לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-12-2011, 17:43
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
שתי סטודנטיות נקנסו לאחר שאחת חתמה נוכחות לחברתה

המרכז הבינתחומי בהרצליה, בו אירע המקרה, החליט להטיל עליהן עונש כבד במקום לפסול את הקורס: 1,000 שקל קנס ו-100 שעות התנדבות
המרכז הבינתחומי בהרצליה הטיל עונש חמור על שתי סטודנטיות, שאחת מהן כתבה את שמה של חברתה בדף הנוכחות בקורס, על אף שהיא כלל לא הופיעה אליו. כל אחת מהסטודנטיות נקנסה ב-1,000 שקלים וחויבה לבצע 100 שעות התנדבות בפרויקטים של תרומה לקהילה. מלבד זאת, הוטל על השתיים עונש הרחקה על תנאי למשך שנתיים, שייכנס לתוקף אם בשלוש השנים הקרובות יעברו עבירה כלשהי שיש בה חוסר יושר. עוד נדרשו הסטודנטיות להתנצל בפני המרצה בקורס.
http://www.haaretz.co.il/news/education/1.1597093

היום נתקלתי במקרה חמור יותר של בעיות אתיקה מרמאות בבדיקת נוכחות (באוניברסיטה כלשהי) - עבודות שסטודנטים הגישו הועתקו באופן מובהק.
בתגובה, המרצה אמר שבשנים הקודמות כשהיו העתקות העלו לועדת משמעת והתוצאה של זה יכולה להיות כל מיני דברים כמו סילוק לשנה מהאוניברסיטה או משהו דומה.
כבר כשהוא שם את חליפת האיומים, היה ברור שזה איום סרק.
אני בספק ששנה שעברה באמת עשו עם זה משהו רציני.

לראיה, אפילו לא נתנו להם 0 בעבודה, רק הורדת ציון קלה ביותר.

אתם מוזמנים לשתף סיפורי אתיקה שמתיקה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-12-2011, 18:06
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "שתי סטודנטיות נקנסו לאחר שאחת חתמה נוכחות לחברתה"

דעתי על חובת נוכחות באופן כללי - אם הקורס היה שווה משהו לא הייתה חובת נוכחות.
בדרך כלל קורסים עם חובת נוכחות הם בידיוק אלו שלעצם ההרצאה אין שום תרומה להגדלת רמת הידע.
לעומת זאת 99% מהתואר שלי היה ללא חובת נוכחות, בחלק מהקורסים ידעת שאתה חייב להגיע כי "המרצה נקמן/נקמנית" לסטודנטים שלא מגיעים או לכיתה שיותר מידיי לא מגיעים אליה והיו קורסים שידעת טוב מאוד שאם אתה לא נוכח אתה תיכשל במבחן.

בסיפור אתיקה, סיפור משעשע אני אמנע מלספר כי אחד המוערבים הוא משתמש באתר, אם הוא יראה את האשכול ויחליט לשתף זה זכותו המלאה.

אחד שאני כן זוכר, שהיה גם דיי משעשע, סטודנטים לתקשורת בשנה ראשונה הקימו קבוצה בפייסבוק לשנתון שלהם, הם לא חשבו על להפוך את הקבוצה לפרטית ולא חסכו את דעתם על חלק מהמרצים - 20 סטודנטים הועלו לועדת משמעת (אם אני זוכר נכון הם קיבלו אזהרות או משהו כזה)

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/141/353.html

ישן 12-03-2013, 04:12
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "שתי סטודנטיות נקנסו לאחר שאחת חתמה נוכחות לחברתה"

לפני כעשור באמת סילקו סטודנטים לשנתיים על העתקות בעבודות.
באוניברסיטה של קווינזלנד משתמשים בתכנה לזיהוי העתקות בחמש השנים האחרונות.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 31-03-2013, 06:55
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "לפני כעשור באמת סילקו..."

העתקה זה לחלשים, במיוחד במדעי החברה/רוח. כואב לך להבין את התשובה של הבחור השני ולנסח אותה במילים שלך? תמות!

[אני לא מתכוון לשנות מילה וחצי בכל משפט בנפרד - גם כי זה עדיין מעפן; גם כי הבודק ישים לבד לזה במהלך הקריאה, אם יש בודק אחד או אם שתי העבודות ינחתו אצל אותו בודק; וגם כי יש מצב שהתוכנות המתוחכמות יודעות לעלות על זה. אני מתכוון אשכרה לקרוא את התשובה של הבחור השני. להבין מה הוא כתב. לכתוב תשובה לבד. אם אתה לא מסוגל לעשות את זה... ]

מצד שני, בקורסים מתמטיים-טכניים אני בספק שהתוכנה תעזור.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:56

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר