לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-12-2011, 19:40
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
פעם היו עבדים כי לא היה מושג מפותח של עבודה שכירה
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "פעם גם להחזיק עבדים היה חלק..."

תמיד היה ויהיה צורך בעובדים זולים.פעם היית מחזיק אותם כרכוש ואחראי לספק להם מזון ושאר צרכים בסיסיים. היום אתה פשוט משלם לו על מנת שיקנה את הצרכים האלה בעצמו...
כלומר, זה לא שהחברה האנושית ויתרה על מילוי הצורך.היא פשוט ממלאת אותו בצורה שונה, ולא שונה בצורה מאוד דרסטית. זנות מילאה צורך חברתי חשוב בתקופות (רוב ההסיטוריה ברוב המקומות) שבהן כדי להשיג מין או שהיית נשוי או שהלכת לזונות. כיום, אתה לא חייב להיות נשוי בשביל למצוא לך בת זוג ללילה כך שבעיקרון התפקיד של ה"מוסד" הזה נשחק ואני מאמין שאפשר יהיה להסתדר בלעדיו.
נכון, ישנם אלו שיותר בעייתי עבורם להשיג משגל בגלל בעיות פיזיות או נפשיות, אבל עבורם ניתן למצוא פיתרון ברוח ה"סרוגייט". קרי, לא זונה חלילה אלא מטפלת מין.
על כל פנים, אין לי ספק שבניגוד לסמים, את הזנות בישראל אפשר לחסל בקלות יחסית (או לפחות לצמצם אותה באופן דרסטי) אם תתקבל החלטה כזו. רבאק, המשטרה הרי מכירה היטב את כל ה"מכונים" למיניהם ומבקרת בהם בקביעות לצרכי מודיעין.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:17

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר