לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-01-2012, 18:24
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ayelet405 שמתחילה ב "חזרתי! + תודה ל yuval.n"

אני אישית לא התחברתי לרקע השחור והקודר..האפקט מגניב סה"כ והתאורה מצויינת, אבל קחי בחשבון שהמצולמת היא ילדה. ילדה... לבד... חושך.. לא מעלה אסוציאציות טובות, ואני בספק שהלכת בכיוון של "סרטי אימה גרועים משנות ה90". כשאת מצלמת, תנסי לשאול את עצמך מה החשיבות של כל פרט קטן... אם אין לו חשיבות, או לחלופין, הוא גורע מהמטרה שלך... תעיפי אותו, זה סתם יסיח את דעת הצופה ויבלבל אותו.

אבל אם כבר הולכים על אובייקט מואר על רקע חשוך, הייתי משחירה את הרקע לחלוטין, אני לא יודעת איך זה אצל אחרים, אבל אני אישית רואה את הכיסא מאחור ועוד כמה פרטים לא מזוהים שאיבדו צורה ונראים כמו צללים מרקדים. טיפ להבא... כשאת משחירה פרטים ברקע שחור... תעמדי, תסתכלי על המסך מחשב מכל הכיוונים, רוב הסיכויים שתגלי שלא באמת השחרת הכל.

סה"כ לא רע בכלל בתור ניסיון ראשון עם הסופטבוקס.. השגת לדעתי תאורה לא רעה. הילדונת בהחלט פוטוגנית [=

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-01-2012, 20:44
  ayelet405 ayelet405 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "אני אישית לא התחברתי לרקע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Seo
אני אישית לא התחברתי לרקע השחור והקודר..האפקט מגניב סה"כ והתאורה מצויינת, אבל קחי בחשבון שהמצולמת היא ילדה. ילדה... לבד... חושך.. לא מעלה אסוציאציות טובות, ואני בספק שהלכת בכיוון של "סרטי אימה גרועים משנות ה90". כשאת מצלמת, תנסי לשאול את עצמך מה החשיבות של כל פרט קטן... אם אין לו חשיבות, או לחלופין, הוא גורע מהמטרה שלך... תעיפי אותו, זה סתם יסיח את דעת הצופה ויבלבל אותו.

אבל אם כבר הולכים על אובייקט מואר על רקע חשוך, הייתי משחירה את הרקע לחלוטין, אני לא יודעת איך זה אצל אחרים, אבל אני אישית רואה את הכיסא מאחור ועוד כמה פרטים לא מזוהים שאיבדו צורה ונראים כמו צללים מרקדים. טיפ להבא... כשאת משחירה פרטים ברקע שחור... תעמדי, תסתכלי על המסך מחשב מכל הכיוונים, רוב הסיכויים שתגלי שלא באמת השחרת הכל.

סה"כ לא רע בכלל בתור ניסיון ראשון עם הסופטבוקס.. השגת לדעתי תאורה לא רעה. הילדונת בהחלט פוטוגנית [=

שלום לך,
תודה רבה על התגובה המפורטת,
אכן ציפיתי לתגובת נגד לשחור שעוטף תמונת ילדה.. גם אני חשבתי כך תמיד, אבל כשראיתי את התוצאה כאן, ואת צודקת - לא ניסיתי להעביר תחושה קודרת (להיפך - השארתי את הצבעוניות של הצבעים וכו'), זה דווקא נראה לי מגניב. בכל מקרה, טוב לשמוע דעות אחרות.
בנוגע להשחרה, עכשיו שאת אומרת, עברתי למסך אחר ואני אכן רואה על מה את מדברת! כנראה שלא השקעתי בזה כיוון שהרוב כבר היה מספיק חשוך..
אז שוב תודה על הטיפים וההערות הבונות!
ישן 04-01-2012, 17:29
  משתמש זכר yuval.n yuval.n אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ayelet405 שמתחילה ב "חזרתי! + תודה ל yuval.n"

איילת,
שמחתי מאוד להכנס לפורום ולראות שמישהו קיבל משהו מהאשכול שלי!

בעייני יש משהו מאוד מיוחד בטכניקה כזאת של צילום, שמנתקת את הנושא מהסביבה שלו.
לי זה לא מרגיש קודר, זה מרגיש כאילו הילדה נמצאת בעולם משלה- שמנותק מהעולם שלנו.
אני יותר התחברתי לראשונה ולשניה, קשה לי להגיד למה.
בראשונה נראה שהפנים של הילדה כמעט שרופות...
אני אהבתי!

ועדכון קטן מהאשכול הקודם למי שמתעניין:
הזמנתי את הyn560 מאיביי, עלה 250 שקל, שזה סכום זעום לעומת פלאשים חדשים שמוצעים בשוק. כנראה שהמחיר הולך להגיע בצורת אמינות מאוד נמוכה של הפלאש, אבל זה סיכון שהחלטתי לקחת... בעיקר כדי להחליט כמה אני באמת מעוניין בפלאש לפני שאני משקיע הרבה כסף. אחרי קצת זמן התנסות איתו, אשמח לעדכן ולשתף לטובת מי ששוקל לקנות.

יובל.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:25

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר