לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-01-2012, 06:57
צלמית המשתמש של Alkash
  Alkash Alkash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.11
יעוץ - לא יכול בלעדיה

הייתה לי חברה 3 שנים. בשנתיים האחרונות של מערכת היחסים נכנסתי לדיכאון בעקבות כמה אירועים של החיים. שנתיים של דכאון שכולל עצב תמידי עצבנות בעיות שינה שינויים מצב רוח וזה הגיע למצב שבלי לשים לב לקחתי את חברה שלי בתור מובן מעליו ובעקבות המצב שלי הוצעתי עליה עוד ועוד עצבים וזה הגיע למצב שהיא פחדה להגיד לי מילה לא במקום אחרת הייתי כועס ומתעצבן. בנוסף לכל חברה שלי היא בן אדם מאוד תלותי ואפשר להגיד שכל מה שהיה לנו זה אחד את השני. לפני כחצי שנה הבנתי שאני פוגע בה כל הזמן והצעתי לה להפרד הסברתי לה שאני ככה לא מצליח לצאת מהמצב שלי ואני רוצה להפרד על מנת לא לפגוע בה. היא אמרה לי שהיא אוהבת אותי והיא מוכנה לעבור את זה ביחד ושהכל יהיה בסדר. אחרי עוד חצי שנה של ריבים פה וריבים שם היא לא יכלה יותר ונפרדה ממני. קיבלתי את זה בכבוד נפרדנו ברוח טובה בלי לריב. אחרי שבועיים של דכאון עמוק ביותר אי אכילה ובעיקר הרבה הרבה להסתכל על התיקרה ולחשוב עליה הבנתי שעשיתו טעות ושבמקום שהפרידה תעזור לי להשתקם היא הורסת אותי מבפנים. אני מרגיש כאילו תלשו לי חלק מהנשמה. אני כ״כ מתגעגע ואוהב את הבחורה הזאת אז ניגשתי לדבר איתה פתחתי את הלב שלי הבטחתי לה שאני ישתנה שאני מבטיח לשים דגש על להיות רגוע איתה וקשוב הרבה יותר ממה שהייתי ובאמת התכוונתי לזה והייתי מוכן לעשות הכל. נענתי בשלילה והיא אמרה לי שהיא לא חוזרת אלי ושפגעתי בה יותר מידי, חרגתי מהרגלי והתחנני לפניה לעוד הזדמנות אבל היא אמרה לי שלמרות שהיא ממש רוצה שנחזור היא לא מוכנה להסכים לזה כי היא לא סומכת על המילה שלי יותר ולא מאמינה לי למרות שמאוד הייתה רוצה. בנוסף היא זרעה לי עוד מלח על הפצעים ואמרה שהיא שמה עין על בחור שהיא הכירה ורוצה שגם אני ימשיך האלה למרות שהיא לא יודעת אם היא תצליח לשכוח אותי ולאהוב מישהו כמוני. מה אתם ממליצים לי לעשות במצב כזה ? כל מה שניסיתי לא הצליח... אני פשוט שבור בצורה לא יאמנת ומתגעגע אליה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-01-2012, 01:48
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
פתרון רע לדעתי
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "תגיד לה שהיא חשובה לך ואתה..."

צאקי לדעתי זה הצעה גרועה מכמה סיבות אם הוא יהיה ידיד שלה וישמע ממנה על הבחור החדש זה רק יאכל אותו עוד יותר וגם אחרי שאתה חבר עם מישהי חייבת להיות תקופת נתק כדי שתוכלו להתגבר אחד על השני אחרת הידידות הזאת תהיה סיוט בשביל אותו זוג בין בעיקר אם אחד מהם עדיין דלוק על השני
אני מסכים עם נור השמן שקודם הוא צריך לפתור את בעיותיו שלו וכשהוא בא אליה כשהוא לא בדיכאון אז הוא כבר מראה שהוא עשה צעד משמעותי בשיפור חייו , כרגע לא רואה משהו שיכול לעזור לך בקשר איתה ובעיקר אתה צריך לעבוד על עצמך כי גם אם היא תחזור להיות איתך מה מבטיח שלא תצעק ותחזרו למה שהייתם שוב?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 08-01-2012, 03:04
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Alkash שמתחילה ב "יעוץ - לא יכול בלעדיה"

ראשית כל, אני מצטער אך עלי לשמש פה כמתרגם מנשית לגברית - "שמתי עין על בחור" (או כל דרך שבה היא תנסח זאת) פירושו "אני לא רוצה לפגוע בך אבל מבחינתי זה באמת נגמר עד הסוף ואין שום סיכוי לעתיד". אין דרך עדינה לומר זאת, אין דרך לרכך את המהלומה הזו. אני מצטער.

שמע, אני לא שופט אותך על זה שאתה בדיכאון (לצערי החיים מלאים בסיבות להיות מדוכא) אבל אתה חייב להבין שהשנתיים האחרונות, כפי שאתה מתאר אותן, היו לה גהינום. קשר שבו אחד הצדדים מפחד לפתוח את הפה בגלל שהשני מתעצבן כל הזמן הוא קשר לא בריא, ואני אומר זאת בעדינות.

ולכן אשאל אותך שאלה פשוטה - האם אתה אוהב אותה?

לאחר שענית תשובה חיובית (שאם לא כן, לא היית טורח בכלל לבקש עזרה) הרי שאני מציין שלאהוב מישהו זה לרצות שיהיה לו טוב.
עכשיו, עם יד על הלב - האם לדעתך השנתיים האחרונות של הקשר היו טובות עבורה?

יותר מכך, האם אתה מאמין, באמת ובתמים, שאם תחזרו להיות ביחד יהיה אחרת? האם יצאת מהדיכאון? למדת לשלוט בעצבים שלך? האם אתה חושב שהיום תוכל לתת לה את היחס שמגיע לה?

אלה לא שאלות שאתה צריך לענות לי עליהן. אני סתם איזה רוג מהאינטרנט ואתה לא חייב לי תשובות - אבל לעצמך אתה כן חייב. כשאתה מביט במראה, איך הבחור שמביט עליך חזרה עונה על השאלות האלו?

לפעמים, לאהוב מישהו באמת, פירושו לדעת שאתה לא טוב לו ולתת לו ללכת. אני עצמי עשיתי את הבחירה הזו פעם. ידעתי אז ואני יודע גם היום שעשיתי את הבחירה הנכונה.

אני יודע שלא זו העיצה שקיווית לה, אבל אני נוהג לומר את הדברים כפי שאני רואה אותם, מתוך אמונה שעדיף לבלוע אמת לא קלה מאשר להיחנק על שקר נעים....

התגובה שלך עתה היא תגובה די טבעית לפרידה אחרי קשר ארוך. המוח והנפש כל כך רגילים לקשר שהם לא ממש יודעים להתמודד עם המצב החדש. התחושה הזו היא כואבת מאוד, מבלבלת מאוד. יש תחושת מחנק ותהייה איך לעזאזל ממשיכים מכאן הלאה...
זו תקופה גרועה - אבל היא עוברת. בני אדם מסתגלים. יום אחד (וזה לא ייקח הרבה זמן) אתה תקום בבוקר והיא לא תהיה המחשבה הראשונה שעולה לך בראש. אולי רק השלישית או הרביעית. שבוע אחר כך אתה כבר תעבור שעות שלמות בלי שפעם אחת חשבת עליה...

ובסופו של דבר... תגיע אחת אחרת.

זו תקופה גרועה - אבל היא תעבור, ומהר מכפי שאתה חושב. עצתי לך - צא ותעשה חיים. לך לכל הסרטים שרצית לראות, תשרוף זמן על הפעילויות האהובות עליך.... תפתח תחביב חדש... ואל תשכח את מילותיו של אדם חכם: "גם זה יעבור"

נערך לאחרונה ע"י MS_Rogue בתאריך 08-01-2012 בשעה 03:12.
ישן 27-01-2012, 20:24
  I WANT A CAR I WANT A CAR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Alkash שמתחילה ב "יעוץ - לא יכול בלעדיה"

אכן כמו שזה שלפניי אמר- זו תקופה קשה מאוד.
מאוד התחברתי למה שאתה כותב כי גם לי הייתה חברה ואני התחלתי את השתלשלות האירועים שהובילו בסופו של דבר לפרידה הכואבת. ואני מאמין שכמו שלי היו, גם לך יש רגשות אשם כבדים.
במקרה שלך הייתה לך חברה כמה שנים (במקרה שלי רק כמה חודשים) ואני מאמין שאצלך רגשות האשם קשים בהרבה מאצלי, ולכן אני כל כך מתחבר לסיפור שלך. אני לא רוצה לדעת מה עובר עליך כי הנסיבות אצלך מחמירות בהרבה מאצלי.

אבל תזכור שאנחנו בני אדם, וכל בנאדם עושה טעויות. יקח לך זמן, אבל בסופו של דבר אתה תשלים עם מה שקרה ומתישהו גם תוכל להביט הלאה אל העתיד, להפוך בהדרגה לאדם טוב יותר, לטפל בבעיות הדכאון בבד בבד ואז לחפש משהו טוב חדש. ותאמין לי שאתה תמצא.
כרגע אתה בוודאי לא יכול לתאר את עצמך עם אף אחת אחרת, אבל עם הזמן כשהסיפור כבר לא יהיה טרי כל כך אתה תראה איך כאבי הלב מרפים, והוא פשוט נותר ריק אבל הרבה פחות כואב.

תזכור שכבן אנוש אתה שווה המון. אל תיתן לגורמים חיצוניים להוריד אותך. תזכור שהכל זמני, כמו שנאמר- תבלה. תתבסס על המשפחה והחברים, כי אלו דברים די קבועים. בחורה יכולה להתחלף אבל חברים ומשפחה זה הרבה יותר קבוע.
תחלק את הזמן לימים, וכל יום תציב מטרה לשרוד את אותו יום. תרשום יומן. תשליך את הכעס שלך בכתיבה או בכל דבר טוב אחר.
אני ממליץ בחום על תקופת נתק מהאקסית, לדעתי גם לא כדאי שתכתוב לה מיילים וכאלה, למרות שאולי זה יעזור לך לפרוק קצת את רגשותיך. עדיין יכאב לך לדעתי לקרוא את התגובות שלה אליהם, אבל זו רק דיעה שלי.
תהיה חזק, זו תקופה חולפת, ותחיה את החיים כי הם באמת מתנה.

אגב, תקופה שכזו זו תקופה מצוינת לבדוק מי מחבריך באמת חבר, מי עוזר לך באמת ומי סתם חייך אליך כשהייתה בתקופה הטובה שלך וכעת מפנה עורף.

מקווה שעזרתי
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:07

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר