לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-12-2011, 06:10
צלמית המשתמש של Eli173
  משתמש זכר Eli173 Eli173 אינו מחובר  
בעל תואר שני ביהדות, בהתמחות בהיסטוריה של עם ישראל והגות יהודית.

חבר מתאריך: 15.02.09
מס' הצעות "רב-פורומיות"

מס הצעות "רב-פורומיות" כהגדרתי.

1. כבר הרבה זמן שאני חש שחסר בפורום פרש את האפשרות לאשכול הודעות שניתן לקרוא ולכתוב בו במקביל במס' פורומים. ז"א אם מישהו רוצה להתייעץ או לכתוב בנושא שנוגע לשתי קטגוריות מקבילות (או יותר) אז זה יכול להיות די יעיל אם האשכול יהיה ניתן לשימוש באותם קטגוריות במקביל. לדוגמא:
פלוני רוצה לשתף את הפורום בצילום יפהפה שצילם עם זיקה לתת-פורום אחר (טיולים? צו?ב גורמה?) אז יהיה ניתן במקביל להגיב באותם פורומים במקום לפתוח 2 אשכולות נפרדים. כנ"ל אם יש אירוע בטחוני שותף ולפעמים יש אשכולות מקבילים בצו"ב ובסקופים. כנ"ל דיון ענייני באמונות וביהדות. או היסטוריה וצו"ב או אספנות-דגמים לבניה, או כל שילוב אחר. גם אשכולות מז"ט לפעמים יכולים להתאחד בעיקר כשרוצים להתייחס למישהו שפעיל בכמה תת-פורומים במקביל.
2. צל"ש. יש חברים פעילים שתורמים מזמנם וממרצם לפורום, ואני חושב שזה יכול להיות נחמד אם תמציאו שיטה שצל"ש יופיע ליד שמם בכל הפורומים ולא רק בפורום ספציפי, במקום השיטה הנהוגה כיום. אולי אפילו לתת לו שורת משתמש שבו אחד המנהלים יכתוב למה ועל מה הצל"ש.
3. עוד מילה על צל"ש. בעיני זה טיפה צורם שיש מנהלים (בלי שמות כמובן) עם צל"ש בפורום שאותו הם מנהלים. אם מנהל בפורום אחר מעניק לו צל"ש אז סבבה, אבל כשיש למנהל צל"ש בפורום שלו? מי מעניק לו אותו? הוא עצמו? המנהל שלצידו? (בשיטה החדשה שאני מבקש לעשות, הטענה שלי לא תהיה רלוונטית כמובן...)
4. ספאם: ספאמרים שכותבים את ההודעה שלהם בכמה פורומים במקביל, גם השיטה הזו תתבטל עקב איחוד של אשכולות לכמה קטגוריות מקבילות. ז"א מוכר של מוצר, נציג שירות של חברה מסויימת, כבר לא יפתחו אשכולות בכמה פורומים ויהיה קל יותר לנעול אותם ולחסום אותם. אני חושב.

תודה על תשומת הלב. הערות ענייניות יתקבלו בברכה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-12-2011, 10:36
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
תשובות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Eli173 שמתחילה ב "מס' הצעות "רב-פורומיות""

1-כיצד זה אמור להתבצע? על ידי מילות מפתח? אם כן אז יש בעיה בשיטה הזאת כי אז אשכול בפורום מתגייסים שעוסק בטופס טיולים יכול להופיע בפורום מטיילים.
במקרה הנוכחי גולש שמעוניין בחשיפה ליצירה שפרסם יכול להפנות בפורום החופף להודעה המקורית
2-צל"ש זה משהו זמני ובד"כ נפתח אשכול בפורום בו מוענק הצל"ש כך שגולשים סקנים יכולים לבצע חיפוש ולראות. אין צורך ואין טעם שגולש שקיבל צל"ש בפורום X יסתובב איתו בפורום Y ועדכון שורת משתמש לגולשים זה לא משהו שבסמכות מנהלי הפורומים.
3-אני מסכים איתך אך כאן אני מייצג רק את עצמי. אבל חשוב לזכור שיש צל"שים שמוענקים כפרס על זכייה בתחרות/אתגר ואם מנהל אותו פורום השתתף וזכה אז הוא מרוויח את הצל"ש כפרס ביושר
4-לא אתייחס לזה כי אין לי מושג אם סעיף 1 שהצעת ועליו אתה מבסס את הסעיף הזה בכלל אפשרי לביצוע

ישן 12-12-2011, 16:56
צלמית המשתמש של Eli173
  משתמש זכר Eli173 Eli173 אינו מחובר  
בעל תואר שני ביהדות, בהתמחות בהיסטוריה של עם ישראל והגות יהודית.

חבר מתאריך: 15.02.09
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "תשובות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רומק
2-צל"ש זה משהו זמני ובד"כ נפתח אשכול בפורום בו מוענק הצל"ש כך שגולשים סקנים יכולים לבצע חיפוש ולראות. אין צורך ואין טעם שגולש שקיבל צל"ש בפורום X יסתובב איתו בפורום Y ועדכון שורת משתמש לגולשים זה לא משהו שבסמכות מנהלי הפורומים.

למה לא? מה רע שמישהו שקיבל צל"ש בפורום מסויים, שלא יהיו לו שורת משתמש (זמנית?) עם כמה מילים על פועלו של האיש וכו? אני חושב שזה דווקא יכול להיות נחמד.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רומק
חשוב לזכור שיש צל"שים שמוענקים כפרס על זכייה בתחרות/אתגר ואם מנהל אותו פורום השתתף וזכה אז הוא מרוויח את הצל"ש כפרס ביושר

עדיין זה לא נראה טוב שמנהל בפורום מסויים יקבל צל"ש באותו פורום.
ישן 12-12-2011, 15:13
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב ".."

האמת שהפתרון הנכון הרבה יותר פשוט והרבה יותר יעיל.

לכל פורום יש מס' בטבלת הפורומים. לדוגמה, המספר של פורום משוב הוא 71.
לכל אשכול יש מספר. לדוגמה, המספר של האשכול הזה הוא 555922.

במקום שבטבלת האשכולות יהיה שדה שיציין עבור כל אשכול לאיזה פורום הוא שייך,
תהיה טבלה נוספת שבה יהיו שני שדות בלבד - מס' אשכול ומס' פורום, וכל רשומה
בה תציין שאשכול מסוים שייך לפורום מסוים.

לקריאה נוספת: http://en.wikipedia.org/wiki/Database_normalization

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 14-12-2011, 20:55
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "האמת שהפתרון הנכון הרבה יותר..."

זאת דרך אחרת לבצע את אותו דבר שאולי תהיה יותר נוחה
אני משער שהכוונה במחרוזות היא לציון מספרי הפורומים בתוך המחרוזת עם הפרדה לדוגמא 71,135 לאשכול שיפתח ב 135 וב 71

בכל מקרה נראה לי שאולי יהיה יותר נוח לשנות את המערכת כך שתקבל הודעות שיפנו אוטומטית לפורום אחר,
במקום שהמשתמש יפתח הודעה חדשה ב2 פורומים במקבי
הוא יפתח בפורום אחד (לדוגמא 71 את הודעה 600)
ובפורום השני הוא יפתח בלי קשר אשכול חדש 601 שיפנה להודעה 600

ישן 14-12-2011, 23:47
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "זאת דרך אחרת לבצע את אותו דבר..."

לא, זאת הדרך הנכונה (גם מבחינה פורמאלית) לעשות את זה.
למחרוזת יש גודל משתנה; למספר יש גודל קבוע. זה יותר טוב למבנה של מסד הנתונים ולאחסון בקבצים.
על מחרוזת מבולגנת כזאת קשה ואיטי לבצע חיפושים, מיונים, וכו'; על שדה בודד של מספר קל ומהיר.
את המחרוזת כמעט-בלתי-אפשרי לאנדקס; למספר בגודל קבוע זה טריביאלי.

תודה לך על דבריך.
עכשיו קרא בבקשה את הקישור שהבאתי למעלה ופנה לפורום מסדי נתונים אם יש לך עוד שאלות.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:41

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר