לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-01-2012, 17:46
צלמית המשתמש של Naftaly360
  משתמש זכר Naftaly360 Naftaly360 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.08
שאלה מאט״ל חזרה לקרבי

שלום.
התגייסתי באוגוסט 11 לצנחנים ושובצתי לגדוד צפע. נשלחתי לעשות קורס חובשים קרביים בבה״ד 10 לאחר חודש וחצי של טירונות.
סיימתי את הקורס בלי בעיות בכלל והמפקדים אהבו אותי והכל והממוצע שלי היה 89.
אמרו לי שאני נשאר שם להיות ״מודרך״ (מדריך חובשים).
קיצר אמרתי שאני לא רוצה אבל זה לא עזר לי כי הם קבעו שאני אהיה אז אני אהיה.
הוציאו אותי מצנחנים בכח והגעתי לקורס מדריכים ללא מוטיבציה ומוטרד איך לחזור לצנחנים.
אני עם פרופיל 97 ללא סעיפים ועם מוטיבציה לשרת בקרבי כי כל המשפחה שלי היו בקרבי.
התחלתי את הקורס בלי מוטיבציה הוא נמשך 3 שבועות. סיימתי אותו ואמרו לי שאני מורחק כרגע מהקורס כי לא היה לי מוטיבציה וכי ביקשתי יפה שאני לא רוצה להיות מדריך.
היום הודיעו לי שאני נספח להיות חובש מרפאה בבה״ד 10 .
למה עושים לי את זה ואיך אני יכול לחזור לצנחנים? אמרו לי לשלוח טופס 55 ואני אשלח מחר.
אמרו לי גם שיהיה לי קשה כי אני שייך כרגע לאט״ל ולא למז״י.
איך אני יכול לצאת מהמצב הזה ? המפקדים שלי לא עוזרים לי כל כך וכלום לא משתנה. אני רוצה לחזור להיות לוחם ואני לא אוותר עד שזה יקרה. אבל מה עוד אני יכול לעשות ?
תודה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-01-2012, 21:07
  plms plms אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.11.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Naftaly360 שמתחילה ב "מאט״ל חזרה לקרבי"

זה ברור שהסיכויים לא לטובתך ביכלל וזה רצון הצבא אין מה לעשות כי צריך מישהו שיהיה בתפקיד הזה ואין מישהו אחר שיעשה אותו..יש לך שתי דרכים אחת לקבל את המצב כמו שהוא ולהשלים עם העובדה שזה מה שצריך לעשות ואין אחר שיעשה את זה ולעשות את השירות כמו גבר ולהבין שככה הצבא עובד ויש את הדרך השניה שאם זה באמת חשוב לך אז להילחם בכול הכוח,מה זה אומר?...זה אומר שאתה צריך כבר מעכשיו לישלוח מכתבים למח"ט צנחנים מג"ד 890 לדבר עם המ"פ שלך ולהסביר לו את המצב וכמובן לישלוח לו את העותקים ששלחתה למח"ט והמג"ד,אם תראה רצינות בניסוח והכתיבה שלך במכתב יכול מאוד להיות שיזמנו אותך לשיחה אצלהם וכך יהיה לך פשוט להסביר, או לא ענו לך לא נורא תשגע אותם ככה זה עובד אם יהיו לך מספרי טלפון של הלישכות זה גם יעזור ככה תוכל כול פעם לישאול אם מישהו היתייחס למכתב,זו היא דרך לא קלה אבל אם אתה מספיק רציני זו הדרך היחידה לחזור לקרבי ואני מיתכוון באמת שזו הדרך היחידה..בהצלחה בדרך שתיבחר
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:38

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר