לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-12-2011, 12:12
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "ובכן, אם הייתי שייך לעם..."

לא השוותי לנאצים.
המכים, עם כל הסלידה שלי מהם, הם בסך הכל גלוחי ראש סוג ז' לא יותר ולא פחות. משם ועד נאצים יש פער גדול.
אנשי הציבור שמעודדים אותם הם נבלות, וזהו.

אבל בבסיס הטיעון שלך נמצא החלק הדפוק. את המשפט יש ערבים שמתפוצצים באטובוסים הפכת לכל הערבים מתפוצצים באוטובוסים. פער גדול מאוד.
במקום לזהות בעיה שקיימת בחברה שלנו ולחשוב איך פותרים אותה אתה רואה בבעיה הזאת כמשהו סביר בגלל שבצד השני יש נבלות. סליחה, מקריאה שניה של התגובה שלך אתה לא חושב שזה סביר אתה חושב שזה לגיטימי.

הערבים שפגשתי בצפון שבעינך הכתובת מוות לערבים היא לגיטימית
מנהל חדר המיון ברבקה זיו, מנהל יחידת הכבד ברבקה זיו, מנהל היחידה לדיאליזה פריטוניאלית בית חולים גליל מערבי, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית בית החולים פוריה, רופא בכיר ומומחה להפריה חוץ גופית בית חולים פוריה, מנהל המערך האונקולוגי בית החולים רבקה זיו, מנהל פינימית ב' - מרצה מצטיין של הטכניון בית החולים גליל מערבי, מנהל פנימית ה' = בית חולים גליל מערבי. רופא בכיר, קרידיולוג בית חולים רמב"ם, אנדוקרינולוג בכיר, בית חולים גליל מערבי. להמשיך? כי באמת שיש עוד, אני מתעצל לעבור על המערכת ועל המצגות ולבדוק מי מאלו שלימד אותי היה מבטא.

אבל זה בסדר, הם לא גלוחי ראש. המנהיגים שלהם הם לא פאשיסטיים. להפך זה טוב לנו שיש כאלה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-12-2011, 12:25
  metooshelah metooshelah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.03
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "לא השוותי לנאצים. המכים, עם..."

לא אמרתי שהשווית לנאצים, אלא פשוט הצבעתי על חוסר ההגיון שבטיעון.
יתכן שאותם אנשים ציבור הם נבלות. עם זאת, מאחר וארגוני צדקנות מטעם עצמם מונעים משלטון החוק לבצע את תפקידו, נוצר וואקום, שמעצם היותו וואקום, הוא מתמלא במשהו. המשהו הזה הוא אותם אנשי ציבור "נבלות", שבין אם תאהב אותם או לא, הרי שהם נכנסים לתוך מקום שהמדינה מזניחה (קרי: אכיפה כלפי המגזר). אני מסכים איתך שלא כל הערבים הם מחבלים. אולם, כל המחבלים (עם איזה יפני אחד לפני כמה עשרות שנים) היו ערבים. אז כן, יכול להיות ערבי שכל כולו מופת ונופת צופים; אבל הערבים, כציבור, אפעס, אינם שוס של ממש.

אני חד משמעית מסכים איתך שישנה בעיה בחברה שלנו. יש לנו אנשים שמחזיקים את טובת הזולת - נפשע ככל שיהיה - מעל טובת בני עמם. אולי זה לא פוליטיקלי קורקט לומר זאת, אבל אני מעדיף את טובת בני עמי בכל יום, על פני טובת עם אחר - במיוחד כאשר אותו עם מנסה לשחוט אותנו כיד הדמיון הטובה עליו.

יש לנו בעיה, והיא - שוב -
חוסר יכולת או רצון לפעול כלפי אותם פורעים ערבים (למרבה האירוניה, חברי כנסת ערביים מחו בעצמם כלפי חוסר היכולת הזה...). אתה לא יכול לטפח מצב שבו אכיפה קיימת כלפי ציבור אחד ואינה קיימת עבור ציבור שני, ולצפות שלציבור הראשון לא ישבר הזין מהסידור הזה בנקודה מסויימת. שים לב, אגב, שאתה זה ששאל על שלטים כאלו ואחרים: אני לא צידדתי בתליה של אף שלט.

אתה יכול למנות פה אינדיבידואלים ערבים נחמדים ככל שתרצה. אני אפילו אסכים איתך ואומר שאני בעצמי מכיר כמה כאלה, שלכשעצמם, הינם פרטים מועילים למדי ל/בחברה. אלא מאי, שהם מיעוט זניח כלפי הרוב שמטרתו היא עיטור סכינים וכלי משחית אחרים במוטיבים יהודיים.

אתה יכול לזעוק כאוות נפשך להגנת הליברליזם והלחי השניה. המציאות היום יומית כאן היא כזו שדואגת להזכיר לנו מדוע ליברליות אינה יכולה לשחק כאן שום תפקיד. אותה מציאות מראה לנו (לדוגמא) שערבי לא יעיז לאנוס ערביה - בין אם כי זה "כבר ממש אסור" או "ישחטו אותו בכפר" ואילו אונס של יהודיה זה "סבבה ולגיטימי".
ישן 17-12-2011, 12:45
מנהל פורום סטודנטים

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "לא אמרתי שהשווית לנאצים, אלא..."

אתה צודק לגבי האכיפה.
אבל לא ברור לי למה את מאשים את הציבור הערבי בהעדר האכיפה.
כבר יותר מ 60 שנה שאנחנו הריבון, אבל בגלל תערובת של גזענות ועצלנות בחרנו שלא לאכוף את החוק.
בשנים האחרונות פגשתי לא מעט ערבים. רפואה נהפך להיות מקצוע מבוקש אצל ערבים ישראלים, יש פחות אפליה וזה אישור כניסה מעולה לחברה הישראלית. (קצת מזכיר יהודים בגלות, לא?) אתה יכול לטעון שזאת רק האליטה. אבל מהתיכון הנוצרי בנצרת התקבלו לפני 4 שנים יותר סטודנטים ללימודי רפואה בארץ מאשר מכל תיכון אחר. (לא כל התלמידים שם נוצרים, ממש לא)
רוב הישראלים רוצים לאכוף את החוק על ערביי ישראל בלי לתת שוויון אמיתי לאותם האזרחים. בהחלט צריך לאכוף שם את החוק, אתה תופתע לגלות שרוב התושבים ישמחו שכשהם מתקשרים למשטרת ישראל בשל ירי תגיע המשטרה. ושהעבריינים נכנסים לכלא.
מי שייצר את הריק השלטוני זה אנחנו, בעיקר בגלל גזענות ותחושת עליונות.

ישן 17-12-2011, 19:17
  משתמש זכר בנג'ו בנג'ו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "כן. אם זאת תופעה כמו ששרוקי..."

כן אה, כמו שמתעסקים בתחום הפריצות והגניבה החקלאית, רושמים תלונה ומחכים עד התלונה הבאה, אם תופסים קרה נס. לך תחפש ותגיש תלונה נגד ערבי שצועק ליהודיה "איזה כוסית את" או משהו בסגנון, זה ממש ירתיע אותו. את הפתרון לתחום האפור הזה היהודים, שאתה כל כך אוהב לקרוץ לגבם על משטרים חשוכים, צריכים הרבה פעמיים לפתור בעצמם גם בגלל אזלת יד וגם בגלל חוסר יכולת של המשטרה כמשטרה במדינה דמוקרטית לפתור, כמו במקום מגוריי שסובל מפריצות של גנבים ומהרעלה "מסתורית" של כלבים התושבים לקחו יוזמה, שמו שער, העיפו משוטטים, ועשו צעדים להפסיק את זה כי הבינו שמהמשטרה לבדה לא תביא הישועה.

ולעניינינו, כשאנשים מרגישים שהחוק לא מגן עליהם אז לוקחים אותו לידיים, כשלקבוצה א' מותר "לטעום" מנשים של קבוצה ב' גם בדרכים דוחות בעוד ההפך הוא סכנת מוות אז לאנשי קבוצה ב' יש הרבה סיבות להתמרמר, סתם להתחיל לפוצץ ערבים זה לא לגיטימי אבל אני מבין אנשים בפסגת זאב וארמון הנציב, כשאנשי הכפרים בסביבה יתנו ליהודים להסתובב בחופשיות ולהתחיל עם ערביות יהיה אפשר להתחיל לדבר על דו קיום, עד אז שלא יתפלאו שקמים אנשים כמו משה בן זיקרי או שמסלקים אותם כשהם מסתובבים וצופרים לבחורות.
ישן 17-12-2011, 20:06
  Vani Vani אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.10
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי בנג'ו שמתחילה ב "כן אה, כמו שמתעסקים בתחום..."

כן, אנשי פסגת זאב וארמון הנציב תוקפים ערבים באופן אקראי רק כי הם מתחילים עם בנותיהם או אחיותיהם היקרות, ולא בגלל ההצהרות הברורות שלהם "אם הם לא רוצים לחטוף מכות או אבנים בראש, שלא יסתובבו בשכונה שלי". גם בילדותי שהייתי בחוף הים ומשפחה ערבית מטייבה היתה לידנו, ואז באו שני ערסים מצויים והתחילו לפוצץ את אב המשפחה במכות עם קרש מזדמן, זה בעצם כי אב המשפחה התחיל עם בחורה יהודיה.

הכל נכון, אתם צודקים... זה לא קורה בגלל שיש בינינו, היהודים, חארות שלא ראויים אפילו להיקרא אזרחים.

זה לא שאני לא מאמין לכם. אני יודע שקיימת תופעה של ערבים שמטרידים נשים יהודיות, אבל קיימת גם תופעה של סתם גברים דפוקים שמטרידים נשים והמשטרה לא עושה כלום בנידון, אבל משום מה אני לא רואה את אותם ערסים רודפי צדק מתארגנים בקבוצות בשביל לפוצץ במכות עברייני מין אקראיים.

חוץ מזה, לא חסרות יהודיות שמפלרטטות עם ערבים להנאתן ואף אחד לא מטריד אותן, ואותם ערסים מצויים מנצלים את זה כדי לתת מכות לערבים בטענה שהטרידו את בנות עמם.
ישן 17-12-2011, 21:08

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Vani שמתחילה ב "כן, אנשי פסגת זאב וארמון..."

להביא לך ממחטה?

יש יהודים חארות מין הסתם שתוקפים כי הם חארות, אני לא מצדיק תקיפה בשום מקרה, אבל אני לא מאמין לתקשורת שהופכת ישר את היהודים לאשמים כאילו התופעה של ההנתכלויות לבנות ואונס נשים הוא לא כלפי צד אחד בלבד, אז כן ברור שיקפצו על זה ערסים שסתם בא להם לתקוף ערבים אבל אני מה לעשות יודע שכל התופעות הללו בפסגת זאב וארמון הנציב לא באו סתם, הם באו כי סובלים שם, ואני שיש לי חברים שהם לא ממש ערסים בשתי השכונות האלו יודע עד כמה המצב שם רע. כשאנשים חשים שהחוק לא מגן עליהם ולוקחים אותו לידיים אז יש תופעות כמו בן זיקרי וערסים שבאים לפוצץ ערבים כי בא להם, זה עדיין לא אומר שאין בעיה.

רוב הקשרים של יהודיות עם ערבים באים ממצוקה ולא מסתם אהבה תמימה, רוב ההטרדות ומקרי האונס של נשים יהודיות ע"י גברים לא מוכרים באים מגברים מוסלמים ובאופן חד צדדי, אתה יכול להתעלם מזה עד מחר ולהגיד שיהודים גם לא צדיקים, זה נכון, מצד שני הטיוח בעניין הזה הוא פושע. העובדות הן פשוטות, יש קבוצה אחת שהיא אלימה וגזענית, קבוצה שהסובלנות והפתיחות שלה כלפי הצד השני היא אפסית, וקבוצה שנייה שמרגישה לא מוגנת, אז אתה יכול להגיד עד מחר שיש יהודים חארות ושיש קשרים רומנטיים שוברי לבבות בין ערבים ליהודיות, וזה נכון, זה עדיין לא אומר שהתופעה לא קיימת על פני השטח.
ישן 17-12-2011, 21:29
  Vani Vani אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי בנג'ו שמתחילה ב "להביא לך ממחטה? יש יהודים..."

לא צריך להביא לי ממחטה ואני אנצל את ההזדמנות לבקש גם שלא תכניס לי מילים לפה. לא אמרתי שיש קשרים רומנטיים שוברי לבבות בין יהודיות לערבים. רק טענתי שיש קשרים כאלה בהסכמה (ממה שאני מכיר, זה באמת נובע ממצוקה לרוב), וזה עדיין לא מצדיק תקיפה של הערבים שמסתובבים איתן, כל עוד הן לא מוטרדות, נחטפות או נאנסות.

אני לא אמרתי שאין בעיה, נהפוכו, אמרתי בפירוש שיש בעיה. ואני, בדיוק כמוך, חושב שצריך לפתור אותה. רק להבדיל ממך, אני לא חש אמפתיה לצדיקים של פסגת זאב וארמון הנציב שמתארגנים בכנופיות בשביל לטפל בבעיה, ועל הדרך מספקים את היצרים החולניים שלהם ומכים כל ערבי מזדמן. גם כזה שלא פגשו מעולם רק בשביל להוכיח שהם חזקים.

אם כל כך חשוב להם לשמור על בטחון השכונות שלהם, הם יכולים להתנדב למשא"ז ולתרום בטיפול נקודתי בבעיות האלה. היי, אבל למה שהם יעשו את זה?! מה הם "מנייאקים"?!

תאמין לי שגם אני מכיר אנשים מהאזורים האלה, והם בהחלט לא עונים להגדרה של הערס המצוי, אלא סתם אידיוטים ששונאים ערבים בגלל שהם ערבים ומחפשים הזדמנויות להכות אותם.
ישן 18-12-2011, 00:01

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי Vani שמתחילה ב "לא צריך להביא לי ממחטה ואני..."

אל תכניס גם לי מילים לפה, אני לא חש אמפתיה כלפי אלו שסתם מכים ערבי מזדמן, מצד שני הברירה השנייה היא לחיות תחת אזלת ידה של המשטרה, בעולם מושלם הייתי רוצה שהחוק ישלוט ויעניש מטרידים, בארץ החלמאות הזאת אני כבר לא יודע מה עדיף. זה סוג של מדרון חלקלק שבו התושבים לוקחים יוזמה ומגינים בעצמם על היישוב שלהם כאשר אוכלוסיה מוסלמית עויינת שמתייחסת לבנות בשכונה שלהם כמו לזבל מסתובבת חופשי, מטרידה ומציקה, מצד שני האפשרות שיהיה לי בת והיא תוטרד מינית או פשוט תדע שהיא הרבה פחות מוגנת ממה שצריך היא פשוט מעוררת פלצות.

במקום מגוריי, שסבל בעיקר מגניבות, העובדה שהתושבים לקחו יוזמה ולא סמכו רק על המשטרה עזרה, גם אם בהכרח בדרכים לא אלימות אבל לא נעימות.
ישן 18-12-2011, 00:28
  Vani Vani אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי בנג'ו שמתחילה ב "אל תכניס גם לי מילים לפה, אני..."

אתה אמרת שאתה מבין את האנשים מפסגת זאב וארמון הנציב שלוקחים את החוק לידיים. מההיכרות שלי עם אנשים המאזורים האלה, הם לא לוקחים את החוק לידיים, אלא מנצלים תופעה מסויימת בשביל להצדיק בדיעבד את האלימות שלהם כלפי ערבים. אני לא שומע אף פעם על סיפורי נקמה בערבי מסויים או בקבוצה מסויימת שעושה משהו, אלא בהתנכלות בכל ערבי שהוא שמסתובב באיזורים האלה. אז אל תספר לי סיפורים על הצורך להגן על עצמם.

כאמור, אפשר גם להתנדב למשא"ז וככה בעצם התושבים בעצמם יכולים להגביר נוכחות של כוחות הביטחון באזורים שלהם, ולמנוע מעבריינים מכל סוג שהוא, כולל ערבים, לעשות כל העולה על רוחם באיזור.

לפי התיאור שלך, בישוב שלך לא נעשה שום דבר חריג מבחינה חוקית. נעשו צעדים לגיטימיים לחלוטין.
ישן 18-12-2011, 00:46
צלמית המשתמש של Itamar_s
  Itamar_s Itamar_s אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.11.05
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי Vani שמתחילה ב "אתה אמרת שאתה מבין את האנשים..."

תושב השכונה ששוחח עם הקול היהודי אמר כי " עשרות ערבים מגיעים לעבוד בשכונה מדי יום, והבטחון העצמי שלהם עולה. אנחנו לא ניתן להם להטריד את בנות השכונה, וערבי שיטריד יהודיה יטופל כמו שצריך", דברי התושב.
http://www.hakolhayehudi.co.il/?p=12633

סרטון וידאו בלעדי שהגיע לידי הקול היהודי מראה כיצד מסולקים מהמרכז המסחרי בשכונת נווה יעקב בירושלים, שני צעירים ערבים שהטרידו נערות יהודיות. תושבי השכונה מספרים כי זהו מחזה נדיר בנווה יעקב, מאז החלו הסיורים של משה בן זיקרי מפסגת זאב, הפועל למניעת השתלטות הערבים על האיזור.
http://www.hakolhayehudi.co.il/?p=11374

מורן, צעירה ירושלמית שישבה יחד עם ידידים בגן הפעמון בירושלים הוטרדה בידי ערבי. אחד מידידיה דרש ממנו להפסיק, בתגובה הגיעו למקום עשרות ערבים שתקפו את החבורה באלימות רבה. אם חשבתם שהשוטרים שהגיעו למקום סייעו ליהודים הפצועים, מסתבר שטעיתם.
http://www.hakolhayehudi.co.il/?p=11210

בשכונת מקור ברוך בירושלים מתגברת לאחרונה תופעה של ערבים המסתובבים בשכונה ומטרידים בנות יהודיות.

פועלים ערבים (הקול היהודי)

הבוקר הסתובב בשכונה ג'יפ ובתוכו מספר ערבים שקראו קריאות לעבר בנות יהודיות. מספר תושבים הגיעו למקום וניקבו את צמיגי הג'יפ.

http://www.hakolhayehudi.co.il/?p=7918

לפני מספר ימים הותקף ערבי שהטריד בת ישראל בסמוך לסניף רמי לוי בגבעת שאול בירושלים.

הערבי ישב בתחנת אוטובוס ברחוב כנפי נשרים, בכניסה לסניף רמי לוי. עוברי אורח הבחינו בו כשהוא מטריד בחורה יהודיה.

http://www.hakolhayehudi.co.il/?p=7146

והרשימה עוד ארוכה!

רק אלימות הכלבים האלה מבינים.

רק ככה נבטיח את הבנות שלנו שישמרו!

ישן 18-12-2011, 05:46
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "בכל מצב שבו ערבי מותקף על ידי..."

אתה צודק, אבל עדיין יכול להשמע מדברייך כאילו אתה די בטוח שכולם פה טועים בוודאות. אני מעדיף לחכות לעובדות. הסיבה לריור שדווקא במקרה הזה לרוב הריור יהייה מוצדק. החברה הערבית היא חברה שערכיה מבוססים על הדת והם לא שוכבים(כך זה צריך להיות רשמית) עם בנות המגזר שלהן עד החתונה ומותר להם על פי דתם לשאת\לשכב עם בנות דת אחרות. הסיפורים של כפיית החיים על הבנות היהודיות באים מהרקע הזה. אחרי שהם מתחתנים מבחינתם היהודייה או הנוצרייה היא מוסלמית וכל החוקים הדתיים והחברתיים חלים עליה. נכון ששחקנים בברנז'ה כמו יוסוף אבו ורדה(עמרם בולדוג) ויוסוף סוויד, אצלם זה לא יקרה, אבל הם מיעוט. ישנה הרבה באזורי חיכוך (פסגת זאב למשל) ישנם הרבה סיפורים. לפי דעתי כן, נדיר מאוד מאוד מאוד שיהודי יטריד נערה ערבייה או יפתה אותה להתחתן איתה.

ישן 18-12-2011, 08:00
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "אתה צודק, אבל עדיין יכול..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי TIMON the mongoose
אתה צודק, אבל עדיין יכול להשמע מדברייך כאילו אתה די בטוח שכולם פה טועים בוודאות. אני מעדיף לחכות לעובדות. הסיבה לריור שדווקא במקרה הזה לרוב הריור יהייה מוצדק.

זה כבר באוזני השומע. אני לא יכול לשלוט על איך שאתה בוחר לפרש את דברי.

ציטוט:
החברה הערבית היא חברה שערכיה מבוססים על הדת.

איזו דת? איסלאם? איזה מהם? שיעי? סוני? מה לגבי ערבים שהם נוצרים אורתודוקסים? או קתולים? מה לגבי ערבים שהם אנגליקנים - כן יש גם כאלה?

ציטוט:
והם לא שוכבים(כך זה צריך להיות רשמית) עם בנות המגזר שלהן עד החתונה ומותר להם על פי דתם לשאת\לשכב עם בנות דת אחרות..

אני הולך להקשות לך על החיים - בסס את זה. תביא איזה מקור או שניים לתמוך בטענה המגוחכת הזו.

ציטוט:
הסיפורים של כפיית החיים על הבנות היהודיות באים מהרקע הזה. אחרי שהם מתחתנים מבחינתם היהודייה או הנוצרייה היא מוסלמית וכל החוקים הדתיים והחברתיים חלים עליה.

אה באמת? גם כשערבי נוצרי מתחתן עם יהודייה הוא כופה עליה להתאסלם?

ציטוט:
נכון ששחקנים בברנז'ה כמו יוסוף אבו ורדה(עמרם בולדוג) ויוסוף סוויד, אצלם זה לא יקרה, אבל הם מיעוט. ישנה הרבה באזורי חיכוך (פסגת זאב למשל) ישנם הרבה סיפורים. לפי דעתי כן, נדיר מאוד מאוד מאוד שיהודי יטריד נערה ערבייה או יפתה אותה להתחתן איתה.

אתה לא ממש מכיר ערבים, נכון?
הערבים הם לא מקשה אחת, החברה שלהם לא פחות מגוונת מהחברה היהודית ובהרבה מובנים אפילו מגוונת יותר. הבורות שהדגמת פה באשכול היא בדיוק הסיבה לתגובות הפאבלוביות שחוזרות פה פעם אחר פעם...

ומשפט אחרון - אני לא "זיכיתי" את הערבים שהותקפו משום דבר, פשוט לא מיהרתי להחליט ש-"הגיע להם". מי שממהר לחרוץ דין, הוא מי שראוי לביקורת, גם אם הוא אומר את מה שפופולארי או נוח לך לשמוע

ישן 18-12-2011, 12:27

בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=TIMON the mongoose]אתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue

אני הולך להקשות לך על החיים - בסס את זה. תביא איזה מקור או שניים לתמוך בטענה המגוחכת הזו.

מה יש לבסס? בתרבות שבה יש רצח נשים על חילול כבוד המשפחה, מין הסתם שלא יהיה יחס סלחני כלפי נשים שמקיימות יחסי מין מחוץ לנישואים, יותר מזאת, הרצח הזה נועד בין היתר למנוע מצב כזה, אצל הנוצרים הערבים אני לא יודע אם גם קיים המנהג הזה אבל אצל המוסלמים והדרוזים הוא קיים. אצל הדרוזים אסור להנשא לאישה לא דרוזית והדת היא לא מיסיונרית ככה שאין אצלהם כמעט נישואי תערובת אבל אני מני שיש סוג של העלמת עין אם גבר יוצא לגור מחוץ לכפר וחוזר אליו. לגבי המוסלמים, אם אתה באמת חושב שאין איזה הצדקה דתית וחברתית לשכב ו/או להתחתן עם לא מוסלמיות אז אתה מגלגל עיניים ומתמם.

אני לא מכיר את המנהגים של הערבים הנוצרים, אני מניח שמין הסתם הם יותר ליברליים למרות שהרבה פעמיים אפשר לראות הקצנה אצלהם, אני מניח שזה בא מין הסתם גם כדי "להוכיח" את נאמנותם.
ישן 19-12-2011, 10:23
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=The_Equivocator]עדיף..."

עדיף פשוט לשבת בשקט כשאין משהו חכם לומר..

ציטוט:
מה שיפה זה איך אנשים שגרים במרחק עצום מרמלה ולוד אוהבים לספר לי סיפורי זוועות על מה שהולך שם

אני העברתי את כל הילדות, והנוער בשני הערים הללו מגיל 7 עד גיל 25, רוב חברי בגילי(הרוב הממש מוחלט), סבלו יותר מפעם אחת, מאחד הדברים שציינתי.

ציטוט:
אבל כשאני מסתובב לבד שם או עם הגברת בערבים לא קורה לנו שום דבר....

כל הכבוד, רק חסר היה שבכל פעם שהייתי יוצא החוצה, דבר כזה היה קורה, אז לא זה לא קורה כל יום, אבל זה קורה הרבה יותר מדי, עצם העובדה שאני לא מכיר כמעט אף אחד שלא עבר "חוויה" שכזו, אומר דרשני.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 19-12-2011 בשעה 10:28.
ישן 17-12-2011, 21:31
מנהל פורום סטודנטים

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "סטודנטים ערבים הותקפו בצפת"

מ. חבר שהוא גם חבר לכיתה וגם ערבי התקשר אלי הרגע.
הוא בחור מעולה, יותר טוב מלא מעט אנשים שאני מכיר, העברית שלו יותר טובה משל חלק לא קטן מהכותבים בפורום. גם האנגלית, הגרמנית והערבית.
דיברנו על התקיפה, הוא אוים יותר מפעם אחת כאן בעיר הקודש צפת.לפחות במקרה שלו אני יכול להבטיח שהוא לא הטריד אף אחת אף פעם.
הוא צחק שמעכשיו הוא צריך מלווה יהודי ולהסתובב עם נעלי ריצה שהוא יוכל לברוח מהר. (הוא ערבי נדיר, יש לו הומור עצמי)
לפני שלשה שבועות הוא ישב איתנו לארוחת שישי כשהוא ראה אותי עם כיפה סרוגה הוא היה בהלם.
כיפות סרוגות זה מפחיד מבחינתו.
אני קורא את כל האשכול הזה שוב

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:40

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר