לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-12-2011, 16:33
  dotanking18 dotanking18 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.11
פרידה מחברה

שלום אני אשמח אם תעזרו לי..
לפני שלושה חודשים נפרדתי מחברה שלי לאחר 4 שנים של קשר שנפרדנו וחזרנו כמה פעמים בגלל שאני לא הרגשתי שאני אוהב...אני פגעתי בה מלא פעמים ולקחתי מובן מאליו ..
אני והחברה המשכנו להיות בקשר מהפרידה עד עכשיו והתחלתי פתאום להרגיש שאני ממש אוהב אותה והתחלתי להבין למה הקשר לא הצליח רק שהפעם החברה שלי אמרה לי שהיא כבר לא יודעת מה היא מרגישה ואם היא רוצה תקשר הזה ..
היא אמרה שהיא כבר לא אוהבת כמו פעם ושיש לה עדיין רגשות אבל הם לא חזקים מספיק כדי לחזור..
היא אומרת שהיא לא רוצה שום חבר כרגע ושהיא רוצה שאני ימשיך הלאה ויהיה מה שיהיה ושאם נצטרך אנחנו עוד נחזור..
מאז אני שבור לגמרי אני לא יודע מה לעשות , בכיתי לה והתנהגתי כמו סמרטוט..
יש לכם עצות מה לעשות?? ושתדעו שהיא אהבה אותי ברמות מטורפות עד לפני שלושה חודשים ופתאום היא כבר לא מרגישה..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-12-2011, 13:12
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dotanking18 שמתחילה ב "פרידה מחברה"

לצערי, אני מתקשה לחשוב על דרך לתקן את המצב. אתם הייתם ביחד ארבע שנים, שזה המון זמן, במהלכם אתה די שיחקת ברגשות שלה, במכוון או שלא. דילמת "כן אוהב לא אוהב" זה לא קל למי שחש אותה - אבל זה גרוע פי עשר לבן\בת הזוג

אומר לך את האמת - מהתיאור שלך זה נשמע כמו קשר שהיה די רע עבור הרגשות שלה. עצם זה שהיא אהבה אותך מאוד רק עשה את זה ליותר כואב עבורה. יכול מאוד להיות ששלושה חודשי פרידה בעיקר אפשרו לה קצת לבחון את מה שהקשר עשה לה לרגשות - ומסיבה זו בדיוק היא לא רוצה לחזור. זה לא נשמע כאילו הקשר היה בריא לה.

אם אתה תלחץ עליה לתת לך עוד צ'אנס, סביר להניח שרק תרחיק אותה עוד יותר, כך שמבחינת "מה לעשות" אין לך הרבה. אגב, גם לבקש בנימוס, להתחנן ולהעלות זכרונות מהקשר בכל פעם שאתה מדברים זה סוג של הפעלת לחץ

אני ממליץ לך לכבד את הרגשות שלה ואת הרצונות שלה. תן לה זמן לבד. אם היא תרגיש שהיא רוצה אותך, היא כבר תיזום את זה. אם לא, אין שום טעם לנסות ממילא. קח לך שבועיים בלי לדבר איתה, תצא עם חברים, תעשה קצת חיים בלעדיה.. לדעתי זה יתן לשניכם זמן לחשוב קצת בצלילות....

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:06

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר