לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-12-2011, 09:38
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
האם אצל ההורים שלכם היה שינוי אחרי מוות במשפחה או גירושין של ההורים?

מאז שההורים שלי נפרדו והמוות של סבתא שלי,ההורים שלי שניהם התחילו להיזכר כמה חשוב לאכול יחדיו שאני פוגש אותם עם אח שלי ובני משפחה אחרים דודים,בני דודים וכל השאר והם מנסים להכין אוכל כמו שצריך לארוחה משפחתית,אך מצד שני הם תמיד ביקרו את סבתא שלי ז"ל על זה שהיא עושה אוכל ומזמינה אליה את כולם לאכול.

מהבית ספר היסודי אני זוכר את עצמי מכין אוכל לבד ואוכל לאח הקטן שלי בצהריים אחרי הבית ספר,כי שני ההורים שלי עבדו רוב הזמן,וחוץ מיום שישי בצהריים או שבת בבוקר ובצהריים אין לי הרבה זיכרון של ארוחות משפחתיות.

זה ברור שאני אכיר משהי ויהיו ילדים,אני אדאג לארוחות משפחתיות בערב,כי זו הארוחה הכי חשובה של המשפחה ביום יום,אבל ההורים שלי נראה לי פיספסו את הרכבת לדעתי.

האם לדעתכם יש עוד טעם לארוחה משפחתית שהילדים נושקים ל 30 שלהם ולא היו כאלה לפני?
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-12-2011, 10:04
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "האם אצל ההורים שלכם היה שינוי אחרי מוות במשפחה או גירושין של ההורים?"

ההורים שלי התגרשו כשהייתי בבית ספר יסודי ומאז שניהם כבר נפטרו. בדיעבד אני רדוף תחושות אשם על שלא עשיתי מאמץ להיות איתם יותר, שלא הקדשתי את הזמן להכיר אותם יותר לעומק כבני אדם (ולא רק כאמא ואבא) ושלא עזרתי להם יותר.

אני הייתי ממליץ לכל אחד לנסות ולמצוא זמן להיות עם ההורים כל עוד הם שם, גם אם מערכת היחסים מורכבת לפעמים או שיש משקעים מהעבר.

יכול להיות שלהתחיל לאכול ביחד כמשפחה בסוף שנות ה20 של הילדים מרגיש קצת מלאכותי אבל כדאי לעשות את זה לפחות פעם בשבוע ולנצל את הזמן לדיבורים שהם מעבר לרמה השטחית של מה כל אחד עושה בעבודה/לימודים וכאלה.

אני לא עשיתי מספיק מאמץ להיות איתם "כמו שצריך" וזה היה מאוד קשה לעבור על הארונות שלהם אחרי הפטירה ולמצוא שם המון תמונות שלי וכל מיני דברים מהילדות שלי. זה צובט בלב.

נערך לאחרונה ע"י צ'נדלר בינג בתאריך 26-12-2011 בשעה 10:06.
ישן 26-12-2011, 10:05
צלמית המשתמש של Noa_A
  Noa_A מנהל Noa_A אינו מחובר  
מנהלת אמצע החיים | אני? אני מסיפור אחר...

חבר מתאריך: 01.11.03
לדעתי יש.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "האם אצל ההורים שלכם היה שינוי אחרי מוות במשפחה או גירושין של ההורים?"

תשמע, על הרקע המשפחתי שלי אי אפשר לומר שהוא קל או פשוט.

לפני כמה שנים (כבר די הרבה, יחסית) התחלנו לעשות באופן קבוע ארוחות ערב שישי משפחתיות - אבא, אני, האחים שלי, בני הזוג (אמא גרה רחוק אז לא יכולה להשתתף, אבל באה כשאפשר). כל מיני דברים עוברים ומשתנים במהלך הארוחות האלו - תקופות שאני לא הייתי בארץ, תקופות שהאחים לא היו, תקופות שאבא לא היה, כל מיני אירועים וריבים ועניינים, אבל בכל זאת הן משמשות איזה עוגן משפחתי קבוע וחיובי.

אני חושבת שתמיד אפשר עוד לעשות. לא צריך לצפות שזה יהיה מושלם, או שזה יהיה פיצוי או משהו, ויכול להיות גם שזה לא ילך, אבל תמיד אפשר ורצוי לנסות... בכל זאת המשפחה היא מה שיש לנו בעולם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:49

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר