לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-12-2011, 08:22
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "בגדול אני מסכים, אבל לאנשים יש רתיעה"

מה אם אני רוכש נייד של סמסונג עם אחריות של 3 שנים או נייד של חברה אחרת עם אחריות של 3 שנים בארץ?
יש להם ניידים עם אחריות של 3 שנים בלי להוסיף אגורה. מה קורה במקרה כזה,אם המחשב הגיע מחו"ל?

בכל הנוגע למקלדת זו לא ממש בעיה תפוחים. רוכשים מקלדת אלחוטית בארץ כולל עכבר עם פלוג של usb ויש טובות גם במאה ש"ח בסופרסל ואין יותר בעיה במידה ואתה צריך להוסיף עברית למערכת.
אני מכיר בכלל אנשים שלא נוגעים במקלדת של הנייד שלהם אף פעם אלא מחברים מקלדת אלחוטית+עכבר אלחוטי מתוך נוחות.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-12-2011, 12:23
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "על שירות מיידי בבית הלקוח מישהו צריך לשלם,"

אולי המוצרים פשוט אמינים יותר, אז צריך יחסית מעט טכנאים כאלה... והחברה מוכנה "לספוג" את זה (ולקבל כך יותר לקוחות, שיודעים שכדאי להם לקנות את המוצר...). במבט לאחור על השנים האחרונות, אני יכול לומר כמעט בוודאות ש 100% ממחשבי הלנובו שנרכשו במקום העבודה שלי - ביקרו במעבדה תוך זמן האחריות - ואחוז ניכר אף תוך השנה הראשונה... והכל כשמדובר בתקלות משביתות (דיסק קשיח שמת, מסך מת, וכו'), ולא על התקלות שסתם מעצבנות - מאווררי מעבד שעושים רעש של טרקטור

אם אתה יכול לחיות בלי מחשב מספר שבועות - אז המחשב הוא כלל לא כלי עבודה בשבילך (למה אתה קונה אחד? קפוץ לאיזו ספריה פעם בחודש, או תשתמש בסלולרי). איפה שזה כן כלי עבודה - שבוע לפני שמסתכלים לך על המחשב (למה - עדיין לא ברור) - זה פשוט לא הגיוני.

אני מאחל למחשבך החדש רק בריאות.

ישן 17-12-2011, 11:48
  IpDo IpDo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "תהליך קניית Lenovo 05962RU ThinkPad X120e בחנות בארה"ב"

קצת אופ-טופיק.. אבל רציתי לשתף.
אני רכשתי לפני קצת יותר משנה טושיבה u500 (שהוזמן לפי מפרט מותאם אישית מטושיבה דיירקט).
מבדיקה שלי בין כל היבואנים הרשמיים, מסתבר שמפעיל - היבואן של טושיבה בניידים, מטפל בניידים שנקנו בחו"ל בדיוק כמו של אלו הנקנו בארץ. אין להם כל בעיה עם חריטת עברית של המקלדת (ואפילו המליצו על מקום זול וטוב לבצע את זה).
גם בדל אפשר לקבל שירות כזה, אבל אצלהם הוסבר לי (ע"י התמיכה שלהם כמובן) שצריך למלא טופס ולפקסס להם - זה בעצם מעביר אותך ממרכז השירות של ארה"ב לזה של אירופה-יוון (ישראל מטופלת דרכו) ואז הם יכולים לטפל בך.
אני באופן כללי מעדיף דל - אבל התהליך ניראה לי קצת מסורבל.

אגב, כבר יצא לי לטפל נצל את האחריות ואני מרוצה מאוד.. ככה שזה לא רק אחריות תאורתית.
*המידע נכון לסוף 2010 ומאז לא בדקתי את הנושא.

תפוחים,
דרך איזה חברה אתה שולח לישראל?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:06

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר