לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-12-2011, 23:42
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אתה מתחזק אותו נכון? (שאלה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
אתה מתחזק אותו נכון? (שאלה בלי לדעת איזה יש לך בנושא חומרה של מחשבים)

אני אתאר את הבעיה: אחרי 60 - 30 דקות מרגע הדלקת המחשב, מתחיל משהו מוזר: אני לא יכול לפתוח קווצים על שולחן עבודה, כולל תיקיות, PDF, DJVU, התפריט של הלחצן הימני של העכבר לא מתפקד. יש בעיתיות בנגן היוטיוב, לפעמים הוא לא מתנגן, או שלוקח לי כמה נסיונות עד שזה מצליח. זה בגדול. עשיתי בדיוקות וירוסים, לא מצאתי כלום. המליצו לי לעשות התקנה מחדש של WIN. אני דוחק את זה עד לרגע האחרון ובינתיים מעתיק את המידע החשוב ביותר למחשב נייד.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-12-2011, 07:25
צלמית המשתמש של Eli173
  משתמש זכר Eli173 Eli173 אינו מחובר  
בעל תואר שני ביהדות, בהתמחות בהיסטוריה של עם ישראל והגות יהודית.

חבר מתאריך: 15.02.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לסילבן שלום ששוב חושב שנדפק.."

1. בתחילת השבוע נכנסתי למתחם קניות בילו סנטר לקנות לעצמי סט בגדים אלגנטיים לכבוד אירוע משפחתי. חרשתי את כל חנויות הבגדים ובסוף קניתי חולצה פה ומכנסיים שם. חזרתי הביתה ואשתי הודיעה לי חגיגית שהמכנסיים זה ניקוי יבש בלבד ושהחולצות לא מתאימות לי. וגם שילמתי יותר מידי על בגדים ל"ערב אחד".

2. נסעתי בהמשך השבוע לשוק באשדוד לנסות ולקנות בגדים יותר זולים. אתם יודעים, במקום להוציא 250 ש"ח על חולצה מכופתרת לקנות 2 ב100. בסוף קניתי 2 חולצות לא במידה שלי ועוד שתי חולצות לא בסגנון שלי.

3. אני תקוע עכשיו עם 6 חולצות שלא מתאימים לי ומכנס שלא יעיל. כל זה לאירוע שאני אצטרך רק חולצה אחת, ורק לכמה שעות.
ישן 09-12-2011, 19:27
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אבל הרמה בפסיכומטרי אינה..."

הבעיה היא המתמטיקה.

זה החישובים (שאני גרועה בהם מאז ומתמיד), החומר (שנראה שאני פשוט לא מצליחה לקלוט אותו) הזמן (כי בגלל הסיבה הראשונה אני איטית בטירוף), ההתחכמויות (שאילו הייתי טובה בזה מלכתחילה לא הייתי נופלת לזה), האנטי (שנים של מרמור) והלחץ (כי בסופו של דבר נבחנים בחרא הזה!)

סתם, זה בעיקר הטראומה. בסופו של דבר הוצאתי 96 בבגרות בזכות אישה נפלאה אחת שעשתה לי מרתונים בסופי שבוע לפני הבגרות. אבל יש לי הסטוריה ארוכה של מורים פרטיים, הסברים של אבא, הקבצה ב', עלייה לא', 4 יח"ל, ירידה ל-3 והשלמת 3 טפסים בשנה אחת, שבאמת קיוויתי שנפטרתי מזה..

ישן 10-12-2011, 01:39
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "מה את רוצה ללמוד, אם החלטת..."

בעקרון, תרפיה באמנות, שאני מכירה מישהי שעשתה גם בלי פסיכו'. א-בל: אני רוצה ללמוד באוניברסיטה העברית, ואני רוצה שלפחות תהיה לי את האפשרות לתואר בפסיכולוגיה. זה מצריך פסיכו' גבוה ממה שהבנתי. הבגרות שלי לא רעה, כך שהשקלול הסופי לא מצריך ממני מלאנתלפים בפסיכומטרי, אבל אני לא בטוחה שבדקתי את זה כמו שצריך. אמורה להיות לי פגישת ייעוץ בשבוע הבא שתבהיר לי את הנושא.

האנגלית שלי גם טעונה שיפור, אבל לפחות זה אפשרי (וחוץ מזה לקרוא באנגלית זה מהנה ביותר כשיש את הספר הנכון, אז אני לא רואה את זה כעונש)
אני גם לא רוצה "לחפף את המתמטיקה" ולהסתמך רק על העברית. אני לא אוהבת לוותר לעצמי בקלות (הירידה ל-3 יח"ל הייתה לחץ משפחתי שאחרי ציון ה"יעל, גשי אלי בסוף השיעור" השלישי שקיבלתי, נאלצתי להסכים ולרדת)

(מכוון גם אליך וגם לסטודנט )

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:36

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר