לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-01-2012, 22:30
  משתמשת נקבה hagit23 hagit23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.11
צריכה תשובות דחוף!!!

אני לא יודעת אם אתם זוכרים אבל סיפרתי פה לפני 3 שבועות בערך על איזה בחור שהכרתי שהייתה לא חברה.

עכשיו אני יעדכן שהם נפרדו...אני לא יודעת אם בגללי או לא כי האמת שלא דיברנו על זה אבל מאז שזה קרה הבנאדם התרחק ממני.אני רוצה לציין שהקשר בנינו נוצר כתוצאה מזה שאנחנו עובדים ביחד במהלך התקופה לא ידעתי שיש לו חברה גיליתי את זה לא ממנו.
ואבל אני לא מבינה עכשיו למה הבנאדם מתרחק ממני?!..רצוי לציין שדיי הראתי לו בסימנים שאני מעונינת בקשר מעבר לקשר של יחסי עבודה אבל מאז שהוא נפרד מהחברה אנחנו כבר לא מדברים כמו פעם ולא מתראים יוצא שרק אני מתקשרת אליו לעדכן אותו לגביי העבודה וגם עם זה אני מתחילה להפסיק כי אני רואה שאין העינות מצידו.
למה זה קרה?!
יכול להיות שהוא "ניצל" את הקשר בנינו לעיניני עבודה כי התפקיד שלי דיי עוזר לו בהשגת המטרה

או שפשוט הוא אחרי קשר ארוך ורוצה שקט...או שהוא נבהל מזה שהראתי לו שאני רוצה יותר
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-01-2012, 16:30
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "התכוונת לפצעים???"

לא לא. צפעים. אין שגיאה.

ב1998 הוחלט בנען להפוך את דיר הכבשים הישן שעמד ללא שימוש עשרים שנה ויותר למועדון ריקודים. הצעד הראשון היה לנקות את הבניין מכל הג'אנק ועשרים שנות אבק ובנקודה זו התגלה קן ענק של צפעים נזעמים (Narxx תקן אותי אם אני טועה, משהו כמו 25?). ניקוי הבניין הפך לפעולה זהירה כמו פילוס שדה מוקשים והצפעים נרדפו וחוסלו עד האחרון. (עורותיהם של ארבעה אף הופשטו, יובשו והוצגו לראווה על ידי בני שכבת הנעורים*). לאחר הניקוי והשיפוץ הפך המקום למועדון קצר יומין שנקרא ה Stimer, ולאחר קשיים משפטיים, סגירה ופתיחה מחדש, התגלגל להיות מועדון "הדיר" והוא עדיין מהמועדונים הפופולאריים בסביבה

מאז יודע נעני פיקח שאת הזהירות יש לשבח וכל חור ראוי לבדוק ראשית כל אם יש בו צפעים לפני שדוחפים אליו דברים.

* - אז גם נתבע בנען הביטוי "איידס של נחשים" כשמישהו אמר "איכס, אתה תקבל איידס של נחשים"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:10

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר