לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-01-2012, 05:19
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
טיבי מקריא בכנסת שיר לעגני כנגד נאמן

טיבי לעג לנאמן: "משפטן מזהיר, מהלך מחפיר"

"איפה יענקל'ה?", שאל בכנסת הח"כ מרע"ם-תע"ל - והקריא שיר כתב לשר המשפטים בעקבות חוק לשכת עורכי הדין: "נזק רב גרמת למכביר. יחד עם ילד הכאפות הכביר (אלקין) ואיתם הבולשיביק הצעיר (לוין) את עורכי הדין ההם רציתם להדיר"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4170827,00.html

טיבי הוא יריב אידיולוגי מסוכן לכל מי שיש בו שמץ ציונות. ועדיין, חייבים להודות שהוא "ממזר" ויש לו חוש הומור לא מבוטל. השיא מבחינתי היה הופעתו בארץ נהדרת כאורח ("גם ערבי וגם רופא, איזה פטנט!") בתוכניתה של "אומלטה".
אומלטה: "אחלה בחלה"
טיבי: "אחלה, אחלה"
אומלטה: "אתה מכיר את זה?"
טיבי: "בטח, את זה אתם בכלל לקחתם מאיתנו"
אומלטה: "איזה יופי, כל היום שתו לי אכלו לי, שתו לי אכלו לי..."
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-01-2012, 06:33
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
טיבי שימש למיטב זכרוני כיועצו של ערפאת.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "טיבי מקריא בכנסת שיר לעגני כנגד נאמן"

אילו ערפאת וממשיכיו היו מצליחים לבצע בנו את מה שהם באמת רוצים - חוש ההומור של טיבי לא היה עוזר לנו.

טיבי שיכור כח כתוצאה מהשתלטות קבוצה חסרת עכבות/פוסט ציונית על הלך הרוחות בזרוע המשפטית של הרשות המבצעת וברשות השופטת. הרמות להנחתה המבוצעות בעזרת כסף זר ועתירותיו מכרסמות מזה עשור ומחצה במה שנבנה כאן בעמל רב.

טיבי הוא ממש לא בגדר 'יריב'. יש מילה אחרת לכנות בה את מי שישב במילייה של ערפאת. לא הייתי רוצה שמישהו ממעריצי דרכו של ערפאת ש'יטפל' בי - לא בתור רופא ולא בתור ליצן.
הייתי נתפס למרה שחורה לגבי הדרך שבה יפרשו פשוטי עם בחלק האלים של הרחוב הערבי את דרכו של טיבי אלמלא הייתי נזכר בכך שכבר פגשנו 'שכורי כח' מבני עמו של טיבי וכי כבר היו דברים מעולם וכי הם הסתיימו בסופו של דבר בטוב ורחוק מכאן.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.zeevgalili.com/wp-content/uploads/2004/05/%D7%94%D7%9E%D7%95%D7%A4%D7%AA%D7%99.jpg]

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 06-01-2012 בשעה 07:02.
ישן 06-01-2012, 07:25
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "טיבי שימש למיטב זכרוני כיועצו של ערפאת."

העולם, ישראלה, הוא לפעמים מקום מסובך מאוד.

הפלסטינאים, ובמשתמע טיבי, הם לא "יריב" אלא "אויב" וצריך לזכור את זה כשמדברים איתם. אנחנו מתחרים איתם על אותה פיסת האדמה ואין שום דבר אדיב, הוגן או ג'לטלמני במאבק הזה.

מצד שני טיבי הוא א. אזרח מדינת ישראל וב. חבר כנסת ויש "קצת" בעיה להכריז על אזרח ועל ח"כ כעל אויב. בו נגיד שלכל הפחות הכרזה כזו לא תורמת להרגעת הרוחות.

ובעניין אחר, אני בשום פנים ואופן לא יכול לקבל את ההגדרה של הרשות השיפוטית של מדינת ישראל והזרוע השיפוטית של הרשות המבצעת כ"קבוצה חסרת עכבות/פוסט ציונית". אתה יכול לא להסכים איתם, לא עם כל החלטה שלהם אני שלם, אתה יכול לחשוב שהם מטומטמים או לא אחראים, אתה אפילו יכול לחשוב שבמעשה או במחדל הם מסכנים את מדינת ישראל אבל כשאתה חושד במניעים, בכוונות וביושר שלהם אתה נודד לטריטוריה מסוכנת.

ישן 06-01-2012, 10:10
  cesium cesium אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.11
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "העולם, ישראלה, הוא לפעמים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hamora
ובעניין אחר, אני בשום פנים ואופן לא יכול לקבל את ההגדרה של הרשות השיפוטית של מדינת ישראל והזרוע השיפוטית של הרשות המבצעת כ"קבוצה חסרת עכבות/פוסט ציונית". אתה יכול לא להסכים איתם, לא עם כל החלטה שלהם אני שלם, אתה יכול לחשוב שהם מטומטמים או לא אחראים, אתה אפילו יכול לחשוב שבמעשה או במחדל הם מסכנים את מדינת ישראל אבל כשאתה חושד במניעים, בכוונות וביושר שלהם אתה נודד לטריטוריה מסוכנת.

המציאות קיימת גם אם לא מקבלים אותה. בג"ץ הוא אכן חסר כמעט כל מעצורים, וחלק משופטיו בכיוון פוסט [קרי: אנטי] ציוני. למשל, אינני סביר שיש בית משפט אחר בעולם שהיה מתערב בדיוני חסינות בצורה שבג"ץ התערב (בג"ץ בעצם ניסה להפוך את ועדת הכנסת לחותמת גומי של היועץ המשפטי[1] - למרות שאכן התנהגותה של הכנסת לא היתה אתית במיוחד במקרה הזה...).

נ.ב. רצית לרשום "בוא". אני לא מנסה להיות קטנוני, אבל אני מעדיף לתקן שגיאות הקלדה כאלו כשאני כבר מגיב...

[1]
http://www.haaretz.co.il/misc/1.1015929
"על פי פרשנותו המשפטית של מזוז, בג"ץ קבע כי השיקול היחידי שרשאים חברי הוועדה לשקול הוא אם הנחו את היועץ המשפטי לממשלה שיקולים זרים בבואו להגיש כתב אישום נגד גורלובסקי וכי הפסיקה מחייבת את חברי הכנסת".
ישן 06-01-2012, 12:01

עומס העבודה מונע ממני לקיים את הבטחתי לך בענין הבעת דעתי באופן מסודר
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "העולם, ישראלה, הוא לפעמים..."

אודות המקום אליו הגיעה לדעתי מערכת החוק בישראל. מובן שאת החוק יש לקיים ואת המערכת יש לכבד שהרי אלמלא מוראה של מלכות וכו' וכו' אבל כדאי גם לזכור שדבר זה נאמר על מלכות לא ממש ידידותית וחבל שמימי הזוהר והאמון הגורף של שמגר לנדאו ובעצם כל השרשרת הקודמת להם [כולל כבוד השופט חיים כהן ז"ל] - הגיעה מערכת המשפט שלנו למקום בו היא נזקקת לחיזוק השוואתי למעלותיה היחסיות של מלכות רומי.

מבטיח למצוא זמן עד הקיץ

לא כתבתי את המילה 'אויב' בדיוק בכדי שלא להכריז על ח"כ בישראל ככזה ובדיוק מתוך כבוד לאותה תפישת עולם שבפסקה שלמעלה.

התנהגותו של טיבי מעציבה אותי יותר מהתנהגותם המופקרת של שאר המתלהמים ומעודדי האלימים שהציבור הערבי שלח בשמו לכנסת. זאת דווקא מאחר וטיבי - רהוט ואינטלגנטי, משכיל ומעורה בחברה הישראלית יכל לשמש להיות גשר להשתלבות המיעוט המוסלמי בחברה הישראלית ולהתמתנות ציבור זה. טיבי בחר לעשות ההפך. הוא בחר כמו האיש שבתמונה להפנות עורף לבני העם עימו הוא חי ולצידו הוא עובד ולקרוץ להמוני הנבערים הערבים במזה"ת. הוא בחר להתבשם מכוחן של 20+ דיקטטורות וסמידיקטטורות ערביות ומצעקותיהם של מיליארד מוסלמים שחיים בעולם השלישי, אינם מכירים את מפת העולם אך יודעים שישראל אשמה בכל צרותיהם. הוא בחר לרכב על הרוח הגבית של האנטישמיות בעולם ולא לחפש פיתרון.

לכאורה ההימור שלו נשמע הגיוני אבל גם הוא כמו המראה הפלסטינית שלו הידועה כאבו מאזן ילמד מן הסתם כמו שאתה אומר שהמציאות מורכבת יותר. נמר שאתה רוכב עליו עלול להפוך לבלתי ידידותי כלפיך....
ישן 08-01-2012, 11:58
  hamora hamora אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "עומס העבודה מונע ממני לקיים את הבטחתי לך בענין הבעת דעתי באופן מסודר"

עזוב אותי מרהוט ואינטיליגנטי, גם על בשארה אמרו רהוט ואינטיליגנטי ותראה בעצמך מה יצא; עבריין נימלט. הח"כים הערביים, לא רק שהם לא שום גשר לחברה הישראלית, בדיוק ההיפך, הם הפכו למלהיטי יצרים ומקציני עמדות. כשכבר יש מגמה חיובית בציבור הערבי כמו למשל עליה בהתנדבות לשירות הלאומי (מטעמים תועלתניים לחלוטין וזה בסדר גמור בעיני) מיד קופצים הח"כים הערבים וקוראים למצביעים שלהם להחרים כל סממן של המדינה. אתה יודע מה המילה המדוייקת ביותר לתיאור הרגש שלי כלפיהם? גועל! אני פשוט נגעל מזה שבמקום לייצג ולקדם את האינטרסים של המצביעים שלהם כמו שנבחר ציבור נורמאלי אמור לעשות הם מנצלים את מושבם בכנסת על מנת לנגח את את המדינה על כל דבר ועניין ותוך כך כורתים את העננף עליו יושבים כולנו, כולל הם עצמם.

טוב, עכשיו כשהורדתי את זה מעל לחזה, הרבה יותר מטיבי מטריד אותי מה שאתה ואורי ואחרים כותבים על ביה"מ העליון. אני אפילו לא אטרח להיות מעודן פה, הדברים שאתם כותבים הם שערורייתיים! אתם לא מסתפקים בביקורת (לגיטימית, כאמור לחלקה גם אני שותף) על אחד משלושת המרכיבים החשובים ביותר של השלטון בישראל, אתם מטילים דופי ביושרם ונאמנותם של העומדים בראשו וזה, ישראלה, הרבה יותר רחוק ממה שאני מוכן לקבל.

כתבתי לך בעבר, יותר מפעם אחת, דווקא בגלל שאנחנו אומה קטנה ומוקפת אויבים אין לנו את הלוקסוס של לגרש חברים מהשבט. מכל חטאי הימין (בעיני) החמור ביותר הוא הדלגיטימציה שהוא עושה לחלק מהעם.

ישן 08-01-2012, 12:50

לגרש חברים מהשבט? אימתי 'השבט' שאתה כל כך מגן עליו קיבל אותי בכלל לשורותיו?
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "עזוב אותי מרהוט ואינטיליגנטי,..."

אתה יכול לעצום את עיניך ולטעון שמוסד שנזקק ב2011 ל'כסא ספרדי' הוא מוסד שהיה עובר בג"צ

אתה יכול להגן בעוז על מוסד שאישר מעצר של קטינות לחודשים ארוכים בשל 'אי הזדהותן' [כשזהותן ידועה לכל]. אתה יכול לשכנע את עצמך שצילום של אנשי NIF ביחד עם נשיאת העליון ודברי שבח כמעט קולגיאלים של דימוסית אחרת על מי שמשמש כמרים להנחתה בכל אקט אנטי ציוני בעשור האחרון הם תקינים.

אתה יכול לטעון שהוצאת צו ביניים נגד סגירת האוריינט האוס מול תמונת ראי של אי התערבות במו"מ מופקר של ממשלת מיעוט בטאבה - נובעים ממקריות או משיקולים משפטיים

אתה יכול לטעון שסיכון חיי חילי צה"ל בענין נוהל שכן וסיכון מתישבים בעצירת עבודות חישוף הם החלטה משפטית נאורה שרק עיוורונם של בלתי נאורים כשמגר ולנדאו לא זיהתה בעבר.

אתה יכול לשכנע את עצמך שהאוטומטיות בדחיית עתירת מתישבי חבל קטיף תוך העדר דיון עמוק בכל הנמקות חופש העסוק, כבוד האדם וכו' ובלי לבקר במקום היא הגיונית וגם במקרה של גירוש ערבים שרכשו בכסף מלא אדמה היה עובר ברוב של 11 מול 1 ובלי לבטים ממשיים.

אתה יכול לחשוב שפסילת הכשרתו של ערוץ 7 בנימוקי חופש העיסוק אינה פוגעת בחופש הבטוי ואתה כמובן יכול להאמין שכל זאת נעשה רק מתוך תובנות משפטיות מקצועיות ומשפר את לכידות החברה הישראלית ואת יציבות מוסדותיה.

אתה יכול לחשוב שבית משפט שבלם בפסיקותיו את המשך ההתישבות העברית בא"י ע"י קק"ל הוא בית משפט ציוני.

אתה רק לא יכול לשכנע אותי בכך...

אם אתה מופתע שאדם יחסית מתון כמוני סבור שבית המשפט העליון של מדינת ישראל קרוב הרבה יותר לח"כים הערביים שאתה כה מתעב מאשר אליו - כדאי שתבחן את האפשרות השניה לפיה 'אני צודק'.

יהירות, ניתוק, זלזול באזרח הציוני הקטן הביאו אותי לעמדה זו של חוסר אמון מוחלט במוסד.

מה משמעות אמירתך - "לא מסתפקים בבקורת?" האם ידוע לך על עבירה כשלהי שביצעתי כלפי המוסד המהולל או גילויי מרדנות כלשהם שלי כלפי החוק?. אתה קובע שהבקורת אינה נכונה ולכן היא בגדר 'שערוריה' ו'הטלת דופי'. אבל אני עדיין לא שוכנעתי כי בקורתי 'אינה נכונה' ולכן בדיוק אי הבעת דעתי כנגד התנהלות מוסד זה - היא תחשב בעיני דבר לא לגיטימי.

זה נוח מאוד לקבל את התנהלותו של מוסד זה כשהוא מממש את דעותיך הפוליטיות גם כשאתה במיעוט. מסופקני אם היית חושב כך אילו היו דן בעניני מדינתנו למשל הרכב שופטים שכולם בעלי דפוס חשיבה של חה"כ בן ארי. עליך להבין שלגלאון ולהורוביץ אין כל יתרון על בן ארי. הם בסה"כ תמונת ראי שלו בקיצוניותם ורוב קבוע לעמדות ולערכי גלאון-הורוביץ בכל הכרעה סמי פוליטית הוא הוא השערוריה האמיתית.
ישן 08-01-2012, 13:23
  hamora hamora אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "לגרש חברים מהשבט? אימתי 'השבט' שאתה כל כך מגן עליו קיבל אותי בכלל לשורותיו?"

ממש בקצרה, לא מתוך חוסר כבוד אלא כי אני חייב כבר לרוץ:

1. הטעויות של צד אחד אינן מצדיקות את הטעויות שלך.
2. את אותו הכעס שיש לי עליכם על מה שאתם עושים לביה"מ יש לי כלפי אלו בשמאל שמנדים את המתנחלים. כתבתי פה כבר הרבה פעמים שלדעתי מפעל ההתיישבות היהודי ביו"ש, בלא קשר לצדקתו או אי צדקתו המוסרית, מסכן את עתידה של ישראל כמדינה יהודית. למרות הביקורת הקשה הזו שלי אני מעולם לא הטלתי ספק ביושרו של ציבור המתנחלים ובנאמנותו למדינה. אני בטוח שרובם המכריע (וב"מכריע" אני מתכוון להרבה יותר מ70%, קרוב יותר ל100%) מהמתנחלים עושים מה שהם עושים כי הם באמת ובתמים סבורים שזו הדרך הטובה והנכונה לעתיד המדינה.

כרגיל בהודעות מהסוג הזה אני מאתגר גם אותך, ישראלה, לדלות מ2000 ההודעות שלי בקהילה הודעה בה סטיתי מהקו הזה.

את העקרונות שלי אני מיישם לימין ולשמאל ולא סוחר בהם לנוחותי (ראה התגובה שלי לאורי לפני כמה ימים בנוגע לפרי, עוד אחד שלא ממש נימצא ברשימת יקירי אבל אם אני סבור שנעשה לו עוול אני אשים את ההעדפות שלי בצד).

גם על העובדות יש לי ויכוח איתך אבל, כאמור, קצרה היריעה להפעם.

ישן 08-01-2012, 13:01
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "עזוב אותי מרהוט ואינטיליגנטי,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hamora
טוב, עכשיו כשהורדתי את זה מעל לחזה, הרבה יותר מטיבי מטריד אותי מה שאתה ואורי ואחרים כותבים על ביה"מ העליון. אני אפילו לא אטרח להיות מעודן פה, הדברים שאתם כותבים הם שערורייתיים! אתם לא מסתפקים בביקורת (לגיטימית, כאמור לחלקה גם אני שותף) על אחד משלושת המרכיבים החשובים ביותר של השלטון בישראל, אתם מטילים דופי ביושרם ונאמנותם של העומדים בראשו וזה, ישראלה, הרבה יותר רחוק ממה שאני מוכן לקבל.
מטילים דופי ביושרם כי אינם ישרים. בית-המשפט העליון אגב מטיל דופי ביושרו של נשיא מדינת ישראל, ונשיא יש רק אחד, בניגוד לריבוי השופטים...
אוי אוי אוי!

אגב, שמעתי שיש כאלה שמטילים דופי ביושרם של ניקסון, רוני בר-און, אברהם הירשזון, ועוד רבים וטובים...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hamora
כתבתי לך בעבר, יותר מפעם אחת, דווקא בגלל שאנחנו אומה קטנה ומוקפת אויבים אין לנו את הלוקסוס של לגרש חברים מהשבט. מכל חטאי הימין (בעיני) החמור ביותר הוא הדלגיטימציה שהוא עושה לחלק מהעם.
חסר רק הפליק-פלאק לאחור ועל תרגיל האקרובטיקה הזה היית מקבל מושלם...

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 08-01-2012, 22:58
  hamora hamora אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא, אין מבין. אוייב ירצה להרוג אותך ואת המשפחה (לא המורחבת). הוא אמור להטריד יותר..."

בחיי, בסוף אני אחשוב שאתה אשכרה נעלב ממני...

תראה, אם יש בשכונה ילד ארס שדופק מכות לשאר הילדים הילד הזה הוא בעיה לכולם. אם הילד שלך מסתבך בקטטות אז זה אמנם חמור פחות מהילד הארס אבל אותך זה יטריד יותר לא בגלל שהילד שלך "בעייתי" יותר, הוא בעייתי פחות, אלא בגלל שהוא קרוב אליך יותר וככזה, הבעיה שלך.

באופן פוליטי אני יכול לספר לך שטיבי למשל מטריד אותי הרבה יותר מצפ"ק. האם זה אומר שאני סבור שהוא גרוע מהממשל בפיוניונג? לא! הממשל בפיונגיונג הוא הגרוע ביותר על כדוה"א, גרוע אפילו מכנופיית חובשי המגבות בטהרן, אבל מצידי שהסינים והאמריקאים ישברו את הראש, טיבי יושב על מפתן ביתי (מהצד הפנימי) אז הוא מטריד אותי יותר.

עכשיו יש מבין? (אם תגיד שלא אני אדע שסתם באת להציק)

ישן 09-01-2012, 06:48
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אין מבין. להגדיר את טיבי כפחות גרוע מצפ"ק, כשלטיבי אין שלטון מוחלט ביד - זה ניחוש
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "בחיי, בסוף אני אחשוב שאתה..."

זה האיש שכינה את קד'אפי "מלך מלכי המלכים". הייתי אומר שבכך הוכיח באיזה מחנה הוא נמצא כאשר יש צד עם עוצמה מוחלטת. אין שום אינדיקציה לחשוב שהוא פחות גרוע מהגרועים ביותר, גם אם הוא מדבר עברית מצויינת, וב"ארץ נהדרת" עושים לו תשדירי שירות.
הדוגמא על הילד שמסתבך בקטטות, כ"כ מנותקת מהמציאות, שזה לא ייאמן. מי שמסבך אותנו בקטטות זה ילד הכאפות השמאלני שמתעקש לחלק לכל ערס את דמי הכיס שלו, ובכך משכנע אותם ששווה לדרוש ממנו עוד ועוד, באמצעות איומים ומכות. אגב, למרות זאת, ילד הכאפות הוא פחות גרוע ממי שמרביץ, ומטריד הרבה פחות...
ישן 09-01-2012, 09:12

איני מבין מדוע על נציגי שתי זרועות שלטון של הדמוקרטיה מותר לומר הכל
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "אתה יודע מה? לא רק שטיבי גרוע..."

[כולל בטוי כמו זה שהזכרת אודות טיבי] והזרוע השלישית חסינה מבקורת נוקבת.

לומר על שופטות שהן בעלות עמדות שמאל הזועקות בגלוי אפילו מהצהרותיהן אחרי היציאה לגימלאות ושפסיקותיהן בנושאים פוליטיים שחורגים מחוק יבש סביר שמושפעות מתפיסת עולמן זו 'שערוריה' ולקרוא לח"כ טיבי 'XXX' זה בסדר?

כאזרח קטן השייך ל97% המודרים משבט הנאורים שיוסד ע"י עליוננו - אני סבור שהחלטות בג"צ ורוחו המפעפעת לכל מערכת המשפט מסכנות את חיי ואת עתיד ילדי הרבה יותר מלהטוטיו של טיבי.

לא טיבי הוא זה שמכביד על סיכול ממוקד ומאלץ אותי/קרובי להחשף לסיכון הנובע מהמשך חייו של טרוריסט בינוני [שאינו מובהק ואשר כוונותיו הרצחניות אינן מגובות בטפסים וניירת כדרוש] או לחילופין מביצוע פעולות מניעה קרקעיות למזימותיו של הנ"ל. כנ"ל לגבי נוהל שכן.

יתרה מכך - הסכוי שטיבי ישתה איתי קפה או ישב ליד במשחק של בני סכנין גדול בהרבה מהסכוי שההגברת ביניש לא תזדעזע מהרעיון שאשב בסמוך אליה בקונצרט כלשהו. [הכל תאורטי כמובן. אני לא הולך למשחקי כדורגל ולא מסוגל לשבת שעתיים בשקט בלי לקנח את האף בקונצרט גם אם לא מדובר בווגנר]. ושלא יהיה מובן - איני מתכוון להחמיא לטיבי ואיני מיחס לו תום לב.

השורה התחתונה - העליון הוא ממש ממש לא הזרוע הבכירה או האיכותית בדמוקרטיה הישראלית. הוא אינו זכאי ליחס סלחני ולחסינות מכל ביקורת בהשוואה לשתי הזרועות האחרות. הוא מואדר ע"י התקשורת והאקדמיה שכן הללו מוחזקות ע"י השמאל הלא מתון שסמוך לקצה הסקאלה הציונית [וכן - להצביע לגלאון זה לא פחות בלתי מתון מלהצביע לבן ארי] - וההאדרה נועדה לשמר את מוקד הכח הבלתי נבחר והבלתי מוגבל של אותו שבט הדוניסטי מנותק, חסר אחריות ומתנשא.
ישן 09-01-2012, 16:17
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
גם ההיפך נכון באותה מידה
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אין מבין. להגדיר את טיבי כפחות גרוע מצפ"ק, כשלטיבי אין שלטון מוחלט ביד - זה ניחוש"

להחליט שטיבי היה עושה לנו כך וכך אם היה לו הכח זה גם ספקולציה בלבד. זה שהוא קרא לקדאפי בכינוי הזה (בתקופה שקדאפי היה ראש הליגה הערבית, כן?) לא אומר דבר. אפשר לחשוב שממשלת ישראל לא "ליקקה תחת" לכל מיני רודנים...ולא שישראל ייחודית בכך, כמובן.
למעשה,טיבי הוא הח"כ הערבי היחיד שהעז להעביר ביקורת על מדינות ערב. ואני לא מכליל בכך ביקורת על העדר לוחמנות מספקת נגד ישראל או ביקורת בדיעבד על שליטים מודחים או על סף הדחה. כן, טיבי הוא אויב מבחינה אידיאולוגית לכל מי שהוא ציוני. זה לא אומר שהוא חסר איכויות וזה לא אומר שהוא דמון מוחלט. אי הכרה באיכויותיו מסוכנת כמו כל אי הכרה באיכויות של יריב או אויב.
ישן 09-01-2012, 18:22
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
טיבי הוא חנפן סדרתי. ה"העברת ביקורת" שלו בטלה בששים לעומת הטקסטים המשתפכים שלו
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "גם ההיפך נכון באותה מידה"

טיבי לא מפסיק לדבר על דמוקרטיה, חירויות יסוד, קיפוח ואפלייה. חנופה של מישהו כזה לרודנים, היא צבועה. אני מכיר באיכויותיו באופן מלא: מדובר ברשע אינטליגנטי להפליא. הוא מנצל אדיוטים שימושיים מהשמאל הישראלי בצורה מושלמת. כרגע הכוח לא נמצא בידיו. אם חו"ח לאיש באמת יהיה כוח של חיים ומוות לגבינו, אני לא הייתי רוצה להיות כאן, וגם לך עדיף להישאר שם, במקרה כזה.
מה לעשות, העובדה שהוא פיקח ויודע להחזיק חברים טובים מבין האידיוטים השימושיים בתקשורת, לא הופכת אותו לפחות גרוע. הוא פחות גרוע רק בגלל שאין לו אופציות להיות יותר גרוע....
ישן 08-01-2012, 12:21
  משתמש זכר מרקויס מרקויס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.08
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי hayal pashot שמתחילה ב "בפעם האחרונה שאחמד טיבי..."

ואני לא אהיה מעודן ומנומס כמו ישראלה, אני גם לא רהוט כמוהו..מבחינתי אחמד טיבי ושאר החכ''ים הערביים המתלהמים הם סוג של זונה..(הסליחה עם הזונות שלפחות עובדות קשה לפרנסתן..) הם בוחרים ביודעין לקבל אתנן מהמדינה אותה הם מייחלים להרוס, אבל האשמה היא לא בהם אלא בנו, מילא הם היו משתינים בתוך הבריכה, הם מכריזים על כל במה אפשרית שהם בעד השמדת ישראל (זכות השיבה=השמדה לנו) הם בוחרים לתחוב את לשונותיהם עמוק עמוק לישבנם של נסראללה\אסד\קדאפי..
ואנחנו מאפשרים להם זאת..
אין פה ולא כלום עם דמוקרטיה, יש פה איוולת שיום אחד נשלם עליה..
ראו מה שקרה עם הזובי, למה לא חיסלו אותה ואת ראאד סאלח על המרמרה כשנקרתה הזדמנות לכך? למה המחבל הזונה ממין זכר עזמי בשארה חי עדיין? למה הג'ינג'י מחמאס קיבל קצבת ביטוח לאומי במקום סוכת אבלים? ולמה ולמה ולמה... יש לנו בעמישראל או לפחות בחלקו, מין מנגנון השמדה עצמית שאני מקוה שנפרק אותו לפני שהוא יפרק אותנו..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:12

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר