לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-12-2011, 18:04
  משתמש זכר Swinger7714 Swinger7714 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ZiZi שמתחילה ב "BF3 או MW3?"

אם אתה ילד בן 12 עם בעיות קשב וריכוז, אני ממליץ בחום על MW3.

אם אתה מחפש סימולטור מלחמה מודרנית מציאותי להפליא שדורש קצת חשיבה מרחבית אסטרטגית מעבר למי יש יותר SKILL בללחוץ על העכבר, אז אני מציע לך ללכת על BF3. אם אתה רוצה קרבות שריון :BF3. אם אתה רוצה לעוף במסוק ולהפגיז צוותים של חיל רגלים: BF3. אם אתה רוצה להפציץ עם מטוס קרב: BF3.

אם אתה סתם רוצה לרוץ, לקפוץ ולהרוג בלי להשתמש יותר מידיי במוח שלך: MW3.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i22.photobucket.com/albums/b326/Swinger7714/Swinger-1.png?t=1268825224]

בין אם אתה חושב שאתה יכול או לא יכול, בכל מקרה אתה צודק.

הבלוג של הכלב של פבלוב

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-12-2011, 19:37
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Swinger7714 שמתחילה ב "אם אתה ילד בן 12 עם בעיות קשב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Swinger7714
אם אתה מחפש סימולטור מלחמה מודרנית מציאותי להפליא שדורש קצת חשיבה מרחבית אסטרטגית מעבר למי יש יותר SKILL בללחוץ על העכבר, אז אני מציע לך ללכת על BF3.

MW3.

אתה טיפה מגזים. שני המשחקים הם אותו ז'אנר, FPS ותו לא- בטח לא סימולטור, מפה אפשר להתווכח על סמנטיקה. מה גם שאסטרטגיה לא יכולה להיות בBF3, טקטיקה מקסימום וגם זה יהיה לפנק אותם.

שיחקתי בשניהם, SP בלבד (לא אוהב MP) נהניתי מMW3 הרבה יותר (טוב, הרבה זה טיפה מוגזם) הוא יותר שחיק (playable) ובמעט שכן קשור לריאליזם, איכשהו, הוא יותר טוב מBF מה גם שיש לי קשר נוסטלגי לסדרה, BF 3 היה כ"כ גרוע שלא הצלחתי להביא את עצמי לסיים אותו, בנוסף לMW יש עוד אפשרויות שחקן יחיד חוץ מCampaign, מה שמוסיף לו לא מעט זמן משחק.

בקיצור- אם לא הערך הנוסטלגי כנראה שלא הייתי נוגע באף אחד מהם, בשורה התחתונה, בעייני MW3 פחות גרוע.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 24-12-2011, 22:20
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ZiZi שמתחילה ב "BF3 או MW3?"

נתחיל בלהזהיר אותך שראוי לקחת דיעות פה עם שק שלם של מלח כי גרגר אחד לא יספיק. אם תשאל חובבי MW, הם יטענו שMW3 זה שוס הדרך וBF3 זה משחק נכה לילדים אוטיסטים. אם תשאל חובבי BF, הם יגידו לך שMW3 זה משחק מפגר לילדים עם תסמונת דאון וMW3 זה קינג...
כתמיד כשיש יריבות מלאכותית בין שני דברים זהים כמעט לחלוטין, אין הרבה טעם להקשיב לאוהדים...

דווקא בתור מי שלא חובב גדול של הז'אנר הזה, אני חושב שאני יכול לתת לך תשובה קצת יותר הגונה... והיא ששניהם בסדר גמור. יצא לי לשחק רק שעתיים וחצי על MW3, ובסה"כ משהו כמו 6 שעות על BF3 (לא רציתי לקנות אותם, חבל לי על הכסף) ומה שברור לי באמת זה שההבדלים ביניהם הם בעיקר קוסמטיים. אם אתה חובב של משחק יריות בלי הרבה עלילה, בלי הרבה חשיבה ועם הרבה טקטיקה הוליוודית, כל אחד מהם יספק לך שעות של הנאה לכל הפחות.

לגבי השאלה שלך על תאימות - שני המשחקים יצאו גם בגרסת PS3

נערך לאחרונה ע"י MS_Rogue בתאריך 24-12-2011 בשעה 22:22.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:04

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר