לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-12-2011, 13:43
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
מגעיל ''אנחנו לא מתכננים את הזכות, אלא את השיבה''

שתי כנסיות מרשימות, המתחבאות ביער כפר החורש סמוך לנצרת, הן עדות לכפר מעלול שהיה כאן. בני הכפר מעולם לא שכחו: הם שיפצו את הכנסייה, והצעירים מתכננים את בניית היישוב מחדש. זכותם?

אני לא רוצה דמוקרטיה. אני רוצה להקיז דם! אני רוצה מלחמה אחת ענקית, מלחמת שמד. מי שינצח - שיקח את כל המדינה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-12-2011, 13:58
צלמית המשתמש של רועי AZ

בזמן אמת, אני אהיה בין הראשונים להתייצב ולמות למען..
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "אתה כנראה מתכוון שאתה רוצה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
אתה כנראה מתכוון שאתה רוצה שילחמו בשבילך וימותו בשבילך וימותו אחרים.

אני מתכוון לכל מילה. לצערי הרב, אצל רבים בחברה השבועה שהם נשבעו בטקס סיום הטירונות היתה למטרת יציאה ידי חובה

ישן 17-12-2011, 16:56
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "''אנחנו לא מתכננים את הזכות, אלא את השיבה''"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רועי AZ
[url="htt

אני לא רוצה דמוקרטיה. אני רוצה להקיז דם! אני רוצה מלחמה אחת ענקית, מלחמת שמד. מי שינצח - שיקח את כל המדינה.

לא מתוך התנשאות, החיים כל כך חסרי ערך בשבילך.
החיים שלך ושל הקרובים שלך?
הרי אם תמות לא תוכל לקום בבוקר ולשתות קפה, לקרוא ספר טוב, לאכול ארוחה טובה להתקדם בעבודה, לנסוע לעשות סקי בחורף, ללכת לים בקיץ, להתאהב, לשכב, להרגיש כאב לב, לאהוב את ההורים שלך ואת האחיינים שלך, להביא ילדים לעולם, תפספס את ההזדמנות ללמוד משהו חדש. לנסות.
את כל זה אתה מוכן לזרוק לפח בשביל המלחמה הגדולה שתסדר את הכל?
מלחמה גדולה לא מסדרת כלום, היא מקסימום נותנת פסק זמן של כמה שנים.
לא חבל?

ישן 17-12-2011, 21:03
צלמית המשתמש של רועי AZ

זו ההתבונות שלך.
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "[QUOTE=רועי AZ][url="htt ..."

של מי שחי לו באוטופיה.

לפי מה שענית לי עכשיו - אזי בעיניך, "צדקת הדרך" ו"זכות טבעית והיסטורית" ו"מורשת"

הן מילים יפות שאבד עליהן הכלח במקרה הטוב. (או שמא סיסמאות מילטנטיות לאומניות במקרה פחות טוב?)

יאמר דבר אחד טוב על האויב.

הם למדו לזהות את החולשה.

הם למדו לזהות את מי שרוצה לעשות סקי וללכת לים, את מי שרוצה לעשות אהבה ולא מלחמה.

הם למדו לזהות את הסיאוב המוסרי, והם מבינים שלאט לאט, הם יצליחו למשוך את השטיח מתחת לרגלי הישות הזו (בעינהם) - ואז יהפכו את הקערה על פיה.

הכתבה הזו, צריכה להוות נורת אזהרה אדומה מהבהבת. ולא ירחק היום, או שנפסיד להם, כי נהיה בים. או שננצח, כי נחליט לחזור לשורשים.

ישן 18-12-2011, 19:40
מנהל פורום סטודנטים

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "זו ההתבונות שלך."

כשאדם מייחל למלחמה,
ישנן שתי אפשרויות. או שהוא מעולם לא היה בסכנת חיים ולא מבין כמה הוא רוצה לחיות.
או שהחיים שלו לא מספיק טובים או יקרים ולכן הוא צריך ריגושים קיצוניים כדי שהם יקבלו משמעות.

אני לא עצלן ולא פחדן.
האמת. שאני מתכונן ללכת למילואים עוד חודשיים למרות שאני פטור. אני אלך כי המג"ד ביקש ממני אישית. (כנראה ששמאלנים מסואבים הם בכל זאת חיילים טובים). אני אלך רק בסופי שבוע כי אני באמת לא יכול להפסיד לימודים.
אבל פאק, אני לא רוצה למות. יש לי תכניות רבות להמשך חיי. הם כוללות סקי, לימוד, אהבה משפחה. ועוד הרבה מאוד דברים שאנחנו המסואבים אוהבים לעשות.
אם לא תהיה ברירה ובמהלך התעסוקה אני אצטרך לסכן את עצמי אעשה זאת. העבר מלמד שלמרות שהביצים שלי ירעדו והזיעה הקרה תזחל לי על הגב אני אעבוד מאוד טוב.
אבל לרצות מלחמה?
רבאק רועי, למה?
אני כותב אליך אישית כי זה איפה שהוא עצוב לי שהחיים כל כך חסרי משמעות מצד עצמם, עד כדי כך שמחפשים ריגושים ופתרונות מהסוג הזה.
אתה מבין, אחרי מלחמה יכול להיות שהאנשים הכי יקרים לך לא יחזרו הביתה. יכול להיות שאתה תהיה עיוור או צולע. שלא לדבר על זה שלא תוכל פשוט לקום בבוקר ולהגיד "מודה אני לפניך מלך חי וקיים שהחזרת בי נשמתי בחמלה רבה אמונתך".

אם אין ברירה נלחמים. אבל אסור לקוות ולשאוף לחרא הזה.
אסור.

נערך לאחרונה ע"י eshely77 בתאריך 18-12-2011 בשעה 19:46. סיבה: פברואר זה עוד קצת יותר מחודשיים
ישן 18-12-2011, 20:11
מנהל פורום סטודנטים

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "אף אחד(כמעט)לא רוצה..."

לא.
מדינה יהודית היא צורך, גם על מנת לאפשר את החיים עצמם, סוג של פיקוח נפש. וגם על מנת להגדיר את עצמך ולאפשר לך לחיות על פי האמונה שלך.
השאיפה לארץ ישראל השלמה, וכפי שאתה יודע יצא לי לדבר יותר מפעם עם השואפים לכך ואף לשמוע מקרוב את המנהיגים. מגיעה ממקום אחר וההשוואה לא נכונה.
דבר אחר, אם חצי האי סיני יחזור להיות בבעלותנו אני מאוד אשמח. סיני הוא המקום האהוב עלי ביותר בעולם. אז אם למשהו יש חלום שיום אחד יקרה נס והוא יוכל להקים בית בעבר הירדן המזרחי, אז כחלום זה טבעי ולגיטימי.
אם משהו מייחל למלחמה על מנת שהחלום הזה יתגשם אז החיים שלו או של התלמידים שהוא שולח למלחמה בזויים בעיניו.

ישן 19-12-2011, 18:46
  משתמש זכר בנג'ו בנג'ו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "אני אתמודד עם מה שאני מסמל..."

תתמודד בכיף, אבל אני לא מצפה שתחשוב בשביל אנשים ותגיד מה הם חושבים ואז תזרוק עליהם חרא, זה מזכיר לי קצת את נאום "פחדני השלום" של רבין, חשיבה זה הדבר היחיד שיש לי שליטה עליו ואני לא זוכר שנתתי רשות בשביל מישהו לחשוב בשבילי. אני גם חושב שלחימה/מלחמה תהיה הכרחית כאן אם המדינה תרצה לשרוד במתכונתה הנוכחית ולא כעוד רפובליקת בננות איסלאמית, זה לא הופך אותי למחרחר מלחמה, לא הופך אותי לצמא דם ולא אומר שאני אתאכזב אם יהיה שלום אמיתי, בין אם אני אחד שעבר טעמה הנורא של מלחמה ויש לי חיים ושייך למחנה הנכון לבין אם אני ג'ובניק וחסר חיים משמעותיים שלא שייך לאותו מחנה.

מעבר לנימה המתלהמת של רועי ואחרי שאני מפזר את האבק מסביב אני חושב שיש משהו במה שהוא אומר, גם אם אני לא מסכים איתו ועם הדרך שבה הוא מבטא זאת, הוא חושב שמלחמה היא דבר בלתי נמנע והוא מעדיף לפתוח אותה עכשיו כשהוא חושב שישראל נמצאת במצב טוב מאשר אחרי שישראל תחטוף זבנג לפנים, וזכות השיבה היא בהחלט סוג של זבנג לפנים בעיני וגם בעיניו. שורה התחתונה, הוא רוצה מלחמת מנע, גם אם הטונים שלו צורמים לאוזן זאת טענה סבירה.
ישן 18-12-2011, 22:18
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "כשאדם מייחל למלחמה, ישנן שתי..."

אני הייתי מנסה להסביר לך את העניין כך. בשביל לעשות סקי ולחיות חיים שקטים המלחמה תהייה הזו חייבת להיות מתישהו. אני כמובן נגד מלחמה ומעדיך שבכל מצב מתון לא יהייה דבר כזה אך חייב להעריך את כוונות הצד השני. הם לעולם יכירו בזכותך לחיות פה, זה לא היה אז ולא היה היום. מעניין שדווקא בפתח המאה ה21 הקריאות לחיסול המדינה, זריקת היהודים לים הם הקול המוביל שנותן את הכוח להם להאמין עוד יותר, כי חיסולנו הוא דבר בר השגה ולא חייבים להיות שום הסכמים או הכרה בנו. לכן תבין, כמו ב48 שבמותם הם ציוו לנו את החיים. כך, לצערי הרב אני צופה שמתישהו בעשר השנים הקרובות, תהייה מלחמה קיומיות פה. בשביל שלנו יהייה את השקט בעתיד לטווח ארוך, נצטרך להקריב הרבה. אני חושב כך לא כי אני מחרחר מלחמה, אלא כי הם מחרחרי מלחמה.

ישן 19-12-2011, 18:18
צלמית המשתמש של רועי AZ

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "כשאדם מייחל למלחמה, ישנן שתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eshely77
כשאדם מייחל למלחמה,
ישנן שתי אפשרויות. או שהוא מעולם לא היה בסכנת חיים ולא מבין כמה הוא רוצה לחיות.

או שהחיים שלו לא מספיק טובים או יקרים ולכן הוא צריך ריגושים קיצוניים כדי שהם יקבלו משמעות.

אני לא עצלן ולא פחדן.
האמת. שאני מתכונן ללכת למילואים עוד חודשיים למרות שאני פטור. אני אלך כי המג"ד ביקש ממני אישית. (כנראה ששמאלנים מסואבים הם בכל זאת חיילים טובים). אני אלך רק בסופי שבוע כי אני באמת לא יכול להפסיד לימודים.
אבל פאק, אני לא רוצה למות. יש לי תכניות רבות להמשך חיי. הם כוללות סקי, לימוד, אהבה משפחה. ועוד הרבה מאוד דברים שאנחנו המסואבים אוהבים לעשות.
אם לא תהיה ברירה ובמהלך התעסוקה אני אצטרך לסכן את עצמי אעשה זאת. העבר מלמד שלמרות שהביצים שלי ירעדו והזיעה הקרה תזחל לי על הגב אני אעבוד מאוד טוב.
אבל לרצות מלחמה?
רבאק רועי, למה?
אני כותב אליך אישית כי זה איפה שהוא עצוב לי שהחיים כל כך חסרי משמעות מצד עצמם, עד כדי כך שמחפשים ריגושים ופתרונות מהסוג הזה.
אתה מבין, אחרי מלחמה יכול להיות שהאנשים הכי יקרים לך לא יחזרו הביתה. יכול להיות שאתה תהיה עיוור או צולע. שלא לדבר על זה שלא תוכל פשוט לקום בבוקר ולהגיד "מודה אני לפניך מלך חי וקיים שהחזרת בי נשמתי בחמלה רבה אמונתך".

אם אין ברירה נלחמים. אבל אסור לקוות ולשאוף לחרא הזה.
אסור.

תלוי איך אתה מגדיר סכנת חיים.

אתה יודע, את לחץ הדם מכנים בעגה הרפואית "הרוצח השקט" - משום שמרבית הלוקים בלחץ הדם, אינם מבחינים בתסמינים (לחץ בחזה, חולשה וכאב בירכתי הראש) - ומכיוון שכך, חושבים שהכל בסדר ואז מגלים את הבעיה לאחר שלקו בשבץ, שבמרבית המקרים הוא קטלני, כי החולה סבל במשך שנים ארוכות מלחץ דם מבלי שחש בכך, אבל בינתיים מרבית העורקים נפגעו..

מה אני אומר בעצם.

האויב החליט להפוך להיות רוצח שקט. הוא עושה שיבה בלי הרבה רעש. הוא קובע עובדות בשטח. מפריע לך בכל פעם ובייחוד בבוקר, עם קיראות המואזין... והוא משתמש בכלי הדמוקרטיה נגדך ונגדי והוא גם משתמש בבית משפט שהוא סניף של מר"צ במקרה הטוב.

ולאט לאט, דוחק את רגלנו מכאן. עד שבבוא היום זה יהיה מאוחר.

הם יודעים שמרבית הישראלים, (כן גם אלו שהצביעו ליכוד וישראל ביתנו) אדישים, ויש להם את השלושה אחוז האקטיביסטיים, וליינט בינהם - שידווחו כמה עושים להם רע וכמה המדינה לא בסדר.

אז כן. אם המשמעות של ההתעוררות שלנו הינה מלחמה, אזי כן! אני קורא לצאת למלחתמת חורמה ולהקזת דם. גם במחיר סקי בשוויץ............

ישן 19-12-2011, 18:40
מנהל פורום סטודנטים

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "[QUOTE=eshely77]כשאדם מייחל..."

תיקונים חשובים.
לחץ בחזה הוא לא סימן ליתר לחץ דם. האמת שגם לגבי כאבי ראש יש מחלוקת גדולה. למרות שאתה צודק שאם הם יופיעו אז זה באמת יהיה באונה האחורית, אבל אי אפשר לבנות על זה.
הנזק של יתר לחץ דם הוא קודם כל לשריר הלב עצמו שצריך לעבוד כנגד לחצים גדולים יותר, כמו כן יש נזק מתמשך לכליות. אתה צודק לגמרי לגבי הגדלת הסיכון לאירוע מוחי.
אם נכנסנו לתחום הזה, אז מומלץ להיבדק לגבי לחץ דם, לזכור שמעל 120/80 זה כבר לא תקין, להפחית במלח ובעישון ולהרבות פעילות גופנית אירובית.

ואל תיסע לסקי בשוויץ. אם אתה מתחיל לך לבנסקו בבולגריה. זול ומעולה.
קצת יותר מתקדם אנדורה או איטליה.
מתקדם ועשיר סע לאוסטריה ולצרפת.
שוויץ אומר שיש לך מ-ל-א כסף.

אבל אל תוותר על הזכות שלך לעשות סקי לפחות פעם בשנה.
ישן 18-12-2011, 20:49
מנהל פורום סטודנטים

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "שמע- ייתכן מאוד והוא מאמין..."

אני קורא את התגובה שלו שוב.
אני לא מבין משם את ההבנה שאין ברירה אלא למלחמה גדולה ותקווה שנהיה מוכנים ומנצחים.
(אני מאמין שיש ברירה, ומקווה שאם תכפה עלינו כזאת נהיה מוכנים ומנצחים) אני קורא שם רצון למלחמה.
אולי את אותו רצון שיש אחרי סרט פעולה טוב להיות הגיבור.
אני מנחש שעשית קווים בלבנון. כשהייתי בן 20 היה לי מגניב לחזור עם השירה בעגל ולהוציא את המארב בלילה. היום אני מבין שלמרות שאמרנו לעצמנו זאת מלחמה אז זה לא היה קרוב לזה אפילו.
ושאוריאל פרץ ז"ל מבין שגם אתה הכרת אותו (ישב כיסא לפני בכיתה במשך שנתיים) לא יחזור אף פעם הביתה.
אז לשאוף למלחמה נראה לי דפוק או ילדותי.

נערך לאחרונה ע"י eshely77 בתאריך 18-12-2011 בשעה 20:52.
ישן 19-12-2011, 18:21
צלמית המשתמש של רועי AZ

אין שום בעיה... מישהו אמר שיש בעיה?
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי KRIDoron שמתחילה ב "לא הבנתי מה הבעיה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי KRIDoron
יש אזרחים במדינת ישראל שרוצים להקים יישוב במקום שממנו גורשו אבותיהם, על אדמה שכיום אינה מיושבת.

אני סתם מוציא תסכולים על מי שסה"כ רוצה שלום וכבר מאה שנה בעצם חותר לשלום ודו קיום כאן.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:10

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר