לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-12-2011, 19:25
צלמית המשתמש של תבור - tar 21
  משתמש זכר תבור - tar 21 תבור - tar 21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.09
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי channb שמתחילה ב "מה שיקרה הוא שהחרדים יסכמו עם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי channb
מה שיקרה הוא שהחרדים יסכמו עם אחת החברות לאו דוקא מהמובילות בשוק על טיסות כשרות - מסלול לכהנים, ללא סרטים, אוכל מהדרין, ישיבה נפרדת ותפילות במעברים כל חצי שעה עגולה. הטיסות כמובן תהיינה יותר זולות. ואז יקרו שני דברים:
א' תקום זעקה ששוב החרדים מצליחים להשיג את אותו השירות במחיר מוזל (על חשבון מי בדיוק? לאלוקים פתרונים. בינינו זה כבר קורה מישהו דאג לפרסם את פסק ההלכה - ואני מתכוון למי שדאג לפרסם לא לרבנים שפסקו).
ב' כל החברות יקיימו טיסות מוזלות.

אגב אני ראיתי לא מעט סלולריים כשרים אצל חילונים המסלולים פשוט הרבה יותר משתלמים ואתה באמת מקבל נטו רק את מה שאתה צריך.

אם זה לא יהיה על חשבון המדינה אז למה שתקום זעקה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-12-2011, 19:13
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי channb שמתחילה ב "א' העובדה בבית המקדש היתה קשה..."

האם אתה בטוח שזאת הדרך להסתכל על הכהונה?
הכוהנים תמיד היו העשירים ביותר מקרב העם.
בתקופת עלי הם לא מתוארים כצדיקים גדולים.
זה נכון שמהימים של פנחס ועד לימי החשמונאים הם נשאו את דגל הקנאות.
אבל ממלכת חשמונאי נסתיימה בזה שהם לקחו להם גם כתר כהונה וגם כתר מלוכה.
אני יודע שאני נשמע מעט כמו אחד מתלמידי קורח ועדתו,
כזה שקורא "רב לכם בני לוי"
אז חס וחלילה אינני כזה. ואני מבין שגם אם אינני מבין את הציווי האלוקי אין לי את הזכות שלא לכבד אותו.
אבל כפי שיכול להיות שעבודת הקורבנות כנראה שאינה רלוונטית לימנו כך גם מעמד הכהונה.

ברמה הפרקטית שכל אחד יטוס מתי ולאן שהוא רוצה, בתנאי שלא יופעל שום לחץ לשנות את נתיבי הטיסה.

ישן 13-12-2011, 19:20
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
מבחינתי, יש הבדל גדול מאוד בין סוגי ה"מפריע לי"
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "באלו שרוצים שתהיה פה מדינת..."

אם מדובר בפגישה אישית בך או באחר-זה מפריע מסוג אחד שאכן צריך להתחשב בו. אני חושב למשל שצריך להתחשב במה שנוגע לנסיעה בשבת ביישובים שבהם רוב דתי.
אבל, שיפריע למישהו מה שאחר עושה ושאינו פוגע ישירות באיש (או במפקדת אקה)? לחלוטין לא רלוונטי בעיני.
ולגבי חופש ההתפרנסות בכבוד-אין חופש להתפרנס מפגיעה באחר. ברור שפגיעה מסוימת בבעלי חיים היא הכרחית אבל הפגיעה באווזי הפיטום היא לחלוטין בלתי מידתית ואף מנוגדת (לפי בית המשפט העליון) לחוק צער בעלי חיים. אני מניח שפיצו את מי שנאלצו להפסיק בגידול האווזים ושהם יכלו לעבור לעיסוק מקביל וחוקי.
ישן 13-12-2011, 14:54
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אני מדבר עליך ולא על בעל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
אני מדבר עליך ולא על בעל החנות, אתה לא יכול ללכת לקניות בשבת בגלל הכפיה הדתית?

כלומר זו לא כפייה אם הוא לא כותב בפרש? כי זה מה שמשתמע מכך. זה ההיגיון היחידי שאני יכול למצוא בדבריך - בעל חנות שקיבל קנס (ואני מכיר שניים כאלה, ד"א) איננו קורבן של כפייה דתית כיוון שלא פרסם פה בפרש...

יופי של טיעון ברווז. ממך אני מצפה לקצת יותר.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
חוץ מזה
שאתה צריך לבוא בטענות למפלגה שהצבעת לה ולא מנעה מהחרדים להעביר את החוק שבגללו בעל
החנות מקבל קנס בשבת (שד"א אני לא בטוח שהוא נאכף בכלל), ולא לחרדים.

ותאשים את המשטרה שלא מנעה את האונס ולא את האנס שאנס....
מה זה משנה למי צריך לבוא בטענות? אם יש כפייה, יש כפייה, וזה כל העניין. הכופה הוא האשם, לא מי שלא הצליח למנוע את הכפייה.
ודרך אגב - המפלגה לה הצבעתי לא עברה את אחוז החסימה בגלל שיותר מדי מטומטמים אחרים הצביעו למפלגות שכן מאפשרות כפייה דתית כמו הליכוד, ישראל ביתנו, העבודה, קדימה ושאר הירקות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:22

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר