לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-12-2011, 22:24
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "אם את לא חשה מחוברת לעם ישראל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי תבור - tar 21
אם את לא חשה מחוברת לעם ישראל זה לא כל כך טוב... זה העם שלך, אבות אבותייך השתייכו אליו לאורך כל הדורות,נלחמו על הארץ הזאת ועל הדת הזאת, הביאו לעולם את המוסר בזמן שבו העבירו ילדים באש למולך (סוג של אליל) - הכל לזרוק בכזאת קלות?
ולגבי החתונה - אף אחד לא מכריח אותך לההפך לדתייה, בסה"כ כמה טקסים ושיעורים והסיפור נגמר,בשביל זה לעזוב הכל?
נ.ב. לחילונים אין הרבה נקודות מפגש עם המסורת, בסופו של דבר הדת הזאת היא דתו של עם ישראל בכל הדורות,גם מי שלא מאמין יכול לראות את היופי שבה - אז לא נורא אם פעם ב יש איזה מפגש עם הדת.

בבקשה תחסוך ממני את ההטפות האלה. כבר הבהרתי לך באשכול אחר שהעובדה שנולדתי למשפחה מעם מסויים לא תספיק בשבילי כדי להרגיש שייכת לעם הזה. וגם הבהרתי לך באותו אשכול שלא כל אבות אבותיי השתייכו אליו ובטח שלא לכל הדורות. אין לך שמץ של מושג מאיפה אני באה אז מה נותן לך את הזכות לבוא בקביעות כאלה? המשפחה שלי לא ביקרה בבתי כנסת, לא נקברה בבתי קברות יהודיים ולא עברה ברית מילה דתית, אבל היא כן חינכה אותי ללכת לפי האמונה שלי ולא של אחרים, ולהלחם על העקרונות שלי.

כן! בשביל זה לעזוב הכל (לא בהכרח.. אני לא אומרת שאני אעזוב, אבל אני כן שוקלת את האפשרות הזאת). אני מאמינה באלוהים, ויותר מזה, האמונה שלי זה אחד הדברים היותר חשובים לי בחיי. והאלוהים שבו אני מאמינה, היה מאוד מאוכזב ממני אם הייתי הולכת בניגוד לאמונה שלי רק כדי שאנשים כמוך יוכלו להרגיש טוב עם עצמם. אני לא מסוגלת לעמוד ולהגיד דברים שאני לא מאמינה בהם. אתה לא היית מתחתן בכנסייה, אני לא אתחתן לפי היהדות. זה בדיוק אותו הדבר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:05

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר