה"ל. רק שאז התשקורת היתה כנועה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:27

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר