לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --אודיו וקולנוע ביתי - רסיברים - HTPC - סטרימרים - DVD - טלוויזיות - סוני - פלזמה - LCD - דנון - OLED - Blu-ray - אינטרקונקט - הרמן/קרדון - כבלים אופטיים - מחברים איכותיים - טושיבה - מונסטר כבל - רמקולים - סאב-וופר - מגברים - מגברי מנורות - CLASS D - מקרנים - DLP - מסכים דקים - מרחק מומלץ ממסך - פיוניר - מרנץ - InFocus - Denon - Pioneer - Cabasse - Monitor Audio - IGH בית חכם - Kipsch - Boston Acoustics - Sennheiser - shure - speakercraft - - - - -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אודיו וקולנוע ביתי
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-12-2011, 18:17
  משתמש זכר PPF PPF אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.07
שלח הודעה דרך ICQ אל PPF Follow me...
שאלה מחפש אוזניות In Ear לאייפוד עד 150 שקל מאיביי

שלום,
אני מחפש אוזניות לאייפוד שלי ואני מתבלט איזה לקנות.
עד היום היו לי הרבה אוזניות אבל כולן נהרסו לכן אני מחפש אוזניות שלא נהרסות תוך שניה.
אני שומע בדרך כלל בפול ווליום, האוזניות האחרונות שלי היו Philips SHS3200 והם שימשו אותי למשך יותר משנה וחצי אבל הם התפרקו לאט לאט והם עדיין עובדות אבל האיכות נפגמה כי הבפנים של האוזניות נפל כמה פעמים וחיברתי חזרה.
כמו שכבר ניתן להבין אני לא כל כך שומר על אוזניות אז אני צריך משהו חזק ורצוי גם שיהיה עם איזה נרתיק קטן.
חיפשתי באיביי אוזניות וראיתי את האוזניות האלה : Altec Lansing UHP306 (לינק - http://www.ebay.com/itm/Altec-Lansing-U ... f0f94f44e) שנמכרות ב150 שקל כולל משלוח לארץ.
יותר מ982 יחידות של המוצר הזה נמכרו שזה נחשב המון לאיביי לכן אפשר להבין שזה כנראה אוזניות איכותיות. מחירן באמאזון עומד על 60 דולר אחרי הנחה! בנוסף המליצו לי על הסינהייזר CX300II.
מה אתם אומרים?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-12-2011, 13:45
  משתמש זכר PPF PPF אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.07
שלח הודעה דרך ICQ אל PPF Follow me...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "CX300 לדעתי עובר את כל מה..."

החלטתי לוותר על אוזניות In Ear ולקנות אוזניות קשת (Over Ear).
השתמשתי באוזנוית Monster Beats By Dr Dre Studio של חבר והתרשמתי מאוד מהאיכות ומהבאסים.
כיוון שהאוזניות האלה יקרות מידי חשבתי ללכת על ה-Solo HD. לפי התגובות באינטרנט ההבדל בינהם מזערי ואף ישנם מספר אנשים שכתבו שהם מעדיפים אפילו את ה-SOLO.
ה-Solo HD אמנם זולות יותר מה-Studio אבל עדיין יקרות ביחס לאוזניות האחרות באותה קטגוריה.
אני בעיקר שומע מוסיקה מזרחית, המון רמיקסים (של מזרחית) ושירים שקטים... חשוב לציין שאני אוהב לשמוע בווליום גבוה.
כרגע אני חשבתי על ה-Solo או ה-Solo HD... יש אוזניות אחרות מומלצות במחיר יותר זול מאלו ובאיכות דומה?
אני שומע המון מוסיקה ביום לכן חשוב שיהיו אמינות וגם מעוצבות/לא גדולות מידי כי אני הולך איתם הרבה ברחוב.
חשוב גם שיהיה Noise Cancelling ברמה טובה ומעלה.

ישן 24-01-2012, 15:14
  משתמשת נקבה i-pink i-pink אינו מחובר  
מנהלת פורום עשה זאת בעצמך •°ºοΟ דוגמנית הבית Οοº°•

חבר מתאריך: 23.11.09
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי PPF שמתחילה ב "אוקיי יש לך דגם מסוים שאתה..."

אחרי 3 זוגות של סנהייזר, וזוג אחד של JBL, ועוד כמה פשוטות יותר, אני ממליצה בחום על האוזניה A8 של B&O היא פשוט נוחה ברמה לא רגילה והסאונד שלה מרגיש פתוח וגדול, היא טיפה יותר יקרה מהתקציב שלך, אבל אם אתה מחפש משהו איכותי היא תהיה בחירה מעולה.

כאן אתה יכול לראות את האוזנית:
http://www.bang-olufsen.com/earphones

ואם אתה רוצה עם מיקרופון, אז יש דגם זהה רק עם מיקרופון שניקרא earset3i

http://www.bang-olufsen.com/earset3i

חוץ מזה יש שם עוד כמה דגמים של אוזניות תסתכל בטפריט בצד שמאל באמצע.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:30

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר