לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-01-2012, 11:58
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
כתבה 2000 בני העדה האתיופית הפגינו בקריית מלאכי : דמנו טוב רק למלחמות, די להדרת אתיופים

כ-2,000 בני אדם, מרביתם בני העדה האתיופית, הפגינו נגד הניסיון למנוע השכרת דירות לאתיופים בקריית מלאכי. "ברוך שעשני אתיופית", הודפס על חולצות של מפגינות, והמוחים צעקו: "העם דורש שיוויון חברתי, העם דורש לא לגזענות"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4173877,00.html

מזדהה ומחזק את העדה המיוחדת והטובה הזו. פשוט מחליא אותי שישנם אנשים, שאני רק מקווה שהם קומץ, קומץ מכוער מהעם שלנו - העם היהודי בישראל שכה אירוני ומחליא שדווקא אנחנו, עם שעבר שואה, שעבר 2000 שעות גלות,שעבר רדיפות ושפיכות דמים בגלל דתו וזהותו, מתנהג ככה לבני עמו!
מדהים..אתיופים עובדים, תורמים למשק, משלמים מיסים, משרתים בצבא בגאון וחלקם הקיזו דם במערכות ישראל ובשמירה על המדינה ובשביל מה?! בכדי לקבל יחס כזה מבני עמם?!
ולצערי זה לא מסתכם באי השכרת דירות אלה ממשיך גם בקבלה למקומות עבודה ולמחוזות נוספים. למעשה, המקום היחידי שהאתיופים באמת שווים זה בצבא.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 11-01-2012 בשעה 12:01.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-01-2012, 12:34
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "2000 בני העדה האתיופית הפגינו בקריית מלאכי : דמנו טוב רק למלחמות, די להדרת אתיופים"

1. הם לא עדה מיוחדת ולא עדה טובה. הם עדה שיש בה טוב ורע כמו בכל עדה. גזענות הפוכה היא עדיין גזענות.

2. הפגנה מול מה? מול בעלי הדירות? אי אפשר להכריח בעל דירה למכור דירה למי שאינו רוצה. מותר לפעול, בקושי, מול מי שמארגן את החרם הזה.

3. קשה לי להשתחרר מהרושם שיש משהו מאוד מאורגן בכל המחאות האחרונות, מצטער. מישהו זוכר כמה מחאות חברתיות היו לפני 99, כשברק התמודד? פתאום קמו עמותות נהגי המוניות ועמותות שקר כלשהו אחר שכולן החלו לפעול באותו הזמן ולאותה מטרה. ואותם יועצים נכלוליים של אז פועלים גם היום. אז כן, יש לי מחשבה רעה כזאת בירכתי מוחי שמישהו מנצל את האתיופים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:46

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר