לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-01-2012, 15:01
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
מגעיל חייל לא הוכנס למועדון ה-WI FI בת"א כי חבש כיפה

חייל לא הוכנס למועדון בת"א משום שחבש כיפה

גבר בן 30 המשרת בקבע לא הוכנס למועדון ה-"wi-fi" בת"א, רק מכיוון שחבש כיפה לראשו. חבריו תיעדו
בטלפון הסלולרי כיצד הוא חוזר ומבקש מהמאבטח להיכנס. "בחיים שלי לא הורדתי את הכיפה", התחנן
החייל, ונענה בשלילה על-ידי המאבטח שטען כי "אני רק בורג קטן". הערב ב"שש עם עודד בן עמי" - ראיון
מיוחד עם החייל

מועדון בתל אביב סירב להכניס חייל בקבע - רק בגלל שחבש כיפה לראשו. חבריו של החייל צילמו את
הויכוחים בכניסה למקום בטלפון סלולרי, בהם נראה המאבטח אומר: "אני איתך, אבל רק אני בורג קטן".

לפני כשבועיים הגיע הצעיר למועדון ה-"wi-fi" בתל אביב כשהוא מלווה בחבריו. בכניסה, הוא הראה את
כרטיס החוגר שלו, אך הסלקטורית במקום הודיעה לו כי הם לא מכניסים חובשי כיפות.

החייל ההמום לא האמין בהתחלה למשמע אוזניו: "בחיים שלי לא הורדתי את הכיפה, אני לא אוריד את
הכיפה כדי להיכנס למקום". בתגובה ענה לו אחד מהעובדים כי הוא לא יכול לעזור לו משום שהוא "רק
בורג קטן".

(בלינק יש וידאו)

http://www.mako.co.il/news-israel/e...&pId=2082585621

אני פשוט המום.

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 04-01-2012 בשעה 15:03.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-01-2012, 18:04
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
אין לי סבלנות להמתין למצעד הפרסומות והמסכת הכרוכה בהעלאת הוידאו.....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "חייל לא הוכנס למועדון ה-WI FI בת"א כי חבש כיפה"

אבל אם הסיבה לאי הכנסתו של הנ"ל למועדון היא אכן היותו חובש כיפה, לא נותר לי אלא להצטרף לאלה אשר מקווים שבעלי המקום (מצדי שגם הסלקטור/ית) יאכלו כזה קנס שיביא אותם לארגן שם מסיבות וערבים המיועדים בראש ובראשונה לחובשי כיפות ! גועל נפש.
ובכלל....אמנם מעולם לא נתקלתי באופן אישי בבעיה הזאת אבל לא אחת נכחתי במעמדים מאוד מביכים בהם סלקטורית (מה לעשות לרוב אלו בחורות משום מה) בשיא הפוזה מחפפת זה או אחר מצד אחד ומאידך "זה או אחר" שמתחננים להכנס לאירוע....
מגעיל ומעורר רחמים.....

ישן 04-01-2012, 22:22
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "לא יודע למה יש קונצנזוס בכל..."

השאלה היא כמה זה פוגע באופי של המועדון. יש הבדל בין לבוא עם כיפה, ב'מדים' מלאים של חרדים, לבוא ערום, או לבוש לבוש במכנסי עור עם רוכסן מאחור וגופיית לטקס...

אני בהחלט תומך בזכותו העקרונית של עסק, בטח ובטח שעסק מסוג של מועדון, פאב, וכו' למנוע כניסה מאנשים שסביר שיפגעו באופי של המוסד, במרקם החברתי שבו וכד'. בין הגישה האמריקאית של "זה עסק פרטי וזכותי לסרב לשרת כל אדם", לבין הגישה הישראלית של "אסור להפלות בשום פנים ואופן" יש טווח רחב למדי.

האם באמת היה מפריע בחור עם כיפה היה נכנס למועדון? כנראה שלא.
בפועל אפילו היו מוכנים שהוא ייכנס בלי כיפה, ולא היו מונעים ממנו לשים אותה אחרי שנכנס. הרי לא ביקשו שיפקיד אותה בכניסה או שיבטיח לא לשים אותה.

זה שונה ממצב שעליו העלתי אשכול בזמנו: http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=540322
שם, השימוש באדם חובש כיפה בפרסומת היה אכן בעל משמעות, בסבירות מתקבלת על הדעת.
פה, זה לא מתקבל על הדעת. לכן אפילו אם נפעיל 'מבחן סבירות', ולא נשלול באופן גורף מניעה מאנשים להיכנס למועדון, עושה רושם שכאן ההחלטה 'בלתי-חוקית'.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:02

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר