לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-12-2011, 07:16
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
הסרטים שאני מתכנן לראות ב-2012

נלקח בעיקר מרשימת 22 Most anticipated movies of 2012 של IMDB.

משימה בלתי אפשרית 4 (כן, אני יודע שיצא, אבל לא אוכל ללכת לקולנוע עד שתיגמר השנה, הרבה עבודה לקראת סוף דצמבר)

שרלוק הולמס 2- מאוד אהבתי את הראשון

באטמן- אין מה להוסיף..

ספיידרמן- מעניין אותי הריבוט לסדרה, אני חושש להתאכזב

אוונג'רס-הטיזר בסוף קפטן אמריקה קנה אותי

כוח המחץ 2- ילדותי, אבל מהנה, ללא כל ספק

גברים בשחור 3- הפחות מעניין מכל הרשימה, אבל עדיין

הנוסע השמיני 5- פשוט אין מילים, מקווה שיהיה ברמה של הראשון

מלחמת האופל 4- רוב הקאסט התחלף, אבל ערפדית כוסית במכנסי עור..

האויב שבפנים 5- הקליף האנגר בסוף הרביעי עצבן אותי מספיק כדי ללכת לחמישי

ההוביט- לא נראה לי שיש מי שלא מחכה לו

ג'יימס בונד 23 skyfall- לא שיש מידע כלשהו על הסרט, לא יותר מדי בכל אופן, אבל תמיד אהבתי את הסדרה הזאת

זהות כפולה 4- רק אם הטריילר יהיה משובח, דיימון כבר לא יהיה שם לצערי.

מת לחיות 5- איך אפשר שלא לאהוב את ברוס וויליס.

מלחמת העולמות WWZ - עניין אותי הקטע עם ישראל וחומת ההפרדה.

מאס אפקט- שמעתי רק שזה משחק מעולה, החלטתי לתת לו סיכוי.

גוסט ריידר 2- אהבתי את הראשון, בניגוד לרוב האנשים

הבלתי נשכחים 2- ואן דאם כאיש הרע, צ'אק נוריס חוזר, קאסט משובח, מה צריך יותר?

זעם הטיטאנים- (המשך של התנגשות הטיאטנים) הראשון היה מרשים לאללה, השני צריך להיות מרשים אף יותר.

באטלשיפ- רק בגלל התקציב המנופח, רבע מיליארד דולר, אני בטוח שלא ישעמם לי בסרט הזה.

בעזרת השם וסינמה סיטי, מקווה שאראה את כולם ואכתוב פה את הביקורות שלי, כמו שעשיתי באשכול סרטי הקומיקס.

נערך לאחרונה ע"י shruki בתאריך 22-12-2011 בשעה 07:20.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-12-2011, 08:56
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "הסרטים שאני מתכנן לראות ב-2012"

משימה בלתי אפשרית 4 - אראה בטלויזיה, לא מצדיק קולנוע

באטמן- הולך לעמוד בתור של הקולנוע עם תחפושת של עטלף (לא באמת, אני מכיר אבל מישהי שעושה את זה לפעמים)

אוונג'רס-טלויזיה

גברים בשחור 3- דווקא בא לי לראות בקולנוע, בתלת מימד.

ההוביט- גם, בקולנוע בתלת מימד והפעם מתחפש לגמד עם רגליים שעירות.

ג'יימס בונד 23 skyfall- נראה לי שאראה בקולנוע, כי זה ג'יימס בונד וזה תמיד נחמד, אבל לא נורא אם אראה בטלוויזיה

מת לחיות 5- ישר לטלוויזיה, וגם את הבלתי נשכחים 2, סרטים שהכי טוב להביא כמה חברים ולצחוק כל הסרט

זעם הטיטאנים- נראה מעניין מאוד, צריך לראות את הראשון לפניי אבל. לטלוויזיה

ישן 23-12-2011, 00:23
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "הסרטים שאני מתכנן לראות ב-2012"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
נלקח בעיקר מרשימת 22 Most anticipated movies of 2012 של IMDB.

משימה בלתי אפשרית 4 (כן, אני יודע שיצא, אבל לא אוכל ללכת לקולנוע עד שתיגמר השנה, הרבה עבודה לקראת סוף דצמבר) לא אוהב כל כך את הסדרה הזו של הסרטים חוץ מהראשון בסדרה,אבל נחכה ל dvd שיצא אני מניח שהוא יצא מהר מאוד כי הסרט לא יצליח בקולנוע.

שרלוק הולמס 2- מאוד אהבתי את הראשון יש הרבה מקום לשיפור מהסרט הראשון שרוקי,אבל אם יורידו את הדמיון שלו מה לעשות בהילוך איטי הסרט יהיה הרבה יותר טוב.

באטמן- אין מה להוסיף.. ביום שאני אחזור למוצרי ms (לא יקרה) אולי אני אצפה בסרט הנוראי הזה בבית אחרי ההרס של הדמויות בבאטמן החדש.

ספיידרמן- מעניין אותי הריבוט לסדרה, אני חושש להתאכזב לא ראיתי עוד את סרט מספר 3

אוונג'רס-הטיזר בסוף קפטן אמריקה קנה אותי הסרט מעולה שרוקי שיחררו עוד קדימון לסרט למקרה ולא צפית בו. נראה שהולך להיות אחלה סרט.

כוח המחץ 2- ילדותי, אבל מהנה, ללא כל ספק זכור לי משהו כזה בזיכרון,אבל לא עולה לי כלום כרגע על מה זה בכלל.

גברים בשחור 3- הפחות מעניין מכל הרשימה, אבל עדיין לא חושב שאני אצפה בזה בקולנוע,אבל נחכה לביקורות של אנשי הפורום ואז נחליט מה לעשות.

הנוסע השמיני 5- פשוט אין מילים, מקווה שיהיה ברמה של הראשון צריך לתקן אותך בנקודה הזו שזה יהיה הסרט ה 7 ולא ה 5 של הנוסע השמיני.

מלחמת האופל 4- רוב הקאסט התחלף, אבל ערפדית כוסית במכנסי עור.. זה נקרא underworld ולא מלחמת האופל או בתרגום לעברית יותר נכון העולם התחתון/שאול,אם אתה רוצה לתת לזה שם נכון בעברית!!!

האויב שבפנים 5- הקליף האנגר בסוף הרביעי עצבן אותי מספיק כדי ללכת לחמישי שוב מה יהיה עם האנשים שמתרגמים את השמות לעברית? חוץ מזה שהשחקנית הראשית לא יפה ולא הייתה יפה אף פעם זה לא ממש אקשן או אימה סדרת הסרטים הזו. היו צריכים לגמור את הסדרה הזו של הסרטים אחרי הסרט הראשון וזהו.

ההוביט- לא נראה לי שיש מי שלא מחכה לו אתה חייב להזכיר לנו שיש עוד שנה לסרט?

ג'יימס בונד 23 skyfall- לא שיש מידע כלשהו על הסרט, לא יותר מדי בכל אופן, אבל תמיד אהבתי את הסדרה הזאת אני לא כל כך אוהב את השחקן בסרט של ג'יימס בונד דווקא,כי הוא לא קרוב לקודמים שלו בתפקיד.

זהות כפולה 4- רק אם הטריילר יהיה משובח, דיימון כבר לא יהיה שם לצערי.

מת לחיות 5- איך אפשר שלא לאהוב את ברוס וויליס. 4 היה נוראי חוץ מהבת שלו שהיא שווה אש,אבל זה אומר הכל על הסרט וכמה הוא היה גרוע.

מלחמת העולמות WWZ - עניין אותי הקטע עם ישראל וחומת ההפרדה. אם זה המשך של הסרט הראשון אני מוותר.

מאס אפקט- שמעתי רק שזה משחק מעולה, החלטתי לתת לו סיכוי. לא מכיר

גוסט ריידר 2- אהבתי את הראשון, בניגוד לרוב האנשים לפי הקדימון לסרט הולך להיות סרט טוב ואהבתי את הסרט הראשון,אפילו שהוא לא נשאר עם הבחורה השווה בסוף.

הבלתי נשכחים 2- ואן דאם כאיש הרע, צ'אק נוריס חוזר, קאסט משובח, מה צריך יותר? נראה טוב למרות שלא ראיתי את הראשון.

זעם הטיטאנים- (המשך של התנגשות הטיאטנים) הראשון היה מרשים לאללה, השני צריך להיות מרשים אף יותר. סרט גדול הסרט הראשון ואני מחכה לשני בהחלט,אבל השם לא תואם את התוכן של הסרט הראשון. אולי לשני השם יותר יתאים.

באטלשיפ- רק בגלל התקציב המנופח, רבע מיליארד דולר, אני בטוח שלא ישעמם לי בסרט הזה.

בעזרת השם וסינמה סיטי, מקווה שאראה את כולם ואכתוב פה את הביקורות שלי, כמו שעשיתי באשכול סרטי הקומיקס.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 02-01-2012, 13:10

משימה בלתי אפשרית 4-

הטוב- לא רע בכלל, אקשן סוחף, אפקטים טובים, מעט הומור דרוש, שחקני משנה טובים, גיבורת משנה סקסית (במיוחד בסצינה בהודו).
הרע- נבל מאוד אנמי, השוטר הרוסי מאוד מעצבן, הסוף הרס לי, הייתי מעדיף שיישאר טרגי כפי שהצטייר מדברי הדמויות.

שרלוק הולמס 2-
הטוב- טוב יותר מקודמו- הרבה יותר סצינות אקשן וקרבות, ההומור חד ומושחז הרבה יותר, העלילה חכמה לא פחות מהקודמת, במיוחד עם ההקשר האקטואלי למלחמת העולם הראשונה, הרשע מעולה, גיבורי המשנה (מייקרופט, מורן) טובים. הקרב על המרפסת והקישור שלו לספרים.

הרע- הולמס "חוזה" איך הקרב יילך, שזה חביב, אבל מוגזם, זה לא צריך להופיע בכל קרב. יוצא דופן- החיזוי היה פשוט מתאים לקרב על המרפסת. עוד ברעים- סטיבן פריי בעירום כמעט מלא ומאוד רופס. סצינת הריצה ביער הזכירה לי סרט מלחמה על וייטנאם, לא כל כך מתאים, ולבסוף- סוף הסרט. הייתי שמח לו היו שומרים על הקו שהתווה הקרב על המרפסת, כמו בספרים.

ישן 31-03-2012, 15:40

גוסט ריידר 2- אכזבה. באמת אכזבה. לא היה כמעט שום קשר לסרט הראשון שהיה לא רע, התחילו את הסרט בלהסביר את עלילת הקומיקס, לא הבנתי למה. הרשע לא היה ממש רשע, גיבורי המשנה היו נסבלים, האפקטים טובים, אבל הסרט פשוט היה משעמם. כל הזמן הסתכלתי בשעון כדי לראות מתי הוא נגמר. חבל שהיה רק תלת מימד, לא היה שווה את התוספת

זעם הטיטאנים- טוב משצפיתי. לא יודע אם הטכנולוגיה השתפרה או שבמקרה יצא להם, אבל התלת מימד שם הוסיף המון לחוויה, רק על אווטאר חשבתי כך. לא היה סרט תלת מימד שראיתי פרט לשניהם וחשבתי שהתלת מימד היה שווה את זה. ופרט לאפקטים? עלילה סבירה, לא להיט גדול, אבל המבחן הסופי היה שהתפלאתי שהסרט נגמר כל כך מהר, זה אומר שהעברתי את הזמן בכיף.

ישן 02-04-2012, 21:11

מלחמת האופל 4- אקשן ריק.
בעוד הסרט הראשון היה די טוב, עם עלילה טובה, שחקנים לא רעים, סוג של מתח, הסרט השני היה המשך מאולץ והשלישי היה מיותר לחלוטין (כל מה שהיה בו תואר בקצרה בסרט הראשון), הסרט הרביעי היה המשך אמיתי. סלין מתעוררת לאחר 12 שנה ומגלה שבני האדם גילו סופסוף את המפלצות שמטיילות להן בחצר האחורית- היא הפכה לאוייבת, כששני הגזעים נכחדו. או שלא?
בכל מקרה- האפקטים היו לא טובים בעליל. בסרט הושקעו יותר דולרים מקודמיו (והוא גם הרוויח יותר מהם), אבל האפקטים נראו כאילו מישהו החליט לפסל בפלסטלינה את אנשי הזאב ולהעביר למחשב. היה המון דם, כלומר האלימות היתה גרפית למדי, והעלילה לא רעה, אם כי לא היה הרבה מה לחדש.

כמו כן, הקליף האנגר בסיום היה פשוט בדיחה.

לסיכום- לא משהו מיוחד.

ישן 04-05-2012, 19:27

באטלשיפ-
נאסא מגלה כוכב עם תנאי חיים הדומים לשל כדור הארץ, וכאילו אף אחד לא באמת חשב על זה, מחליטים לשדר קריאה לחלל.
כמובן שהקריאה נענית לאחר כמה שנים, והחייזרים חורשים מזימות. ספינות קרב מכל העולם באמצע תרגיל ימי גדול יוצאות לעצור את המכונות המפלצתיות, והאפקטים מתחילים.
אז מה היה לנו:
אפקטים, אפקטים ושוב אפקטים. ואחת ברוקלין דקר אלוהית.
ריהאנה כערסית פרום דה הוד, די משעשעת.
סצינת מחווה למצור ימי.
סצינת מחווה לשודדי הקאריביים, ומשהו שמזכיר "קרייזי איבן".
קולונל אמיתי מצבא ארה"ב, נכה ממטען צד, שמשחק את עצמו פחות או יותר, עם שתי פרוטזות אמיתיות.
ועוד אפקטים.

אה, ולגבי המשחק עצמו? המקור לשמו של הסרט? קצת מגוחך. כשתראו- תבינו. עדיף היה לוותר על הסצינה ולא לאזכר כלל את המשחק.

שבוע הבא- אוונג'רס!

ישן 10-05-2012, 23:46

האוונג'רס- הסרט המוצלח ביותר שיצא בינתיים, ומועמד חזק להיות הפייבוריט שלי גם בסוף השנה, הכל תלוי בנולן עכשיו.
ראשית מילה רעה לסינמה סיטי- בדר"כ מכירות הכרטיסים באתר מתחילות ביום ד', כשהסרט עולה ביום ה'. כנראה שעקב הביקוש הרב, הם אפשרו לרכוש כרטיס לסרט הזה כבר ביום א'. כתוצאה מכך- לסחבק כבר כמעט לא היה מקום כשהזמין ביום ד', נאלץ לשבת די קרוב ובצד. עדיין, היה שווה.

הסרט ארוך, אבל לא מרגישים את הזמן שעובר (פרט להפסקה של 5 דק' באמצע הסרט מבלי שאף אחד יבין למה- מעולם לא היו הפסקות בסינמה סיטי בראשון). אמנם התלת מימד בסרט לא היה מתוכנן במקור אבל הוא הוסיף די הרבה לאפקטים, והיו אפקטים, אוהו כמה היו.
העלילה עצמה חביבה, אפלה כשצריך, וקורעת מצחוק לא פחות. טוני סטארק הוא הכוכב של הסרט, זה מתחיל בעוויתות הקטנות שהוא משחרר, משפטי המחץ, ההתנשאות והיהירות, וכלה במילים הקטנות שהוא זורק פה ושם (קורא להוקאיי "לגולאס", ומבצע לתור חיקוי של שייקספיר בפארק כשהוא רואה אותו לבוש "בווילון של אמא שלו").
אבל מי שגונב את ההצגה הוא הענק הירוק. רופאלו נתן הופעה מאוד חביבה של אדם כנוע ופסיבי, אבל ברגע שהוא מתחרפן, אבוי. אבוי אפילו לטובים שנקלעים לטווח ידיו. אבל הוא מצחיק. כל כך מצחיק, שראיתי אנשים נחנקים. האגרוף לתור והקרב הקצר עם לוקי, פשוט מעולים.
כמובן כמו תמיד- סצינה לאחר הכתוביות (לא בסוף כל הכתוביות, אלא יחסית בהתחלה שלהן, אל תחכו סתם עד לסוף), לא לפספס.

מומלץ בחום.

ישן 25-05-2012, 16:40
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "גברים בשחור 3- לא הגעתי עם..."

גם ראיתי.
גם הגעתי בלי ציפיות.
בשורה התחתונה, אחרי שאני עושה בראש את כל המתמטיקה של האם היה מצחיק/מעניין/מרגש, נהניתי מאוד. זה ממש לא בקטגוריה של "סרט שאתם חייבים לראות!#@" אבל הוא כייפי בדרכו שלו.

עכשיו מגיע הקטע של הספוילרים אז מי שלא ראה שייצא בחוץ... עכשיו!

זהירות - ספויילר!
ישן 14-06-2012, 23:14

פרומתיאוס.
מי לא שמע על חזרתו של רידלי סקוט לסדרת סרטי הנוסע השמיני. והפעם- מי הוא החייזר מהסרט הראשון, זה שליד גופתו נמצאה הביצה הראשונה? סקוט הכין לנו פריקוול שאמור להסביר פינה שמעולם לא נסגרה.
לסיכום- אכזבה.
מהתחלה-
נומי רפאס מעצבנת. הפנים שלה מרגיזות, היא לא שחקנית מוצלחת במיוחד. אהבתי מאוד לראות אותה בבגדיה התחתונים, יש לה גוף חטוב ושרירי יחסית, מחזה נדיר בקרב הכוכבניות האנורקטיות. אבל פרט לכך יוק. מעניין איך שיחקה בסדרת הסרטים השוודים ההיא, כי פה היא לא שיחקה טוב.
מייקל פסבנדר משחק את האנדרואיד כמו שצריך- מעט טיפש למראה, אולי אפילו אוטיסט, אבל מסגיר שביב של רגש בכל פעם שעולבים בו על כך שאין לו נשמה, ושאינו באמת אדם. אבל היתה פה גניבה מהסרט הראשון. צפו והבינו למה התכוונתי.
שרליז ת'רון מרשימה בתור מכונת קרח אנושית. גיא פירס היה מיותר לחלוטין בתור הזקן. למה לקחת שחקן צעיר ולהלביש עליו מסיכת גומי (לא אמינה כלל) ולא לקחת שחקן מבוגר? לא ברור.

העלילה עצמה היתה טובה, הרעיון היה חכם, אהבתי את הסוף. אז למה אני קורא לסרט אכזבה? מכיוון שהגעתי עם ציפיות גבוהות יותר. הבמאי שאמר שיחקור את מוצא האדם, שהתעמת עם הכנסיה הקתולית על דברי הכפירה שלו, שרצה להתניע את אחת מסדרות הסרטים היותר טובות שיצאו, לא הצליח לגרום לי לחשוב "וואו" לאחר הסרט. פשוט קמתי והלכתי. לא סרט שאחשוב עליו יותר מדי.

לשיקולכם.

ישן 15-06-2012, 17:00
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "פרומתיאוס. מי לא שמע על חזרתו..."

צפיתי.
הסרט משעמם. לא הרגשתי סבל בסגנון "נו, שיגמר כבר!" אבל הוא משעמם.
לוקח בערך ארבעים דקות עד שהעלילה מעלה הילוך (סרט של כשעתיים) וגם אז הדברים לא מלהיבים במיוחד.

השחקן ששיחק את האנדרואיד עשה עבודה טובה. משחק מאוד מאופק, עם המון נוכחות, עם (כמו שאתה אמרת) יכולת טובה להפגין ברגעים הנכונים קמצוץ של רגש מאופק מאוד אבל גם ברור מאוד.

חוץ ממנו, אף אחד בצוות שחקנים (הנרחב) לא עשה עלי רושם. רמות שונות של בינוניות ומטה.

לפעמים יש רגעים מגוחכים. המשך בספוילר:

זהירות - ספויילר!

נותן לסרט דירוג של 4 מתוך 10.
ישן 04-07-2012, 23:45

ספיידרמן המופלא:
אכן, חששתי ולא לשווא.
נתחיל בטוב- אפקטים, האיש הרע, חלק מהשחקנים. האפקטים מן הסתם השתפרו בעשר השנים שחלפו מאז הטרילוגיה הראשונה. לא ראיתי בתלת מימד אמנם, אך מכיוון שהיו לא מעט סצינות חשוכות, טוב שכך. האיש הרע היה טוב מאוד (משחק מילים שכזה). הלטאה הוא אחד הנבלים האהובים עלי מהסדרה המצויירת, והמבטא של ריס איפנס מוסיף הרבה לדמות (מצחיק, כי הכרתי אותו בנוטינג היל בתור השותף הדביל של יו גרנט). הצליחו להעביר את השיגעון שלו, אולי אפילו פיצול האישיות המסוים, הוא נראה אמין מאוד ומפחיד למדי. שחקנים- איפנס כמובן, סאלי פילד תמיד נותנת טוויסט קטן ונוסף לתפקידים, דניס לירי הוא שחקן ענק, למרות שאין לו הרבה דקות בסרט.

הרע- עלילה, עריכה, חלק מהשחקנים. מרטין שין מעט מאוס עלי, אולי בגלל הבית הלבן, לא אהבתי אותו יותר מדי שם ולא פה. אמה סטון- WTF.היא בת 23 אבל נראית בסרט ונשמעת כמו גרושה מעשנת בת 40. ליהוק גרוע, אף אחד לא האמין שהיא בתיכון, או אפילו בת 23 במציאות. אנדרו גרפילד- אמנם נראה צעיר מספיק כדי לשחק תיכוניסט, אבל באמת לא שחקן שיכול לשאת על עצמו פרויקט ענק שכזה. לא אמין בקטעי הדרמה, לא בקומדיה ולא בהתחבטויות שלו עם גוון.
עריכה ועלילה- החולשה הגדולה של הסרט- במשך כ-40 דק' אני פשוט יושב ומחכה שהסרט יעבור לפסים אחרים, או שלפחות המקרן יישרף. שעמום טוטאלי בהתחלה. לאחר מכן הסרט מקבל קצת יותר נפח ואקשן, אך לצערי לאחר סצינת האקשן והדרמה בסוף, שוב כעשר דקות סתמיות. מה הקטע? למה לא לסיים בבום עם עוד דקותיים של שקט?
ומה העניין עם הסצינה לאחר הכתוביות? לא מובן שם שום דבר. בניגוד לסצינה בנוקמים שם מי שהכיר את הקומיקס הבין את המשמעות, בסצינה הנוכחית לא היה ברור מי ומה ומו. מזל שנכנסתי לוויקי לאחר מכן וקראתי מה היתה הכוונה של הסצינה.

ישן 20-07-2012, 15:19

חזרתי מהאביר האפל. לסיכום- מדהים.
הסרט עוצמתי הרבה יותר מקודמו, הרבה יותר אפל ויש שיאמרו אנרכיסטי במהותו. נולאן שתל רמיזות למשבר הכלכלי העולמי ולתנועת 99% / לכבוש את וול סטריט בסרט, האשים את אמריקה התאגידית בשוד האזרח הקטן (דרך ביין).
בסרט נקבל סגירת מעגל עבור לא מעט מהדמויות (ולא רק מהסרט הזה), נקבל דמויות חדשות, חלקן מהקומיקס וחלקן מתקשרות לקומיקס מאוחר יותר.

מילים טובות-
בייל אמין ומדויק כאביר האפל, כך הוגדר לאחר ש"רצח" את הארווי דנט. אלפרד עודו הלום צער, מנסה לעודדו ככל שניתן לאחר אובדן רייצ'ל. טום הארדי מדהים כביין, נבל נכלולי, גאון וחזק בו זמנית, לא אותו הר אדם טיפש מבאטמן של ג'ורג' קלוני. בנוסף- ג'וזף גורדון לוויט בתפקיד מהטובים שביצע, כשחשיבותו לעלילה תופסת משמעות רבה יותר בסוף הסרט.
עוד במחמאות- הפסקול מרשים ביותר, האפקטים, עשרות החנונים שהגיעו עם חולצת באטמן לסרט

מילה רעה- אן האת'ווי. לא ברור מה היא עושה בסרט, הדמות שלה מעצבנת, היא שחקנית מעצבנת, והתפקיד כולו היה מיותר.

והרבה מילים רעות ליס פלאנט ולפורמט האיימקס.
ראשית- למי שמכיר, בנו את היס פלאנט ליד הסופרלנד, לא מרחק הליכה משום שכונה, בניגוד לסינמה סיטי אליו יכולים להגיע ברגל מהשכונות הסמוכות. מכיוון שכך חסרי הרכב כמוני נאלצים להגיע באוטובוס, שכמובן לא פועל בערבי שישי ושבת.
שנית- נדמה לי שכל כך הזדרזו להקים את המקום בזמן להקרנת האביר האפל שלא חשבו על מה שמסביב. שום מסעדה לא היתה פתוחה, ומי שהגיע כמוני שעה לפני כדי להסתובב במקום נאלץ לעמוד כמו מפגר ליד הקופות ולחכות. בחלקן עוד היו עבודות שיפוצים, קרי זה לא שהן תיפתחנה בלילה או משהו כזה. לא היה שם מה לעשות, לא מה לראות. בנוסף, לאחר שעוברים את הבידוק הבטחוני מגלים שהקולנוע והמסעדות אינן באותו הקומפלקס, יש רחבה ביניהם, על גדות אגם. כלומר- גם לו המסעדות היו פתוחות בינן לבין הקולנוע יש מרחק הליכה. ומה קורה כשיש גשם? לא ברור מי תכנן את זה.
הזכרתי שהמקום לא היה מוכן עדיין? המעליות לא עובדות כרגע, למי שרוצה להגיע לקומה השניה שם האולמות הנוספים. במקום אבק קידוחים, כל המדרגות מלאות רסיסי בטון ופועלי בניין, השירותים עובדים רק בקומה השניה ויש לעלות לא מעט מדרגות, שטפו את המדרגות מכל האבק בזמן שאנשים עוד עולים מה שגרם לחלקם לקבל מקלחת של מים מזוהמים היישר על ראשם.

ומילה רעה נוספת על האיימקס- לא ברור לי למה שילמתי את האקסטרה. לא היתה שום תוספת בסרט שהצדיקה את זה. המסך אותו מסך, האיכות דומה. שלא לדבר על זה שהכיסאות באמת צפופים. בחור רחב כתפיים כמוני סבל כל הסרט, היות ונאלצתי להניח את ידי קדימה ולא בצד, מכיוון שנגעתי בשני השכנים שלי. ניסיון נואל להרוויח יותר מהמקום? למה בסינמה סיטי אפילו בחור גדול כמוני יכול לשבת בניחותא?

לטובתם אציין כי הסאונד היה משובח, הרמקולים היו בכל פינה באולם, הצליל היה היקפי, ומאוד נהניתי מכך. מעניין האם זה ייחודי לאיימקס או שכך זה בכל היס פלאנט. אני בכל מקרה לא מתכנן לחזור לשם.

ישן 26-07-2012, 10:11
  shai-li shai-li אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.02
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "חזרתי מהאביר האפל. לסיכום-..."

אני די מסכימה עם הביקורת (בנוגע לסרט, לא יצא לי לדרוך ביס פלנט שדרומי לחיפה). האווירה הקודרת מאוד מורגשת, אם זה בדמויות, בפסקול ובדיאלוגים.
אני חושבת שבסרט השני הצליחו להעביר את האפילה בצורה יותר טובה, אבל זה לא כל כך משמעותי.
אני לא מסכימה אתך לגבי אן האת'וואי. אחרי הסרט הנוראי עם האלי ברי פחדתי שנקבל עוד פעם דמות חד מימדית כאשת החתול (סליחה - "אישה, חתול" ), אבל דווקא אהבתי איך שהיא שיחקה. הדמות לא הייתה יותר מדי משמעותית ולא הפריעה למהלך הסרט.
מה שכן, הסיפור שבנו מסביבה היה קצת דבילי.
אהבתי את הרמיזות לסרטים הקודמים (במיוחד קריין שהעלה בי גיחוך) והרמיזות לסרטים שאולי עוד יבואו, למרות שחלקם היו די ברורים מאיליהם לדעתי.

בשורה התחתונה, אני בטוחה שאצטרך לראות את הסרט הזה עוד כמה פעמים כדי להחליט אם הוא יותר טוב מהשני. מה שבטוח זה אני אהנה תוך כדי

note to self: לא משנה כמה חם בחוץ, לזכור להביא מעיל. היה בשלב מסוים מינוס 20 מעלות בקולנוע.
ישן 22-07-2012, 17:22
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
עלייתו של האביר האפל - בינוני

סרט בינוני ומאוד צפוי. הקרבות בין בטמן לביין פשוט נראות רע. צרילךלפטר את הצלמים ומומחי הלחימה שם. יותר מדי רגעים מתים בסרט והרבה חורים בעלילה.
לא התאכזבתי כי ציפיתי לנפילה, כבר ראיתי אותה מהטריילרים. האביר האפל היה הרבה יותר טוב.
ואם אתם רוצים לראות את בטמן , אתם תקבלו אולי רבע שעה נטו ממנו מסרט שהוא 164 דק!

וורנר נתנו לנולאן 250 פאקינג מליון דולר לסרט וזה הכי טוב שהוא יכל להביא? זה הבמאי שהביא לנו סרטים איכותיים כמו ההתחלה וממנטו? נפילה תלולה מטה נולאן. סרט לא עושים בלחץ של קודמו.
ועד מילה לסוף - סוף פשוט לא הגיוני ומאכזב. עושה רושם שנולאן לא היה סגור על עצמו..

6 מתוך 10 אצלי.
ישן 22-07-2012, 21:01
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "לך מפה."

אני אוהב את הביקורות שלך שרוקי ובד"כ אתה פוגע בטעם שלי.
אך הביקורת שלך לדעתי מושפעת מהסגידה המטופשת של הקהל הרחב לנולאן. נותנים לסרט קרדיט עוד לפני שהתחיל רק כי נולאן רשום בקרדיט. מעבר לזה, הציפיות לסרט כל כך גבוהות עקב הצלחתו (המוצדקת) של קודמו, שאנשים באופן לא מודע לא רוצים להתאכזב ,אז הם משכנעים את עצמם שהסרט הוא מוצלח מעבר למה שבאמת מגיע לו.
אז אני די משוכנע שגם אתה שרוקי, אלמלא היה מדובר בנולאן ובסרט שממשיך את האביר האפל, היית מדבר לגמרי אחרת על הסרט.

אתה יודע שקטעי האקשן דלים. אתה יודע שרוב הדיאלוגים משמימים עד כאב. אתה יודע שיש חורים בתסריט. אתה יודע שהסוף הוא הסוף הכי מחורבן ובלתי הגיוני בהיסטוריה של הוליווד. אתה יודע שהמשחק של חלק משחקני המשנה הזוטרים פשוט נוטף חובבנות. את כל זה אתה יודע שרוקי.

נולאן מנופח האגו חושב שכל מה שהוא נוגע הופך מיידית לזהב והתוצאה היא חוסר השקעה, חוסר יצירתיות וכסף רב שהלך לסצנות בומבסטיות וריקניות. בעלייתו של, בועת נולאן התפוצצה לכולנו בפרצוף.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 22-07-2012 בשעה 21:05.
ישן 22-07-2012, 21:09

בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "אני אוהב את הביקורות שלך..."

האמת שאני לא אדם כזה, אני לא שופט סרטים לפי הבמאי או לפי ההייפ. הביקורת שלי באמת נבעה מהסרט.
והנה משהו שלא כתבתי כדי לא לצאת חמור- הסרט כל כך מצא חן בעיני שראיתי אותו שוב בסוף השבוע (אני מקווה שמקבלים פה החזר הוצאות...). עד כדי כך.
קטעי האקשן לא היו דלים בעיני, כי לא חיכיתי לסרט של ואן דאם. הסרט נשא משמעות עמוקה יותר, שלא נכנסתי אליה בביקורת שלי כי זה היה נשמע חפרני, אבל כי ביקשת- יש פה מסר פוליטי חריף על תנועת 99% והעשירים, יש את האזהרה שבעצם נועדה לנו, על הסערה שמתקרבת. יש פה את מוטיב האנרכיזם שחזר בכל הטרילוגיה- ליגת הצללים שמחכה לראות את גותהאם קורעת עצמה למוות עם שחרור הגז בסרט הראשון, האנרכיה של הג'וקר שמסרב לכסף ורוצה להראות שכולם מושחתים ואת כולם אפשר לקלקל, שרוצה רק לגרום לכאוס, ולבסוף ביין שרוצה לייאש את תושבי העיר כפי שהוא מספר לברוס וויין לאחר הקרב, שרוצה לתת להם את התקווה רק כדי להעצים את הייאוש, שרוצה לשבור את הנפש ולא את הגוף.

גם לא מצאתי חורים בתסריט. מה עצבן אותך? הגילוי של מירנדה טייט? או של השוטר בלייק? או האמת לגבי המסוק בסוף? אני אהבתי את זה. החיבור של מירנדה טייט לעלילה התקשר לי לקומיקס, למרות שהיא דמות פחות ידועה. אמנם נכון שאם תלך לסיפורי הקומיקס עליהם התבסס הסרט, שטח הפקר ונפילתו של אביר, תגלה חוסר התאמה, אבל זה לא מה שיהרוס את הסרט, אלא אם אתה פריק של קומיקס.

לגבי השחקנים- קוטיאר, לוויט וביין היו מעולים. את אן האת'ווי לא אהבתי שם וגם כתבתי את זה. טום הארדי הראה כיצד ניתן להעביר מסר בשפת גוף גם מבלי להראות את הפנים, והקול ששידכו לו הלם מאוד את הדמות ואת מה שהיא מנסה להביע (מישהו תיאר את זה כשון קונרי ודארת' ווידר).

ולכן אני לא מסכים עם מה שכתבת.

ישן 10-08-2012, 12:11

שלגיה והצייד.

האמת, הופתעתי לטובה. לא רק כי זה סרט שעלילתו ידועה מראש, פחות או יותר, אלא כי שמעתי דברים לא טובים על יכולת ההבעה של השחקנית הראשית. גם חשבתי לעצמי- איך בדיוק הופכים אגדת ילדים לסרט למבוגרים? הביקורת של רוג בזמנו שכנעה אותי כן ללכת.

בסופו של דבר- אחלה אקשן (למרות שלא ציפיתי ליותר מדי), העלילה לא גרמה לי להרגיש מטומטם למרות שהיא לא כל כך דומה לסיפור, שרליז ת'רון שחקנית מעולה, הגמדים מעולים (שימו לב שאלו שחקנים בגובה רגיל, לפחות הראש שלהם), גם כריס המסוורת' לא הרס את הסרט, למרות שאם ימשיך בסרטים הללו יתקבע לתוך טייפקאסט של סרטי פנטזיה (כמו ת'ור כמובן). אפשר ללכת לראות, אם אין משהו יותר טוב באזור.

ישן 01-09-2012, 21:01

זיכרון גורלי- רימייק לא רע בכלל. מודה שלא התלהבתי מהמקורי, לא כמו שעשו ממנו מכריי, ולטעמי החידוש היה אקשן מהנה, לא משעמם, גם אם לא מסרטי המופת של השנה. שתי שחקניות סקסיות, אחת רעה ואחת טובה, גיבור שהוא שחקן קצת מעצבן האמת, אבל לא נורא, עלילה מוכרת עם שינויים עכשוויים וכמובן שמרו על השמות. מומלץ ללכת אם אין משהו אחר.

הבלתי נשכחים 2- בובה של סרט. אל תחפשו דיאלוגים, אל תחפשו משחק משכנע, חפשו את הגיבורים של פעם, את העקיצות העצמיות, הבדיחות הפנימיות, האקשן של פעם, אלפי כדורים מרובה אחד שלא מתחמם, סצינות שמוכיחות מדוע עדיף בסרטים הללו להיות אדם אחד שיורה בחבורה ולא חבורה שמנסה לירות באדם אחד. מי שיודע למה לצפות- לא יתאכזב כלל.

ישן 08-09-2012, 20:40

זהות גנובה, ר"ל זהות כפולה 4, ר"ל ג'ייסון בורן ללא ג'ייסון בורן.

לא יודע מה היה להם עם מאט דיימון, אבל ג'רמי רנר לוקח הפעם את הסרט על כתפיו. הרעיון הוא שלספר מה קרה באותם פרוייקטים סודיים, טרדסטון ובלאק ברייר, שכמובן מתברר שהיו מקיפים הרבה יותר מרק דיימון, קלייב אוון ועוד אחד שאני לא זוכר ולא בא לי לחפש.
רנר הוא אחד המשתתפים באחת התוכניות שמגלה שמנסים לחסלו כדי להשמיד עדויות לתוכנית. וזאת, לאחר שפאם לנדי שעזרה לבורן בסרט השלישי מעידה בקונגרס נגד הבכירים שהיו אחראים לתוכנית. והאקשן מתחיל (אבל מאוחר מדי).

הסרט: לא ברור מי העורך שלו. ההתחלה מאוד מבולבלת, פלאשבק בתוך פלאשבק, סצינה מתחלפת בסצינה אחרת עם קו עלילה אחר, רק לאחר כ40 דק' מתחילים לראות אקשן אמיתי, ואז התמונה גם מתבהרת. אבל פרט לשחקן הראשי שהוא חביב עלי ביותר, אדוארד נורטון שטיפונת מאכזב פה, ואפקטים/מרדפים/פעלולים, אין פה הרבה. שכפול כמעט מדויק של הסדרה המקורית, ללא דברים חדשים, וסוף שלא מחדש שום דבר, לא מהווה קליף האנגר וסתם משאיר אותך תוהה מה קרה פה בדיוק ולמה העורך חשב שזה סוף ראוי לסרט.

בקצרה- ציפיתי ליותר, לא חובה ללכת.

ישן 20-09-2012, 22:53

האויב שבפנים: הגמול (דהיינו 5).

לאחר הקליף ההאנגר המעצבן בסרט הקודם והופעתה הקצרצרה של ג'יל ולנטיין, הסרט נפתח מאותה הנקודה בדיוק- הקרב על הספינה. אט אט אנו מבינים שאליס נלכדה, והיא בחסות תאגיד אמברלה. וכמובן שהיא תנסה להימלט ולהשמיד אותם ובלה ובלה. לא מפתיע.
אז ככה: המשחק היה גרוע. נכון שלא ציפיתי לאוסקרים, אבל בחייאת- השחקנים של צוות הקומנדו כמו נלקחו מסרט סטודנטים. סיינה גילרוי ששיחקה את ג'יל ולנטיין בסרט השני (ושיחקה אותה מעולה, כלבה סקסית כזאת, קשוחה וקטלנית) נראית קצת יותר זקנה, למרות המחשוף הנדיב, הבלונד לא הולם אותה והיא פשוט גרועה.
מישל רודריגז חזרה לסרט, בתור שיבוט של ריין מהסרט הראשון (שמתה, כזכור) וסוף סוף זוכה לאקשן שמגיע לה. הסצינה על הקרח היתה באמת מעולה. באותה סצינה בה יש מספר קרבות, חובה לציין את הפסקול המשובח, הרבה זמן לא שמתי לב כלל למוזיקה בסרטים, אבל הפעם ישבתי והקשבתי, לא רק צפיתי.
זוכרים שסיפרתי על הקליף האנגר המעצבן בזמנו? אז שוב יש לנו אחד כזה, אבל הפעם הוא עשוי טוב. מהסצינה במסוק ועד הסוף אתם פשוט תשבו ולא תבינו מאיפה זה צץ לכם. הבמאי מבטיח פה למעשה סיום אפי לסדרת הסרטים, וכולי תקווה שהוא גם יקיים. אם זה יתבצע, זה בהחלט יהיה הסיום הקלאסי לסדרת סרטים שבעיני היא די טובה.

לסיכום- סרט שמתחיל סביר ומסתיים טוב מאוד, הוא גם לא ארוך במיוחד, שעה וחצי.
אני ראיתי בגירסת דו מימד, והאמת שלא בטוח שעשיתי נכון. בניגוד לסרטים הקודמים, הסרט לא אפל משמעותית (חיסרון בסרטי תלת מימד), האפקטים בהחלט טובים ויש שם כמה סצינות שהיו מתאימות בהחלט לתלת מימד.

ישן 28-09-2012, 23:42

בעקבות הביקורת של צ'אקי ושעמום טוטאלי, החלטתי ללכת ללופר, שעה לפני שהתחיל הסרט. כבר כמעט לא היו מקומות באולם.

מודה- בהתחלה כבר התחלתי לחשוב איך אני מגיע לפה וקוטל אותו (את צ'אקי והסרט), אבל לאט לאט הבנתי שאני רואה פה משהו יפה (ואני לא מדבר רק החזה של פייפר פראבו או הרגליים של אמילי בלאנט). הסרט הזה ממש גרם לי לחשוב. זה קורה הרבה כשמדברים על מסעות בזמן, העניין של יקומים מקבילים ומגוון אפשרויות, פרדוקסים למיניהם, תמיד גרם לי לחשוב. אבל היה פה יותר. כפי שנאמר בנאום המסכם- ראיתי אדם שמוכן להרוג בשביל אשתו, אם שמוכנה למות עבור בנה. זה מעין מבט מבחוץ על החברה האנושית, יחד עם דטרמיניזם (מבלי לספר הרבה, הסרט יגרום לך לחשוב בחלק מהקטעים שהעתיד קבוע מראש ולא משנה מה נעשה- לא נשנה אותו, כפי שאמרו בשליחות קטלנית 3, בניגוד ל-2).

רק בסוף הסרט הבנתי מה קורה פה- אני שוב רואה סרט של אמילי בלאנט שעוסק בגורלות (אחרי "כנגד כל הסיכויים"). והאמת- הנוכחי התעלה עליו (וזה קשה, כי מדובר באחד הסרטים האהובים עלי).

אניממליץ בחום, ולו כדי לראות את לוויט מכווץ גבותיו כמו וויליס.

ישן 29-09-2012, 09:52
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 93 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "בעקבות הביקורת של צ'אקי..."

זהירות - ספויילר!
ישן 04-10-2012, 22:36

חטופה 2- ביקורת.
כרגיל אתחיל מהסוף- מאכזב. בהתחלה חשבתי שזה בגלל שחטופה היה משהו מרענן (סרט אקשן קצבי עם גיבור לא אקשני מדי, תקציב נמוך אבל תסריט מגניב) ואילו ההמשך שלו איבד את זה, אבל לבסוף הבנתי את הבעיה- ליאם ניסן הזדקן. רואים את זה בקטעי האקשן הלא טובים של הסרט. בסרט הראשון הוא הלך מכות כמו מקצוען, האלימות היתה גראפית, שיטת הלחימה היתה יעילה, מכאיבה ואכזרית. והיום? המכות נראו כאילו הוא עשה טובה, כאילו הדמות מנסה לעמוד באיזה סטנדרט של כוריאוגרף ולא כמו מישהו שנלחם על חייו מול מאפיונרים קשוחים. ומכיוון שהלכתי לסרט אקשן בשביל האקשן, יצאתי מאוכזב.
ללא האקשן, הסרט הופך להרבה פחות טוב. כי כמו בראשון, יש פה סיפורי חטיפה, יש מרדפים, יש תסריט מגניב ולא מיוחד, אבל אין את האקשן. אין את מה שהפך את חטופה למוצלח כל כך ושונה כל כך.

ישן 26-10-2012, 22:28

ביקורת- ג'יימס בונד- סקייפול.

הסרט מציין 50 שנה לסדרת הסרטים, וככזה הושתלו בו כמה רמיזות נחמדות.
העלילה- גורם לא ידוע מצליח לחדור ל-MI6, מאיים על M ובונד הוא היחיד שיכול לעצור אותו. כמובן שהרשע (ברדם בהופעה קצת גייזית) הוא מישהו מעברה של M, ויש פה תסביכי אמא וכו'.

בגדול- רציתי לומר שהשלם לא עולה על סכום חלקיו. ולמה? כי את הקטע של בלי גאדג'טים הבנו כבר בשני הבונדים הקודמים של קרייג, ובונד הנוכחי עדיין קשוח ולא הומוריסטי כמו קודמיו, ובמיוחד- נעמי האריס לא מספיק יפה או סקסית כדי להיות נערת בונד. נכון, זה הופך אותה לקצת יותר מציאותית, אבל בחייאת- מה זה בונד בלי הנערה הסקסית והיפה?
למה "רצית" ולא אכתוב שהשלם לא עולה על סכום חלקיו? בגלל מספר סצינות שהתגברו לקראת הסיום, ואכתוב בספויילר שאותו למדתי סופסוף ליצור אחרי שנים בפרש.

עוד- אלברט פיני בתפקיד טוב למדי של דמות מעברו של בונד, וברדם כרשע מאוד מאוד מוזר- בלונדי לא טבעי בעליל, פנים מעוותות, תסביכי אמא ונטיה הומוסקסואלית חבויה. לא בדיוק הרשע הקלאסי של בונד, וזאת לטעמי אחת מהבעיות של הסרט.

זהירות - ספויילר!

נערך לאחרונה ע"י shruki בתאריך 26-10-2012 בשעה 22:43.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:41

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר