לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-04-2005, 13:30
צלמית המשתמש של BugY
  BugY BugY אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
אני משתמש ב NOD32
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Nirpeled שמתחילה ב "Kaspersky 5 Personal VS NOD32 2"

כבר שנה ומאז שיש לי אותו הוא הודף את כל הווירוסים אצלי במחשב בלי בעיה...
אין איתו שום בעיה בעידכון, הוא מתעדכן אוטמטית (פעמיים בשבוע נדמה לי)
הכי חשוב הוא שלא מרגישים אותו על המחשב...
NOD32 מצא ווירוסים ששום תוכנה אחרת לא מצאה (כולל קפארסקי)

גם מבחינת הממשק קטן ופשוט...
אני מעדיף אותו. במבדקים מצאו כי NOD32 הוא היחיד שמצא את כל הווירוסים, אחריו קפארסקי ברשימה ואז מקפי ונורטון
אני לא בטוח שההבדל בין שני הווירוסים הוא כל כך גדול, שניהם טובים ועושים את העבודה...

כמו שאמרו יהיו כאלה שיעדיפו את זה וכאלה שיעדיפו אחר... בין שני האנטיווירוסים האלה זה הכל עניין של החלטה אישית...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-04-2005, 14:33
צלמית המשתמש של KfitzKfotz
  KfitzKfotz KfitzKfotz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.04
הוא מתכוון בטח..
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי shaked שמתחילה ב "אפשר לקבל לינקים למבדקים שעליהם אתה מדבר?"

למבדקים של Virus Bulletin. זו חברה אובייקטבית שעורכת מדי חודש בדיקה מקיפה של תוכנות
האנטיוירוס בשוק כדי לבדוק מי מהאנטיוירוסים מצליח לגלות את כל הוירוסים שיצאו באותו חודש.
כל אנטיוירוס שמצליח מקבל את ה - Virus Bulletin Award.
ל NOD32 יש את מספר הפרסים בין הגדולים ביותר (אם לא הגדול ביותר) וזה מעיד על היכולת
המצויינת שלו בזיהוי וירוסים.
הדף של NOD32 במבדקים כאן :
http://www.virusbtn.com/vb100/archi...ts.xml?eset.xml

אני אישית גם מעדיף את NOD32. מבחינה של זיהוי וירוסים - גם NOD32 וגם קספרסקי יעשו
את העבודה, ככה שעם שניהם תהיה מוגן באותה מידה. היתרון של NOD32 הוא בזה שהוא "קל"
מאוד על המערכת, לא גורם לאיטיות, קל לתפעול, לא מרגישים בכלל שרץ אנטיוירוס ברקע.
קספרסקי קצת יותר איטי בסריקה וגם כבד יותר על המשאבים.
לגבי עדכונים, אם יש לך שם משתמש וסיסמא (מה שנקרא, באמת קנית את NOD32) אין שום בעיה
לעדכן. העדכונים של חתימות הוירוסים הם בד"כ על בסיס יומי, ולפעמים אפילו פעמיים ביום.
הוכחה לכך כאן:
http://www.nod32.com/support/info.htm

מה גם, שיחסית זה אנטיוירוס זול יחסית למתחרים (39 דולר אם אני לא טועה) והוא בהחלט שווה
את הכסף.

ישן 30-04-2005, 20:19
צלמית המשתמש של KfitzKfotz
  KfitzKfotz KfitzKfotz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.04
....
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי shaked שמתחילה ב "170 ש"ח (39$) נחשב לסכום זול?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shaked
במחיר הזה בערך נמכר האנטי וירוס של סימנטק,McAfee (הכוונה לגרסא להורדה),ועוד.
בשביל 170 ש"ח הייתי מצפה לקבל יותר מתוכנה כמו "NOD 32".
Kaspersky Anti-Virus Personal נמכרת בארץ על ידי המשווקים המורשים במחיר של 99 ש"ח אשר כולל עדכונים לשנה.

בנושא הVirus Bulletin: יש ביקורות שיכתירו תוכנה כלשהי כלא מוצלחת,ובביקורת אחרת יישבחו אותה,דבר דומה קורה בתחומים נוספים.

אני לא מבין מה היית מצפה לקבל יותר מ NOD32 ? זה אנטיוירוס בלבד וככזה זה עושה את העבודה
מצויין. אז מה בדיוק אתה רוצה בנוסף ?
לגבי מחירים, אני לא יודע לגבי מחירים בארץ. אני מתייחס למחירים הרשמיים שמוצגים באתרי
היצרנים.
Kaspersky בגירסתו הרגילה עולה 41.50$ באתר :
http://www.kaspersky.com/personal
אל תשכח שיש גם את גירסת הפרו של קספרסקי. NOD32 הוא הרבה יותר מהגירסה הרגילה של קספרסקי. לא יודע מבחינת השוואה לגירסת הפרו. אבל בהחלט יותר מהגירסה הרגילה.

האנטיוירוס של נורטון עולה 49.95$ באתר של סימנטק :
http://www.symantecstore.com/dr/sat...&CACHE_ID=39910
הבאת מחיר מאתר של השוואת מחירים. יכול להיות שיש חנויות ברשת שמוכרות גם את NOD32
במחיר נמוך יותר.
כמו שאמרתי, אני מתייחס אך ורק להשוואה בין המחירים הרשמיים.
לגבי וירוס בוליטן - זה ממש לא עוד סקירה. זה הרבה יותר מזה.
מי שמתמצא בתחום האנטיוירוסים יודע שזה מאוד חשוב לחברת אנטיוירוס שיהיה לה את הפרס
של וירוס בוליטן. תיכנס לכמה אתרים של אנטיוירוסים ותראה איך הם מציגים לראווה את הסמלים
של וירוס בוליטן (אם הם זכו בכאלה). נכון שהסקירה שלהם זה לא דבר שיש להתבסס עליו ב 100 אחוז אבל בהחלט זאת לא *סתם* סקירה שמביעה דיעה אם זה מוצר טוב או רע. סתם סקירה, זה כמו הסקירה שמישהו הביא מהאתר של YNET. זאת סקירה סובייקטבית של כותב שניסה את המוצר.

בשורה התחתונה, כמו שאמרתי בהודעות קודמות, ההבדל בין האנטיוירוסים של החברות הגדולות
היום הוא זניח מבחינת זיהוי וירוסים. כל החברות הגדולות מצליחות בצורה טובה לספק למשתמשים
שלהם הגנה מפני הוירוסים האחרונים (פחות או יותר לפחות). ההבדל היותר משמעותי הוא מבחינת
איכות התכונה כאשר היא רצה על המחשב , בעיקר ברקע. פה ל NOD32 יש יתרון גדול, שלצערי,
הרבה מחברות האנטיוירוס פספסו היום לטובת ממשק מפוצץ שאולי נראה יפה לעין, אבל הוא
בהחלט לא "יפה" על המשאבים.
זו דעתי.

ישן 30-04-2005, 22:30
צלמית המשתמש של shaked
  משתמש זכר shaked shaked אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.02
אני יגיב לפי סדר כתיבת הודעתך.
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי KfitzKfotz שמתחילה ב "...."

1. לפני שהייתי משלם 39$ הייתי מצפה לשיפור בממשק,ולעוד מספר דברים (שאותם כבר שחכתי בגלל שמזמן לא השתמשתי בתוכנה.)
2.בנוגע למחירים בארץ:
אם תעיין קצת בכתבה בynet תמצא מחיר של 159 ש"ח,לעומת 99 ש"ח (מקור:חברת פוואר תקשורות אשר משווקת את מוצרי קספרסקי בארץ,ומהסקירה בynet).
בנוגע למחירים בחו"ל:
אתה מוזמן לחפש בPriceGrabber את "NOD 32" ולראות אם PriceGrabber מוצא מחיר נמוך יותר עבור המוצר.
ניתן להוזיל את המחיר באתר הרשמי במסגרת מבצע השדרוג של החברה (אשר כולל 20$ החזר,קובץ PDF בנושא).

כאשר תוכנה לא זוכה בתואר בVB היא תמיד תנסה לשפר את המוצר מתוצרתה,כך שאני לא בטוח בדעה שהאם כך נכון להסתכל על הכישלונות באתר.

ישן 30-04-2005, 20:45
  RmSs RmSs אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
אין בכלל ספק ש-NOD32 לוקח בהליכה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Nirpeled שמתחילה ב "Kaspersky 5 Personal VS NOD32 2"

ניסיתי לחלק את ההשוואה לפרמטרים חשובים, זה נראה כך:
  • גילוי והסרת ווירוסים - בסעיף הזה Kasperaky ו-NOD32 שווים פחות או יותר, אם לא ייתרון קל ל-NOD32.
  • עידכונים אוטומטיים שוטפים - זהה. אצלי מוגדר ה-NOD32 לבדוק ולהוריד עידכונים אחת לשעה אוטומטית.
  • משקל ושימוש בזיכרון - אין בכלל מה להשוות: Kaspersky אנטי-ווירוס כבד מאוד, שתופס קרוב ל-20MB ב-RAM לעומת NOD32 שתופס בסביבות ה - 10-12.
  • מהירות הסריקה - גם כאן, אין מה להשוות. הסריקה של Kaspersky איטית מאוד ומכבידה בצורה בלתי יאמנת על המחשב לעומת ה-NOD32.
  • נוחות הממשק - כאן אפשר להתווכח, ולדעתי הממשק של Kaspersky באמת מעט נוח יותר. אך כאמור, זה הפרמטר האחרון להשוואה.
ישן 01-05-2005, 01:58
  RmSs RmSs אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
זה לא נכון.
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי shaked שמתחילה ב "רעמסס,תן לי סיבה אחת לא להפעיל סריקה שהמחשב לא בשימוש?"

הזמן הארוך שלוקחת הסריקה הכוללת זה רק תוצאה של סריקת קבצים איטית, שבסופו של דבר - משפיעה לא רק בסריקה המקיפה של המחשב, אלא גם בסריקות האוטומטית של קובץ שמופעל ועובר במחשב (כמו אחרי הורדת קובץ גדול בתוכנות P2P שצריך להסרק לפני שהוא נכנס למחשב). מה גם, שלפחות מהנסיון שלי עם Kaspersky (של כמה חודשים), הוא "מורגש" ברקע ומאט פעולות.

זיכרון RAM הוא כמעט הדבר הכי חשוב באנטי-ווירוס. הרי כמה פעמים אתה נוגע בממשק? פעם? פעמיים? שלוש?! אחרי ההגדרה הראשונית האנטי-ווירוס לא דורש שיגעו לו בהגדרות. הרי העידכון מתבצע אוטומטית, ומלבד פעם - פעמיים לשינוי הגדרות ראשוניות, אין צורך לגעת בממשק. אם הממשק היה "בלתי-נסבל" - הייתי מבין, אבל באמת שהוא בסדר:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ישן 01-05-2005, 12:09
  Sagilevi Sagilevi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי shaked שמתחילה ב ""הזמן הארוך" הזה כהגדרתך תלוי במספר גורמים."

משום מה באנטיוירוס של קספרסקי יש הגנה נגן התקפת Helkern. זה מעצבן מאוד וקשה מאוד לבטל את זה (עד שהבנתי איך לבטל לתמיד, את ה-"Protection against network attacks") לא הבנתי למה זה צריך להיות באנטיוירוס וזה בהחלט חיסרון של קספרסקי מה גם שב-Anti-Hacker חסמו את זה, אז למה יש את זה באנטיוירוס?

הסריקה של קספרסקי לא איטית במיוחד, סריקה של 10Gb לקחה אצלי חצי שעה...
והקספרסקי לא תופס הרבה משאבים (ככה שהוא יושב בשקט..לא באמצע סריקה או משהו):
קובץ KAVPF.EXE תופס 1,200K וקובץ KAV.EXE תופס 900K ו-KAVSVC.EXE תופס 9,000K .
כמעט תמיד הם משתמשים ב0% CPU. יש עוד קובץ ששיך לקספרסקי חוץ מאלו? כי ביחד זה 11,100K שזה בערך 11Mb ולא כמו שאמרת 20Mb. (תגיד לי אם טעיתי בחישוב במשהו).

אם כבר מדברים על קספרסקי, נראה לי שתמיד שאני הולך מהמחשב הוא עושה סריקה...
ישן 01-05-2005, 17:11
  Sagilevi Sagilevi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי shaked שמתחילה ב "..."

1. טוב, אבל בכל זאת אני עדיין מתעקש על זה שצריך להיות עוד כפתור שם שרשום בו: Disable protection against network attack וזה שזה קיים בעוד תוכנות אנטי-וירוס לא אומר שזה מתאים לאנטיוירוס.
2. בטא לאנטיוירוס? רק שישחררו את הגרסה היציבה בקרוב..מזה ה-MP3 ד"א?
ונראה לי שזה התיקון: Possible to update application using incomplete update.
3. שאני הולך מהמחשב, ז"א שאני לא נוגע בו 20 דקות או חצי שעה אז שאני חוזר אני רואה את האנימציה של האיקון של קספרסקי אותו אנימציה בדיוק כאילו הוא עושה סריקה וגם המחשב חושב ויש רעשים (קטנים, כאילו של המחשב "עובד") אבל אין חלון של סריקה, שאני נוגע בעכבר אז זה מפסיק...הוא לא חושב יותר והאיקון של קספרסקי חוזר להיות רגיל...
זה מעצבן כי אף פעם הוא לא מסיים סריקה וגם המחשב שלי אף פעם לא נח..אלא אם אני מכבה אותו ואני לא רוצה לכבות את המחשב כמה פעמים באותו יום...

BugY כמה זמן לוקח לך לעשות סריקה של כל המחשב? לי בקספרסקי לוקח חצי שעה ואני לא מאמין שלך לוקח פחות מ20 דקות אלא אם כן אי אפשר לעשות שום דבר אחר מלבד הסריקה...למרות שבמילה אני משאיר את הסריקה ולא עושה כלום אחר איתה.
ישן 02-05-2005, 12:13
  Elad Angel Elad Angel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.05
כולם תיכנסו תקראו ותפסיקו לריב !!!

דבר ראשון, כבנאדם שמבין בזה ובהרבה דברים זה לא כל כך פשוט מה יותר טוב, מהירות הסריקה, הזיכרון הם לא ממש חשובים, אחרי הכל המחשב לא מת מזה..! פשוט יותר זמן..
בכל מקרה ה Database של Kaspersky הוא הכי גדול בעולם והוא מוצא כמעט כל וירוס אפשרי.. ועל זה אין פה ויכוח פשוט.. הקטע הוא שיש וירוסים שלא יכנסו לי למחשב כי הם לא ממש מוכרים אבל Kaspersky מוצא אותם.. והוירוסים שמוכרים ונכנסים גם NOD32 מוצא אותם..

עכשיו לדוגמא יש לי קובץ טרוייאני, ולמעשה זה אמיתי.. ואני סורק אותו עם Kaspersky והוא נמצא, ואני סורק אותו עם NOD32 והוא לא נמצא.. וסרקתי אותו עם כל תוכנה אחרת McAfee, Norton, BitDefender וכו'..

עכשיו מה שעובד פה על כל התוכנות האלה זה עריכת ה Hex שלמעשה גם על Kaspersky זה עבד, אבל האפשרות שמצילה את התוכנה הזאת היא: 'Send File for Anlaysis' שאיתה שלחתי את הקובץ למעבדות שלהם עם ניתחו אותו מצאו אותו כסוס טרוייאני והכניסו את השם שלו ל Database...

הקובץ הזה לפי דעתי חייב להימצא לכל התוכנות האלה כי הוא סוס טרוייאני שמבטל את שיחזור המערכת ונותן אפשרות מלאה על המחשב, גניבת סיסמאות וכו'..
וזה ממש לא הוגן שלא עלו עליו עדיין..

בגלל זה Kaspersky מובילה כאן..

לסיום, אחרי הכל אנחנו לא צריכים יותר מדי.. יש לנו מה שמפסיק לנו ואני, שמשתמש ב Kapsersky שנתיים לא יודע מזה וירוס ולא נכנס לי וירוס אחד למחשב..
וגם זאת לגבי NOD32 ו BitDefender...
שלושת התוכנות האלה שמובילות בעולם מספיקות לכל אחד ואחד מאיתנו...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:36

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר