לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-12-2011, 12:02
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
נוער הגבעות: הזהרנו שממשלות ישראל יגרמו לדברים מאוד חמורים שלא רצינו להגיע אליהם

שאול חלפון, ממנהיגי נוער הגבעות, אומר בראיון בלעדי לערוץ 7 כי האזהרות ששלח במשך שנים לממשלות ישראל לצערו מתממשות היום, "תמיד רמזתי בראיונות ביותר מרמז, שממשלות ישראל לדורותיהם יגרמו במעשיהם לדברים מאוד חמורים שלא רצינו להגיע אליהם, זה לא הייעוד של עם ישראל ושל הנוער שאוהב את ארץ ישראל ומבין את משמעות המושג ארץ ישראל לעם ישראל אבל הם גרמו לכך".

לדבריו ממשלות ישראל שכחו שיש כאן במדינה אנשים מאמינים, "הבעיה של כל הממשלות שהם שכחו שארץ ישראל לא ניתנה לז'בוטינסקי או להרצל, אלא לאברהם אבינו על ידי הקב"ה, אין אפשרות לשנות את זה. פעם הם גמגמו, היום הם כבר מוכנים להקים פה מדינה פלשתינית. כל המעצמות שתכננו לעשות את זה בעבר נעלמו כלא היו, אז למה הם חושבים שעכשיו בתמיכת ארה"ב הם יצליחו בכך".

מנהיג נוער הגבעות טוען שהם לא יסכימו לכך שאחרי אלפיים שנות גלות עם ישראל לא יוכל להלך חופשי בארצו, "היום בארץ ישראל אין שום מקום קדוש שאני יכול ללכת אליו בצורה בטוחה, לא לאולם יצחק, לא לקבר יוסף, לא להר הבית. בשביל מה אני כאן? הם לא מבינים שאני לא צרפתי, לא אמריקאי, אני יהודי, זה הייעוד שלי, זה הגנים שלי וממשלות ישראל לא מבינות את זה וממשיכות לעשות דברים חמורים מאוד".

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/230216
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-12-2011, 17:36
  בני לפיד בני לפיד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.11
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Itamar_s שמתחילה ב "מדינת ישראל שייכת לעם..."

מדינת ישראל היא מדינה דמוקרטית. העם מעניק לממשלה שלו מנדט פעם ב4 שנים לקבל החלטות בשביל העם. ההחלטות שהעם מקבל לא מוצאות חן בעיניך ? זבש"ך. קח אקמולי או רגיעון של הדס ותירגע.
רובו הגדול של העם היושב בציון, תומך בשתי מדינות לשני עמים, עם כל הוויתורים הטריטוריאלים הכרוכים בזה. זה יכול למצוא חן בעיניך זה יכול לא למצוא חן בעיניך אתה תאלץ לקבל את הכרעת הרוב - זוהי משמעותה של דמוקרטיה. לא תרצה לקבל את הכרעת הרוב אתה מוזמן להגר לאן שחפצה נפשך.
תרצה להישאר ולהקים את מדינת יהודה על השטח שמדינת ישראל תתן לפסלטינים, אתה מוזמן. הם מצידם מוזמנים לשחוט אותך, ובלי הנשק הצה"לי והגיבוי הצה"לי הם גם יצליחו.

וכן אתה באמת חוצפן.
ישן 14-12-2011, 17:57
צלמית המשתמש של Itamar_s
  Itamar_s Itamar_s אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.11.05
אתה באמת חי בבועה.
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי בני לפיד שמתחילה ב "מדינת ישראל היא מדינה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי בני לפיד
מדינת ישראל היא מדינה דמוקרטית. העם מעניק לממשלה שלו מנדט פעם ב4 שנים לקבל החלטות בשביל העם. ההחלטות שהעם מקבל לא מוצאות חן בעיניך ? זבש"ך. קח אקמולי או רגיעון של הדס ותירגע.
רובו הגדול של העם היושב בציון, תומך בשתי מדינות לשני עמים, עם כל הוויתורים הטריטוריאלים הכרוכים בזה. זה יכול למצוא חן בעיניך זה יכול לא למצוא חן בעיניך אתה תאלץ לקבל את הכרעת הרוב פחחחח כן אני בטוח! רוב העם בעד להחזיר את רמת הגולן וירושלים! אפשר גם את אילת למצרים! צא צא מהסרט שלך ומהר חביבי עליי לא תעבוד, עבדתי עם החומר הזה שנתיים וחצי. - זוהי משמעותה של דמוקרטיה. לא תרצה לקבל את הכרעת הרוב אתה מוזמן להגר לאן שחפצה נפשך.
תרצה להישאר ולהקים את מדינת יהודה על השטח שמדינת ישראל תתן לפסלטינים, אתה מוזמן. הם מצידם מוזמנים לשחוט אותך, ובלי הנשק הצה"לי והגיבוי הצה"לי הם גם יצליחו. מי שבעד החזרת שטחים בעצם מבטל את הברית שלו עם הקב"ה והפר הברית, ולכן אין תוקף ליהדותו פרט למה שנכתב על תעודת הזהות.
תתלהם תגיד לי אתה לא יהודי אתה כן יהודי תגיד מה שאתה רוצה.
מבחינה דתית זאת האמת וכן לגבי הברית השבת והתפילין.
וארץ ישראל קודמת לכולם.

וכן אתה באמת חוצפן.

אתה מבדר אותי בטיפשותך.
תמשיך! תמשיך!

ישן 14-12-2011, 18:38
  בני לפיד בני לפיד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.11
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אני לא אופטימיסט ולא פסימיסט. נכון לרגע זה, ההשוואה לחמא"ס היא מכוערת ולא נכונה"

נו אורי, אתה אמור לדעת לזהות תהליכים.
מדובר בתהליך, ההקצנה קיימת, היא מתרחשת מולנו כל הזמן. נערי הפרחים עוברים על החוק מעשה יום ביומו. האמצעים אלימים מיום ליום וכך גם ההעזה. אתה חושב שהם יחשבו פעמיים אף לחטוף חייל ? אני לא. צה"ל מסתבר יותר קרוב אלי מאשר אליך, ולכן מעדכנים את הוראות הפתיחה באש.
אני מסכים איתך שנכון לשעה זו הם עוד לא שם, אבל גם החמא"ס התחיל בקטן.
זה בדיוק מה שהם, חבורה של מטורפים המאמינים בציווי האלוהי נתונים לו פרשנות משלהם, ומבלבלים את המוח בשמו, בשמו הם גם מבצעים פעולות אלימות בלתי חוקיות.
ממש כמו החמא"ס.
ישן 14-12-2011, 19:01
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
וואלה, אתה נביא ואני לא. טוב, לא מדוייק - אתה מחפש להתסיס, ואני לא...
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי בני לפיד שמתחילה ב "נו אורי, אתה אמור לדעת לזהות..."

החבר'ה מבלעין, שהאלימות שלהם קבוע ועקבית הרבה יותר זמן מזו של העבריינים מהעגבעות, הם לא חמא"ס.\
אתה אמור להיות מסוגל לזהות בעייה כפי שהיא, ולא ישר לנפח אותה לממדים היסטריים, שאין להם בדל של קשר למציאות.

היום עדכן חמא"ס שלפי ספירתו רצח יותר מ1300 ישראלים, ופצע אלפים נוספיםן. ההשוואה לחמא"ס, לא מבזה רק אלה שאתה משווה לחמא"ס (הם עבריינים טמבלים, שיש לי מעט מאוד סימפטיה אליהם) - היא מבזה בעיקר אותך, שכן היא מציגה כל טיעון שלך, שאולי יש בו בדל של טעם, כהגזמה היסטרית על רקע פוליטי.

רוצה לגנות עבריינים אלימים שתוקפים לוחמי צה"ל? מצויין! רוצה לתבוע שייענשו בחומרה? מעולה! רוצה להשוות אותם לחמא"ס? הרסת לעצמנך את הטיעון, באמצעות הדגמה שאין אצלך פרופורציות ומידתיות...
ישן 14-12-2011, 20:10
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "רוג, אתה מסוגל להרבה יותר מאשר השוואות מטופשות לחמא"ס. אל תעשה לעצמך כאלה הנחות..."

אני לא עושה הנחות. אני מתנהג כמו שאני. אם לא נוח לך, מצטער. לא השתניתי בשביל אף אחד, לא אשתנה גם בשבילך.

שתבין, כל מטאפורה וכל דימוי אפשר להפריך. אני קורא לגברת "המלאכית שלי" אבל בקלות אפשר לטעון שאין לה לא כנפיים, לא בייגלה על הראש וגם לא להט החרב המתהפכת... מלכתחילה זו בדיוק הייתה הכוונה בדימוי שלי - לטעון שהאמירה של שאול חלפון מקבילה לאמירה דומה מהחמאס. אתה לקחת את זה להשוואה לחמאס, זו בעייה שלך. אני מכיר בעובדה שאתה מתקשה להתמודד מול דימויים ומתייחס אליה כהשוואות... וואלה...

ישן 15-12-2011, 11:09
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אתה ממשיך להיגרר למקומות..."

כל קבוצה מאורגנת זמנית לפעולה מסויימת היא ארגון? התפרעות של מאה אוהדי כדורגל אחרי הפסד- הם ארגון? אפשר לעצור מישהו על חברות בארגון לא חוקי אם גם הוא אוהד כדורגל של אותה קבוצה? לא.

אם אני תלמיד ישיבה כזה ושומע שמחר מפנים יישובים, וזורק לחבר שלי שמחר אני שם עם אבנים, והוא שומע, ומחליט לבוא עם בן הדוד שלו, והרב מדבר על הסכנה בפינוי יישובים ומלהיב עוד שני תלמידים, ואבא שמגיע עם הבן שלו וכך הלאה- לא ארגון. כי אם הם ארגון, אתה יכול לאסור על הקמתו או על חברות בו. אבל איך אתה יכול לשפוט מישהו על חברות בארגון לא חוקי אם אתה לא מסוגל לזהות כלל את הארגון? איך אתה יכול לקבוע מי חבר בארגון ומי לא?

ישן 15-12-2011, 11:03
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 92 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "זה לא רק מבחינתו. אכיפה לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
זה לא רק מבחינתו. אכיפה לא שיוויונית של החוק יכולה לזכות בביקורת בית המשפט ואף להגנה מן הצדק, מה שיכול לגרור ביטול של הליכים. וגם אם נעזוב את ההילך החוקי- מוסרית זה נראה רע. זה לחפש את המטבע מתחת לפנס כשיש ארגז מטבעות בסמטה ליד.

על כל זה אנחנו מסכימים (ואם תבדוק תראה שבשום מקום לא אמרתי מילה אחת לטובת או להגנת המאחזים הלא חוקיים של הבדווים.

עם זאת, לטעון שמשהו הוא בסדר לעשות כי אחרים גם עושים אותו זה טיעון מטופש לחלוטין, ועד עכשיו זה היה הטיעון היחידי שעלה נגד הרעיון של לא להגן על קיני המחבלים האלו באמצעות אותם חיילי צה"ל שהם תוקפים.

ישן 15-12-2011, 14:38
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 96 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אני בא בטענות [b]גם אליהם[/b]..."

מי שחושב שהקראוונים מבעירים משהו הוא תמים. הרי אם לא היו התנחלויות, הרש"פ והחמאס (וארגוני השמאל הקיצוני התומכים בהן) היו מוציאם משהו אחר להיתלות בו כתירוץ להמשיך להרוג יהודים.

הנקודה שלי היא לא מה השפעת הישובים האלו על מצב העניינים הדיפלומטי של ישראל (כי דוגרי השפעתם, אם קיימת בכלל, זניחה עד אפסית). הנקודה שלי היא פנים-ישראלית - מספיק גרוע שהם מקימים ישוב לא חוקי ואז מקבלים הכרה דה-פקטו (דרך ההגנה הצה"לית והשירותים שמספקת להם המדינה). זה שאז יש להם את החוצפה לפנות על צה"ל משמע היה צבא קלגסים אכזר זו כפיות טובה חסרת מעצורים... וברגע שבו הם מתחילים לטעון שזה באשמת המדינה, זו צביעות לא נורמלית.

בוא ואנסה להבהיר את הנקודה שאליה כיוונתי מלכתחילה:

אם דובר החמאס היה אומר "הפיגועים שלנו זה באשמת מדינת ישראל שלא נענית לדרישות שלנו, שהיא כובשת ומשעבדת, בלה בלה בלה", היית מסכים שהייתי קורא לו צבוע?

כששאול חלפון אומר, "הזהרנו שממשלות ישראל יגרמו לדברים מאוד חמורים שלא רצינו להגיע אליהם" אתה מסכים שזה לא פחות צבוע?

ישן 14-12-2011, 22:28
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
עדיין, זה עדיין קצת מוגזם להשוות קבוצה של
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אני עדיין מוצא היגיון..."

אנשים שפועלים בצורה בלתי מתקבלת על הדעת בגלל שהם פוחדים מפינויים לארגון שחרט להעיף אותך ואת בני עמך לים,להפיץ את האסלאם ברוח האחים המוסלמים בעולם, לחטוף חיילים ואזרחים יהודים, לרצוח אזרחים וחיילים יהודים ולראות בשורש היהודי במזרח התיכון וכמקור הבעיות בעולם.

ההשואה הזו מזכירה לי את אוהדי הפועל תל אביב השרופים שמשווים כל דבר שקשור במכבי תל אביב לנאצים ושואה.

יש עוד תהום עמוקה בין נוער הגבעות שאפילו לא מוכר כארגון בעוד חמאס קיבל בשנות השמוניםאת אישור רשם העמותות הישראלי.

ישן 14-12-2011, 18:44
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 113 שנכתבה על ידי Lift_On שמתחילה ב "תתבייש לך להשוות אותם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lift_On
תתבייש לך להשוות אותם לחמאס..אני חלילה לא מעודד, ואפילו נגד כל פגיעה בחיילי צה"ל..יש קוים שלא עוברים!

לדפוק בלוק בראש לסמח"ט שומרון זה בדיוק קו כזה.

אני זוכר את היום שבו עמוס ירון, לשעבר מנכ"ל משרד הביטחון, הגיע לדבר עם אנשי נען לאחר שנחשף במשך 30 שנה, 30 שנה, צה"ל הכניס בנען ובישובי הסביבה כמות קרינה מסרטנת הגבוהה פי עשרים מהכמות המותרת לפי התקן האירופי ופי ארבעים מהכמות המותרת לפי התקן הישראלי ושיקר במצח נחושה לאנשי נען שהגישו שאילתות בנושא. כשנחשף העסק (בגלל שמה לעשות, מושבניקים מסתריה ומצליח הם לא קיבוצניקים פתיים וכשהם הצטרפו למאבק הם לא סמכו על המילה של צה"ל ובדקו עצמאית) הגיע עמוס ירון, אז מנכ"ל משרד הביטחון, לקיבוץ מלא אנשים נזעמים, ובצדק. היו קולות נזעמים שהורמו לעברו אבל איש, אפילו לא מי שאיבדו קרובים לסרטן שנגרם מהאנטנות של צה"ל, לא היה חולם על להרים עליו אצבע, לא כל שכן בלוק.

ברגע שהם עברו לטקטיקות פלסטיניות, הם מצורעים בדיוק כמו רוצחיו של אשר פלמר ז"ל ובנו התינוק... אתה יודע, מכונית, בלוק? נשמע מוכר?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lift_On
אני איתם, אבל שוב הפגיעה בחיילי צה"ל זה דבר שצריך לבדוק ולוודא שזה לא יחזור עוד.

אתה איתם? אתה תרים בלוק על חייל צה"ל?

ישן 15-12-2011, 09:40
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 121 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "השאלה מי הם אותם נוער הגבעות..."

אוי בחייך... אני בטוח שבנוער הגבעות יש גם את אלה שלא לוקחים חלק פעיל באלימות.... וזה בדיוק כמו לטעון שהלשכה המדינית של חמאס איננה חלק מארגון הטרור כיוון שגם היא לא לוקחת חלק פעיל באלימות..

(תכף בטח יוציאו עליי איזה טיעון לגבי הצ'רקסים או הבדווים כדי להוכיח שאני טועה)...

בוא לא ניתמם פה - יש פה אדם שמצדיק את מעשי האלימות של הקבוצה שלו באותה צביעות רצחנית המאפיינת ארגונים "לוחמי חופש" הנלחמים "למען המדוכאים"... ועצם זה שיש פה אנשים שממש מסוגלים להשתמש בהשוואה ישראל=קוזאקים כדי לנסות ולהסביר את מעשיו (וגם בדרך לטעון שבעצם הכל זה פרובוקציה) רק מעיד שהפרופגנדה עובדת...

אז סליחה אם לא נעים שאני קורא לילד בשמו.

ישן 16-12-2011, 11:58
  סתמבא D סתמבא D אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.05
הערות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "נוער הגבעות: הזהרנו שממשלות ישראל יגרמו לדברים מאוד חמורים שלא רצינו להגיע אליהם"

ההשוואה לחמאס אכן משוללת כל יסוד.

אני לא זוכר אי פעם שקם אירגון המכנה עצמו: "אירגון נוער הגבעות"
והציג אמנה הקוראת לפגיעה בחיילי צה"ל...

אני כן חושב שהחוק עשוי לאבד מהלגיטימיות שלו כלפיי סקטורים בציבור שנפגעים ממנו
באופן הנתפס כמגמתי נגדם.

ובואו לא ניתמם, ישראל רחוקה מלהיות מדינה דמוקרטית טהורה, ולדעתי עצם זה שאין כמעט
יסודות בדמות הסכמות קונקרטיות בסיסיות על זהות המדינה וגבולותיה משאיר שטח הפקר פוליטי בו כל צד מושך ומסדר את התמונה כפי שהוא רוצה לראות אותה וכפי שהוא רוצה שיראו אותה אחרים.

יתרה מזאת, השיטה עצמה לא באמת עובדת, מעבר למקרי השחיתות הרבים בדרגים הגבוהים, העובדה שהמדינה שלנו נחשבת בין הבולטות בשחיתות ועוני במערב צריך להדליק נורות אדמות אצל כולם.

אם אתה בעל דעות ימניות ואתה מצביע עבור מפלגה עם מצע ימני, אתה מקבל הנהגה שבוגדת בהבטחות שהיא נתנה לבוחריה, ומממשת מצע של מפלגה אחרת שלא לומר של שלטון זר אחר אי שם מעבר לים, אתה מקבל בתפקידי מפתח אנשים ממחנה פוליטי נגדי בגלל איזושהי "חברות" בין האיש בראש המפלגה שהצבעת לה לבין מנהיג מפלגה מהאופוזיציה שהתפרקה בכלל ממפלגת האם שלה.

כשאכיפת החוק היא סלקטיבית, כאשר רואים תמונות אכזריות כמו בפוגרום עמונה, או עקירת גוש קטיף, כאשר משחררים רוצחים איומים באופן מאסיבי, וכאשר אתה מרגיל את אזרחיך בפריפריות או בערי הדרום לספוג רקטות ולחיות בתחושת טרור באופן יומיומי וגורם לטראומה גם לצאצאים, של אותם אזרחים, אתה מאבד את הלגיטימיות השלטונית שלך.

אתם לא יכולים לצפות מכל סקטור אזרחי בישראל לציית לחוקי המדינה ולשחק את המשחק "הדמוקרטי" כביכול כאשר המשחק עצמו מכור בכל כך הרבה אופנים, דרכים ושיטות, לכן ההתמקדות במושגים כוחניים של לשבור להם את העצמות היא פגומה ובזויה מלכתחילה, למעט מקרים בודדים, לא מדובר בארגון, או בכנופיות של בריונים, מדובר באנשים שאיבדו את תחושת השייכות למדינה שלהם, ומבחינתם בצדק.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:16

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר