לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-12-2011, 08:55
  yotambya yotambya אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.12.11
פיגוע בעיית מיגרנות תוך כדי טירונות---דחוף!!!!

היי חברה,

אז ככה, אני לא מוצא כלום בשום מקום אז החלטתי לשאול ישירות.
אני סובל ממיגרנות כבר כ10 שנים בערך וזה רק התחזק עם השנים.
לפני שלושה שבועות התגייסתי כלוחם במערך ההגנה האווירית, ואיך שהוא שלא בשליטתי הגעתי לטילי הסטינגר. אחרי בדיקה גיליתי שלמרות שבצו הראשון התרעתי לגבי המיגרנות שלי נכתב שיש לי כאבי ראש לעיתים ונקבע לי פרופיל 97.
עכשיו אחרי שלושה שבועות בטירונות שבה אני סובל ממיגרנות על בסיס יומיומי וכאבים מדירי שינה אני רואה שאני לא מסוגל יותר. דיברתי עם הרופא ביחידה ששלח אותי לראות נויירולוג שאמר שזה ללא ספק מיגרנה. הנויירולוג אישר שזה מיגרנה ואמר שאני צריך להביא מסמכים מהאזרחות שאני אכן סובל ממנה כבר יותר משנה (יש לי כאלה). נאמר לי גם שזה הולך לגרור הורדת פרופיל ל64 שאין לי ברירה אלה לקבל מכיוון שאני סובל כמו שלעולם לא סבלתי.
הנה העניין, נאמר לי שזה יכול לקחת חודשיים-שלושה לטפל בזה ולהוריד פרופיל אבל אני פשוט לא יכול לסבול את זה יותר, הטירונות מכבידה לי על כאבי הראש במידה שאני לא יכול לאמור במילים וכאבי הראש רק משביתים אותי כל פעם מחדש... באזרחות כשהיו לי כאבי ראש דומים הייתי מושבת לגמרי לפעמים לימים ועכשיו אני נמצא במצב של חוסר אונים... מה לעשות?!?!?

מישהו עבר דבר דומה?? מה אני יכול לעשות... אני כבר לא יודע אם אני מסוגל לחזור לבסיס מחר.

תודה מראש,

יותם
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-12-2011, 10:00
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yotambya שמתחילה ב "בעיית מיגרנות תוך כדי טירונות---דחוף!!!!"

כאדם שיש לו אישור מרופא נוירולוג ומעוד כמה רופאים שקשורים לבעיה של מיגרנות. הטיפ הוא לדבר עם המפקד שלך קודם,ואם זה לא עזר לפנות לעו"ד אפילו היום ולחפש דרך לעקוף את הבירוקרטיה בעזרה של אותו עו"ד אם אין לך אדם במשפחה שיודע למי לפחות בצה"ל,כי לפי התיאור שלך אתה לא יכול להמשיך ככה ואני יודע מה אתה סובל וזה באמת בלתי נסבל.

יש מחלות שהצבא עושה שטויות גם אם לפני הגיוס הצבא קיבל את כל המידע עליהן ויצא לי להכיר כמה כאלה.

אח שלי לא הגיע הרבה זמן לבסיס בגלל מחלה שצה"ל כמו במקרה שלך ידע עליה עוד לפני הגיוס שלו בכלל,אך בחר להתעלם ממנה ונתן לו תפקיד לא מתאים רפואית ואחי סבל ממנה מאוד בתפקיד שלו באותו בסיס וכל התלונות שלו נפלו על אוזניים ערלות למרות שהיה לו את כל האישורים וגם לצה"ל, ואבא שלי כקצין במיל הבין שמשהו כאן לא תקין בצה"ל עזר לו עם יצירה של קשר עם המפקד שלו והקצין של הבסיס ואמר לו להשאר בבית,כי המצב היה בלתי נסבל. מפקד הבסיס והמפקד שלו הגיעו לבית לשיחה בסופו של דבר וגורמים אחרים בצה"ל שהוכנסו לעניין בזכות אבא שלי. בסוף הוא קיבל ריתוק של כמה ימים,כי גם צה"ל היה אשם בסיפור אחרי הכל והבעיה תוקנה והוא קיבל תפקיד אחר מיד ופסילת מקצוע עם הורדה של פרופיל בסופו של דבר.

בכל מקרה בהצלחה והמשך שירות נעים אחרי שהצבא יכיר בבעיה שלך.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 24-12-2011, 09:10
  yotambya yotambya אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.12.11
פיגוע הכירו במיגרנות! אבל צצה בעייה חדשה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yotambya שמתחילה ב "בעיית מיגרנות תוך כדי טירונות---דחוף!!!!"

תודה על כל התגובות!!!

זהו זה! הכירו במיגרנות!
הפרופיל הרפואי שלי ירד מ97 ל64 אחרי ועדה רפואית שאליה הבאתי את הטפסים שקיבלתי מנוירולוג מומחה שאליו הלכתי ב2004/05 שמוכיח שאני סובל ממיגרנות חריפות. אמנם ציפיתי ודיי רציתי 72 כדי שאוכל להגיע לתפקיד מסויים, אבל עוד כמה חודשים אני אוכל להעלות את הפרופיל אחרי בדיקת נויירולוג.

בועדה הרפואית נאמר לי שבעצם אני רק צריך ללכת להחזיר את הציוד שעליו אני חתום ולחזור הבייתה ושיזמנו אותי לשיבוץ מחדש.

לאחר שהפרופיל ירד וחזרתי לבסיס, הייתי בשיחה אצל מפקד הקורס שלי (קצין) שאמר לי שאני לא מתאים יותר ליחידה/קורס אלייה שובצתי ושבעצם אני יוצא משם והוראות נוספות אני אקבל מהמפקדים שלי במהלך אותו יום. חיכיתי וחיכיתי ובסוף שאלתי את אחד המפקדים שלי והוא אמר שזה יקח זמן. בערב שלמחרת דיברתי עם הקצין והוא אמר לי לחכות ושזה יקח זמן. אני לא יודע מה הם חושבים אבל אפילו לאחר שהורידו לי את הפרופיל אני עדיין סובל מהמיגרנות האלו. מכיוון שאני לא אמור להיות שם אני כל היום שומר מאהל ולא עושה כלום כמעט למעט תיזוזים למינייהם.
לצערי אין ממש עם מי לדבר. כל מי שפניתי אליו אמר לי להתאזר בסבלנות וזה מה שעשיתי במהלך שבוע שלם, אבל זה קשה וכואב עם המיגרנות... אני חושב שאני אוכל לעמוד בעוד שבוע של שמירות כאלה וכו' אבל הבעייה היא שהקורס שלי יוצא לשבועיים שטח מחר ואני אהייה דיי חסר אונים. אני לא יודע מה הולכים לעשות איתי ואני יודע שאני לא אוכל להיות בשטח עם כאלה כאבים.

הנה תמצית העניין:

1) הפרופיל ירד ל64 מה שמוציא אותי מאיפה שאני נמצא בו
2) מכירים בהורדת הפרופיל וכנראה אגיע לשיבוץ מחדש
3) כבר שבוע שלא מודיעים לי כלום לגבי העניין
4) בגלל הפרופיל אני רק שומר מאהל וכמובן עדיין סובל מהמיגרנות
5) יוצאים מחר לשבועיים שטח שאני לא אוכל לעמוד בהם עם הכאבים האלו

מה לעשות? יש למי לפנות? נתקלתם בזה בעבר?

מקווה שיש תשובות בנוגע לעניין...

תודה וחג שמח,

יותם
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:11

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר