לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-12-2011, 18:26
צלמית המשתמש של Noa_A
  Noa_A מנהל Noa_A אינו מחובר  
מנהלת אמצע החיים | אני? אני מסיפור אחר...

חבר מתאריך: 01.11.03
אשכול נבחר של מי הציצי הזה?

חבר הכנסת דני דנון מגיש הצעת חוק שנועדה להסדיר את נושא חלוקת דוגמיות התמ"ל הממומנת בבתי החולים. הכל טוב והכל יפה, ואכן מדובר בנושא שראוי להסדיר אותו. גם החלק שעוסק בווידוא שתינוק לא יקבל תמ"ל בביה"ח ללא אישור אמו הוא חשוב מאוד. הכל ראוי, עד שהוא מגיע לקטע שבו הוא דורש שכל אישה שלא רוצה להניק תחוייב לקבל סדנה בנושא יתרונות ההנקה ותחתום(!) שהיא לא רוצה להניק.

ברור לחלוטין שחבר הכנסת דנון לא ניסה מעולם להניק. זה אולי נשמע כמו משהו מובן מאליו, פשוט וטבעי, אבל הנקה יכולה להיות קשה. קשה מאוד ומתסכלת. ישנן נשים שסובלות כאבים, דאגות, חוסר נוחות ועוד ועוד, וכל זה מיד לאחר לידה, כשהגוף כואב והנפש עוד יותר.
לפעמים פשוט לא מצליחות להניק.
לפעמים פשוט לא רוצות להניק, מסיבות כאלו ואחרות.
זכותן. כל כך זכותן. זה הציצי שלהן, ולאף אחד אין את הזכות לומר להן איך הן צריכות להשתמש בו.

אני מאמינה שעדיף אמא רגועה ושמחה ולא מניקה, על פני אמא עצבנית, כואבת ומודאגת עם כל חלב האם שבעולם.

מעבר לכך: רוצה חבר הכנסת דני דנון לעודד הנקה? שיתעסק בענייני אספקת יועצות הנקה והארכת חופשת לידה. שני אלו יעודדו הנקה יותר מכל חתימת הצהרות שבעולם.

אוף.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-12-2011, 20:34
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
ואני מציע לחייב כל מי שמעונין להצביע בפריימריז למר דנון לעבור סדרה חינוכית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Noa_A שמתחילה ב "של מי הציצי הזה?"

במסגרתה ילמד איזה ליצנים עלולים להכנס לכנסת בזכות הקול שלו אם לא יזהר.

למה רק סדרת חינוך לסרבניות הנקה? אולי גם קורס הנקה מונעת למי שלא הצליחה לכוון פיטמה לפה בשלוש לפנות בוקר? אולי ביטוח חובה לסדקים בפטמות שינוקה מתשלומי הבטוח הלאומי ליולדת? מה בדבר טסט להנקת יום וטסט להנקת לילה? ואולי שבוע של עבודות שרות במחלבה למי שלא הצליח/ה להפיק גרפס תקני?

ותינוק שלא מוכן לינוק, מה הוא חושב שיסתתר מאחרי חסינות של 'קטין'? דני דנון כבר יזום הצעת חוק שתחייב אותו לאכול רמדיה בתור עונש ואם לא יזהר הוא גם יצטרך לנדנד את העגלה של עצמו...

"משרד הבריאות מזהיר - ההצבעה למעלי הצעות חוק הזויות עלולה להזיק לשקול דעתך, לגרום למיגרנות, אקזמות ולעוויתות צחוק"
ישן 14-12-2011, 23:13
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09

איום ונורא. שמעתי גם שיש מקומות בעולם שבהם מי שרוצה להשתחרר מבי"ח בניגוד לעמדת הרופא המטפל גם צריך לחתום על כך, יש כאלה שנאלצים לחתום על ויתור על קבלת טיפול רפואי, שחרור ממיון, ועוד כהנה תופעות מזעזעות.

ברור לחלוטין שיש נשים שמבקרות את חבר הכנסת דני דנון שמעולם לא קיבלו בעיטה באשכים או חלו בסרטן הערמונית.

יש אנשים שמעוניינים להטיל את מימיהם בפומבי, ולעתים אין להם ברירה.
זכותם. זה הבולבול שלהם, ולאף אחד אין זכות להגיד להם איך להשתמש בו.

מעבר לכך: רוצה הכנסת לעודד פעילות יצרנית במדינה? שתאסור לחלוטין הפסקת תעסוקה של אנשים שאינם מבצעים כל עבודה עבור המעסיק שלהם. זה בטח יעזור.

אוף.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 19-12-2011, 12:18
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Noa_A שמתחילה ב "נסיון נחמד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Noa_A
...היה יותר נחמד לו היה קשר כלשהו בין התוכן שלו לתוכן המקורי, אבל בהחלט נסיון נחמד.
לא רק שיש קשר, אלא שהקשר ברור. אבל אם אינך רואה אותו אני מוכן להסביר.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Noa_A
אם כבר, הייתי משווה את זה דווקא לנסיון להחתים אנשים לסרב להשתין בפומבי, אבל מה, נראה שיש כאלו שנהנים מזה...
קודם כל, גם את ההשוואה הזו עשיתי.
אבל עושה רושם שאת לא מבינה שהעניין פה הוא לא המשתינים או המניקות, אלא הילדים.
אין בעיה לשחרר את היולדות מבית-החולים בלי שיחתמו על כך שיניקו את הנולדים.
יש בעיה לשחרר את הנולדים מבית-החולים בלי שמי שמקבל אותם (בין אם מדובר ביולדת, בשירותי הרווחה, או במפלצת הספגטי המעופפת) בלי להבטיח שמישהו יניק אותם. זו לא חייבת להיות מי שילדה אותו. זו יכולה להיות מינקת כמו בעבר. פשוט מכיוון שזה לא כל-כך נפוץ היום ויתרו על הדיוק הזה בניסוח.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 10-01-2012, 17:30
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08

למדתי קצת בשבוע שעבר על תחליף מזון לתינוקות (תמ"ל) וגם על הצעת החוק.
אני עם פסטן ועם דנון.
כיום האמהות מקבלות את התחושה שתחליף חלב איכותי הוא האופציה הטובה ביותר לתינוקן. אין מה לעשות יש יותר כסף באבקה שיוצרה בדי אדם מבחלב שמיוצר בציצי של אישה.
היתרונות המובהקים, אליבא מורים שונים שלימדו אותי השבוע, הם מובהקים כמו שעישון סיגריות מזיק לבריאות. חס וחלילה, להזין את הילד בתמ"ל לא מסכן את הילד (אלא אם כן הייתה טעות אנוש במפעל) אבל רוב האימהות רוצות להעניק לילדן את הטוב ביותר. כוחות השוק יעשו כל שביכולתן להשכיח את הנתון החשוב שהבריאות של הילד תהיה טובה הרבה יותר לו האם תניק.
אף אחד לא חושב לחייב את האישה להניק. אין לאף אחד ספק שזאת זכותה שלא.
אבל חובת המערכת לידע אותה, בטח בעולם שמנסה למנוע ממנה את המידע הזה. מהי הדרך הטובה ביותר להזין את ילדה.
ומי שרוצה יש לי מצגת לא רעה בנושא תמ"לים וקצת על היתרונות שבחלב אם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:00

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר