לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-01-2012, 02:34
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
במה צפיתם השבוע? אשכול הסדרות והסרטים השבועי לתאריכים 2.1.2012-8.1.2012

אשכול הסרטים והסדרות, שצפיתם בהם השבוע.

כל סרט, שראיתם בקולנוע, ב DVD,ב Blu-ray או במחשב תרשמו כאן.
סירטי פעולה, אימה, קומדיה, רומנטיקה וכו... יתקבלו בברכה. הכל פרט לסירטי מבוגרים!
כל סידרה,שצפיתם בה ב yes ,hot, צלחת פרטית או דרך המחשב תרשמו כאן.

קישור לאשכול מספר 88

צפייה מהנה לכולם ותכתבו במה צפיתם.

אני אתחיל עם הרשימה שלי:
-------------------------------------
סדרות:
sg-1 עונה 10 ועונה 9 - עונות מספר 9 ו 10 יחסית נהרסו ברוב הפרקים שקלאודיה בלאק לקחה בהם חלק.
עונה מספר 8 הפרקים בהם ריצ'רד דין אנדרסון לקח בהם פעיל יותר הם הפרקים הטובים של העונה וכמובן אמנדה טאפינג האחת והיחידה הלא היא סאם שזה במקרה אותו השם של מנהלת הפורום היקרה שלנו.
אני רוצה לצפות עכשיו ב stargate - atlantis בכל העונות,כי עוד לא ראיתי הסדרה הזו ושכחתי לגמרי שיש לה קשר גם ל sg-1 עם כמה פרקים חופפים ב sg-1 ואתם יודעים מה אומרים עם האוכל בא התאבון.

אחת אפס אפס

סרטים:
stargate - הסרט המקורי משנת 1994 ז'אנר פעולה,הרפתקה ומדע בדיוני.
קורט ראסל במקום ריצ'רד דין אנדרסון ואחרי בדיקה מי עוד שיחק בסרט מצאתי כמה שמות אחרים.
מילי אביטל אחת השחקניות האהובות עליי בתפקיד אישתו של ד"ר דניאל ג'קסון ועוד שחקן ישראלי ידוע. לא פעם ראשונה שאני צופה בסרט,אבל חוץ מהקטע של הנחיתה של רע בסרט (הקטע הזה הוכנס גם לסדרה באחת העונות לכמה שניות.) והפרק הכפול לסיום העונה 8 שהם חוזרים בזמן בעונה ה 8 בגלל ה zpm שרע לקח איתו במרד שגרם לקבירה של השער,אין יותר מדי יחס לתוכן של הסרט בסדרה.
אני נותן לסרט 7 מתוך 10.

what's your number? - ז'אנר קומדיה ורומנטיקה משנת 2011. אומנם נתנו לכוכבת של הסרט פוש אפ רציני לחזה יותר מדי בשביל האל יודע מה,אבל אהבתי את הקומדיה הרומנטית הזו בניגוד לאחרות בגלל ההומור בסרט.
העלילה היא על בחורה שנכנסת למיטה עם מספר גברים גבוה מהממוצע של נשים אחרות במהלך החיים שלה ונכנסת ללחץ בגלל מאמר בעיתון ומבקשת משכן שלה למצוא את אותם גברים בשבילה.
אני נותן לסרט 6 מתוך 10.

the polar express - ז'אנר אנימציה'הרפתקאות ומשפחה משנת 2004.
נתחיל עם טום הנקס, אחד השחקנים,מפיק ובמאי שיכול לעשות הכל וגרם לי כמעט לבכות עם צביטות בלב בסיום של הסרט the green mile. בסרט הזה הוא נותן את הקול שלו ל 6 דמויות וזה לא גורע מהסרט,אבל שוב לא כל אחד יכול לעשות את זה.
העלילה היא על ילד שאינו מאמין בסנטה ועולה על רכבת קסמים ומשם העלילה בונה את עצמה והסרט טוב גם לצפייה של מבוגרים.

the legend of bagger vance - ז'אנר דרמה,פנטזיה ורונטיקה משנת 2001.
אחד הסרטים היותר טובים של ויל סמית' ומאט דיימון. לא פעם ראשונה שאני צופה בסרט,אך הוא אחד הסרטים שאני יותר אוהב לצפות בהם שוב ושוב.
אני נותן לסרט ציון 8 מתוך 10.

transformers - כתבתי על הסרט הראשון מספיק פעמיים,אבל אני פשוט אוהב את הסרט הזה. מייגן פוקס,מגהטרון ואופטימוס פריים .לא צריך יותר מזה

Transformers: Revenge of the Fallen - כתבתי על הסרט השני כמו הראשון מספיק פעמיים,אבל שוב אני פשוט אוהב את הסרט הזה. מייגן פוקס,מגהטרון ואופטימוס פריים. לא צריך יותר מזה.

והסרט השלישי בסדרה,אם משהו שואל, למה הוא לא נמצא ברשימה שלי. . . הסיבה היא מייגן פוקס אפילו שהעלילה מעולה.

כוכב הטורפים - סרט של מדע בדיוני סביר לחובבי הז'אנר להעביר את הזמן. (לא מצאתי את השם שלו באנגלית.(

הקיץ באריזונה - סיפור על שני אחים שובבים.סרט טוב לראות עם המשפחה,אבל לא חובה. (לא מצאתי את השם שלו באנגלית.)

הספירה לאחור: שמים בוערים - ז'אנר מדע בדיוני על חור באוזון והתוצאות שלו ועל התיקון שלו.
סרט לחובבי הז'אנר להעביר את הזמן.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-01-2012, 21:54
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "במה צפיתם השבוע? אשכול הסדרות והסרטים השבועי לתאריכים 2.1.2012-8.1.2012"

והפעם שני סרטים שברשימת הז'אנרים שלצידם, ממש ממש בקצה יש "מד"ב". משהו שאינו הלחם והחמאה שלי בד"כ. האחד משעמם עד מוות, והשני מותח יותר מדי (ובלי סיבה מיוחדת).

Passion Play 2010
סיפור אהבה בין נגן מזדקן לנערה עם כנפיים. הסרט מתחיל הזוי, מסוג הסרטים שלא מבינים למה ממש הם קיימים ומה הסיפור, ולפתע שמים לב שעברה שעה, ולמה לעזאזל ממשיכים לשבת מול הדבר הזה. זה סרט שאפשר לשים כשלא מצליחים להרדם, והופ, אחרי רבע שעה הכרית תקרע מהנחירות. אין לי מושג איך שרדתי עד הסוף, אבל הכנפיים של מייגן פוקס באמת נחמדות.
ציון: 2 כנפיים בלבד.

Children of Men 2006
אז הנה, שוב אנו בעתיד. אבל לא העתיד המיופייף והמפונפן של 'בחזרה לעתיד'. הפעם העתיד אמיתי ומכוער. העתיד שבו רחובות לונדון נראים בדיוק כמו שהם היום, רק עם הרבה זעם, הרג וזוהמה. הבימוי של קוארון מורגש בכל שלב. למרות האלמנטים הפשוטים יחסית בתסריט (אם נתעלם מקשקושי מד"ב וניקח את המצב כעובדתי) מצליח בכל שלב להבנות מתח. כל רגע יש ישיבה עם ידיים קפוצות בציפיה למעבר של עוד מכשול. הסיטואציות ההזויות והמראות מזכירים את "12 קופים", אך הפעם יש צבא מקצועי בצד השני, ואנשים מתים נופלים כזבובים. שוב, אני לא מחבב סרטים שאנשים מתים בהם סתם כך, בלי צורך אמנותי. ויש בסרט הזה יותר מדי מזה.
אישית, אהבתי את זה שגם בשנת 2027 צריך מדי פעם להניע רכבים בדרדור בירידה. מה שמראה על שמירת קשר עם המציאות. למרות כל מה שנאמר, זהירות! סרט מדכא למדי, שיכול להשאיר תחושות לא נעימות אחרי הצפיה.
ציון: 4 תינוקות שחומים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:58

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר