לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-12-2011, 12:37
  משתמש זכר channb channb אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "הוא הורשע באונס תוך שימוש בכח פיזי ובלחצים הקשורים לעוצמתו כמעביד"

אני לא חולק על העובדה שהוא אכן הורשע, אך כאשר אחת מהשופטות בהרכב מדברת על הגנה מן הצדק כנראה שזה לא כזה חד משמעי (אף אחד לא מדבר על הגנה מן הצדק במקרה של אונס אלים ואכזרי).
הדבר נכון שבעתיים כשמדובר על דנציגר שפסק כי על בית המשפט לבחון טענת הגנה חלופית - כלומר, את האפשרות שבין קצב לבין א' ממשרד התיירות התקיים רומן בהסכמה ולא תקיפות מיניות - גם אם הנאשם מסר גירסה אחרת בעדותו. (פרשנויות בלינק המצורף)

http://www.globes.co.il/news/articl...?did=1000647024

קצב טען שהיה נסיון לסחוט אותו, ובשל כך בהחלט ניתן לשער שמערכת היחסים ביניהם היתה מבוססת בין היתר על טובות הנאה (אני משער שלהסכמה מעין זו התכוון דנציגר). גירסתו לא התקבלה משום שנקט בקו הגנה אחר. היה מעניין לדעת מה היה גורלו של קו ההגנה החליפי אליו התייחס דנציגר, שמעולם לא עמד במבחן שיפוטי עקב מניפולציות דקיקות.
אני לא חש כלפיו כל חמלה (היא היתה נשואה למיטב ידיעתי וזה מבחינתי אומר הכל), אבל הצביעות הצדקנות המעושה וגלגול העיניים (הוא אנס מורשע ודנציגר בחקירות - אצלינו לא קורים דברים כאלה) דוחים.

נערך לאחרונה ע"י channb בתאריך 18-12-2011 בשעה 12:56.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-12-2011, 08:44
  משתמש זכר channb channb אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "מה הקשר בין נסיון סחיטה וטובות הנאה מיניות?"

כוונתי שבסופו של דבר מערכת היחסים היתה מבוססת על שירות בתמורה למחיר (טובות הנאה) ויוכיח אקורד הסיום (קצב התלונן שסוחטים אותו כך התחילה הפרשה). יתכן שבשלב ראשוני היו מניעים אחרים. בית המשפט לא קבע אחרת משום שזה לא נטען ולא נבחן, כך קבע דנציגר שהעלה את קו ההגנה הזה וציין שעל ביהמ"ש לבחון אותו גם אם לא נטען, ובשל כך דחה את עיכוב הביצוע. זהו צעד חריג מאד ואני מקווה שאתה מבין את המשמעות המשפטית והמעשית בשלב כזה של ההליך. אתה מוזמן לקרוא את הפרשנויות בעיתונות ביום שאחרי.
המניפולציות שציינתי מתייחסות להדחתו של דנציגר מההרכב שדן בעניין בסופו של דבר.
דעת מיעוט אינה הערת אגב ובודאי שלא פסה"ד של דנציגר. הרבה ערעורים הצליחו בזכות דעת מיעוט כל שהיא.
לגבי ההתייחסות למעשה - כל אחד על פי משנת חייו.

הצביעות והצדקנות - ממש בקצרה: א' לא מדובר באדם בודד שסרח ב' קשה מאוד להאמין שבעיתו לא היתה ידועה לחבריו שלמרות הכל בחרו בו. אין ספק שיש מי שזועזע שאלו הם פני המדינה, ומתחייב היה חשבון נפש. במקום מתבצעת התנערות צבועה באמצעות לינצ' ציבורי חסר תקדים. (בכל מקרה זו הרגשתי ואין לי ענין לנהל על כך דיון).

נערך לאחרונה ע"י channb בתאריך 20-12-2011 בשעה 08:52.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:14

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר