לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-11-2004, 20:45
צלמית המשתמש של tammy1903
  tammy1903 tammy1903 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.02
תיקון קטן:))
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "אנמיה = מחסור בכדוריות אדומות במערכת הדם ..."

כאחת שיש לה אנמיה גנטית...אני יכולה להעיד שאפשר לטפל בזה נורא בקלות ע"י תזונה נכונה ושמירה על כושר..
אני מתאמנת בעמית לכושר בעצמי וכמה חודשים טובים לפני שהתלית להתאמן התחלתי לשמור על תזונה נכונה כדי לטפל באנמיה...ואצלי היא עוד הייתה רצינית ולא ברמה נמוכה שהיא.

בכלאופן ברוב המקרים אנמיה נגרמת כתוצאה מתזונה לא נכונה אצל אדם..כך שאנמיה גנטית היא לא כזו נפוצה כמו שאמרת)

בכלאופן לחץ דם נמוך לא בהכרח גורם לאנמיה...יכול להיות שאתה גם לא שותה מספיק.
ושוב אימון ראשון לא אמור להיות לך כ"כ קשה...אימון ראשון שלי הייתה לנו ריצה שאומנם היה לי נורא קשה בה אבל סיימתי אותה ולא הקאתי ולא כלום..
אימונים ראשונים תמיד כ"כ קשים..
אצלי היו אפילו עוד יורת כי אני קצת פדלעה)
כלאופן אתה תשתפר עם הזמן...וכל העצות שאנשים כאן יכולים להגיד לך לא יעזרו. תחכה לתוצאות של הבדיקה...אני אל חושבת שזה משהו שהוא בלתי הפיך או בלתי ניתן לטיפול.
והתוצאות אל נשלחות ללשכת גיוס, וגם אם כן אני בספק אם היו מגלים אצלך איזו מחלה נדירה שעד עכשיו אל ידעו עלייה כך שאם זה משהו שניתן לפתירה אז אין ללשכת גיוס פשוט מה לעשות עם זה
בהצלחה בהמשך הדרך..

תמי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-11-2004, 00:34
  סגול סגול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.04
כבוגר עמית לכושר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי golanchik2 שמתחילה ב "חבר'ה יש לי קצת בעיה"

כבוגר של עמית לכושר אני יכול להגיד לך ששום אימון שלהם ובמיוחד לא האימון הראשון צריך לעשות לך בעיות גופנית קשות כמו שאתה מתאר.
יכול להיות שאכלת ממש לפני האימון
יכול להיות שלא שתית מספיק
ויכול להיות שסתם אתה לא רגיל לקושי אימון שכזה
אבל בכל אופן להוריד לך את הדופק זה לא יכול, ולעשות לך עיגולים מסביב לעיניים זה לא יכול.
כנראה גם לא ישנת כמו שצריך, למרות שאימון של עמית לכושר מרדים אותי טוב מאוד.
בכל מקרה אני מסכים עם התגובה הקודמת ופשוט אל תסתמך על שום דבר ממה שנאמר כאן כי אנחנו לא מבינין גדולים, כך למשל עיניין הפחמימות לא רלוונטי בגרוש בקטע של אימון אחד כזה כי כל בן אדם אוכל פחמימות ונוצרים אצלו מאגרי אנרגיה שמספיקים לו להחזיק יותר מאימון אחד שכזה, אבל כאשר אדם מתאמן כל יום בצורה מסיבית אז יש צורך ליותר פחמימות כאנרגיה נגישה ומהירה.
פשוט תעשה את הבדיקות וזה יההי הכי טוב, גם בשבילך כדי לדעת עוד הרבה דברים כמו כולסטרול סוכרים וכדומה.

בכל מקרה תמשיך להתאמן ותתרגל
תראה אני בחיים לא הקאתי בשום אימון, הייתי שם שנתיים, כולל מסעות ואימונים מיוחדים.
וזה גם יכול להיות שפשוט יש לך קיבה חלשה או משהו בסגנון,הרבה אני לא מבין בזה.
בקיצור, חכה לתוצאות ותיהיה הרבה יותר חכם.

בהצלחה
ותזכור שאין לא יכול יש לא רוצה
עמית לכושר- אנחנו זן נדיר
ד"א מאיפה אתה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:10

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר