לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-12-2011, 00:51
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי fadey שמתחילה ב "כן, אבל אל תשכח שהיום 4 גיגה..."

כל עוד שלא משתמשים בהם, זה חסר משמעות... איכשהוא אני מתקשה לחשוב על משתמש ממוצע שמשתמש ביותר מ 4 גיגה זיכרון.

אתה חוזר על "אין חסרון", אבל כנראה שלא שמת לב לאיזה אשכול אתה מגיב שאתה טוען שאין חסרונות כאלה. וזה לא האשכול היחיד... זה שלך זה לא קורה, לא אומר שזה לא קורה לאף אחד אחר... אולי לך חלונות 64 ביט זה טוב. אני חושב שאנשים צריכים להיזהר לפני שהם מבזבזים כסף על מערכת שיכולה לגרום להם בעיקר בעיות תאימות. אני כאן רק כדי להזהיר, כל אחד יעשה מה שהוא רוצה...

אני עובד למחייתי עם מאות מחשבים - יש לי קצת מושג...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-12-2011, 00:57

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי fadey שמתחילה ב "אני מסכים שזה נתון לוויכוח :)..."

או שכן או שלא. האמת שחיפשתי בגוגל לפני תגובתי הראשונה באשכול זה, ויש תלונות דומות על פיפא 11... משחק שיצא ב 2010 - כ 5 שנים אחרי שמיקרוסופט התחילה לתמוך ב 64 ביט.

so you see...

ואני באופן אישי מכיר שלל תקלות שקיימות רק בגירסות 64 ביט של חלונות... (כמובן בנוסף לתקלות שיש בגירסת ה 32, כמו תמיד, המוצר נאמן לעיקרון ה Bug Compatibility...) אז אולי זה לא כי הגירסה שלו גנובה... ואולי כן. שים לב שהמלצתי לו קודם כל לקנות את המקורית, ורק אם זה עדיין לא עובד - לשבור את הראש. שלא תגיד שלא

ישן 20-12-2011, 01:08

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי fadey שמתחילה ב "אוקיי.. מצד שני, יש כאן..."

באמת אינך מבין את הסיבה? יש כמות ניכרת של אנשים שפשוט לא מעוניינת לא בויסטה, ולא ב 7, שורפי המשאבים. הרי XP עובד יותר מהר ויש בו פחות באגים... ת'אכלס, לרוב, מי שיש לו 7, זה פשוט מישהו שקנה מחשב חדש, וזה מה שאנסו אותו להתקין עליו... כל השאר (שאינם גנבים ומורידים עותקים פיראטיים) - נשארים עם משהו שמבחינתם עובד מהר, ודגש על עובד (עד כמה שמוצר של מיקרוסופט יכול לענות להגדרה הזו, כן? לפחות שם כשיש לך IP, יש לך חיבור רשת. ב 7 יש מנגנון מחוכם שמחליט לפעמים אחרת, ואז חסומה לך הגישה לרשת, ואתה חסר אונים... מנגנון שטרם הוברר לי במה הוא מועיל, בינתיים אני רק יודע במה הוא מזיק...)

ארגונים בכלל לא אוהבים את הרעיון של לעבור ל 7. מסתבר שיש הרבה דברים שמפסיקים לעבוד. חברות שמפתחות מוצרי תוכנה שפעם עבדו, מגלות שמוצר הפיתוח שלהם, שגם הוא של מיקרוסופט (!) (כן, אני מדבר על ויז'ואל סטודיו), כבר לא כל כך עובד על המערכת החדשה...

אז אתה מבין... בהחלט הגיוני להמשיך לפתח ל 32 ביט. רוב המחשבים היציבים בעולם, מריצים 32 ביט. וזה כנראה יהיה ככה, כאמור, עד 2015 בערך, כי זה קצב החלפת הטכנולוגיות ב eco-system של מיקרוסופט: עשר שנים אחרי שהטכנולוגיה קיימת. תבדוק, אני לא סתם אומר. קח את אקספלורר ותשווה את קצב ההתקדמות שלו לשאר הדפדפנים - בערך עשר שנים אחרי

ישן 21-12-2011, 16:26
  fadey fadey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.02
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "באמת אינך מבין את הסיבה? יש..."

אני לא כ"כ יודע או בקיא באיזו פלטפורמות חברות פיתוח מפתחות ולאיזה פלטפורמות, אבל אני כן יכול להגיד שלא יכלתי שלא להבחין שמייקרוסופט כן דחפה "להכחיד" את XP ע"י זה שהורידו אתה מהמדף וע"י זה שמפסיקים את התמיכה בה..
אני חושב שזו דווקא הייתה טעות להוציא מערכת חדשה (קרי 7, ויסטא מבחינתי לא נחשבת למערכת) בארכיטקטורת 32 ביט כיוון שזה יוצר את האפקט שאתה כנראה מדבר עליו.. לפעמים צריך להתנהג כמו שאפל מתנהגת.. להוציא מוצר חדש (בטכנולוגיה חדשה) ולאמר "זה מה יש, תמודדו" (לחברות המפתחות כמובן..) ואז נדמה לי שהדברים היו נראים אחרת.

בכל אופן למשתמש הבייתי כאחד כזה שיש לו מערכת חלונות 7 64 ביט (עבור משחקים) מקורית כמובן, אני יכול להעיד שלא חשתי בשום בעיה הקשורה דווקא לעובדה שהמערכת רצה ב64 ביט, אבל מכל מקום אני לא משתמש ממוצע ממילא, וייתכן שהדבר נוגע לי בצורה פרטנית.. בכל מקרה נוצר לי הרושם שכבר אין את הבעיות הללו כמעט..
אולי זה רק נראה כך

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:08

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר