לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-01-2012, 09:48
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "למה? לא זכור לי שבמחנה היו..."

לא אמרתי שהוא הביע דעות פוליטיות...

במחנה רקוב מכמה סיבות, הוא כביכול עיתון לחיילים אבל הוא לא באמת ממלא שום נישה לחיילים (חוץ מאולי העמוד האחרון שבו חיילים מצטלמים) הוא לא מבדר ולא אינפורמטיבי בשום אופן, את המשבצת המקצועית (שאליה במחנה לא יכול לשאוף אפילו ביומרה הכי חמורה) "מערכות" ממלא בצורה מעולה, העיתון כתוב בצורה חובבנית בעליל (כלומר לא רק ברמה העיתונאית- שזה מצופה מילדים בני 19, אלא גם במונחים הצבאיים שבזה כן נדרשת הבנה מילדים בני 19 שלובשים מדים) למעשה- אני לא מוצא דבר אחד פרודקטיבי ב"במחנה".

מנגד הוא נוגס בתקציב הצה"לי (לא יודע כמה עמוק אבל בימים אלה של צמצום החגורה זה לא כ"כ רלוונטי) ומציע אפשרות בריחה לילדיהם של המקורבים לצלחת שלא מעוניינים ללכלך את ידיהם בעבודה אמיתית. אני מקווה שברור לך שלא תמצא שם חייל אחד ללא ויטמין P ואילן יוחסין מפואר, לא ברור לי למה צה"ל צריך לממן גוף כזה שעומד בעוכריו.

נ.ב

כן היו בו הבעות עמדה פוליטיות שעומדות בסתירה לפקודות הצבא, זכור לי שהועלה פה בפורום כתבה של איזה ילדון שכתב על "הכיבוש" או משהו כזה...

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

נערך לאחרונה ע"י golani_2 בתאריך 14-01-2012 בשעה 09:51.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-01-2012, 11:27
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "למה? לא זכור לי שבמחנה היו..."

מקריאה בויקיפדיה, מסתבר אגב שהקח"ר בדימוס שטרן (מי אם לא) הודיע על סגירת ה"עיתון" כבר ב2001, מעניין (וחבל) שלא יצא לפועל.

אגב צבא ופוליטיקה-
ציטוט:
ספטמבר 2005 הודחו[2] 3 מכתבי העיתון אחרי שהפרו הוראה של דובר צה"ל

תושבי יצהר הגישו תביעת דיבה נגד עיתון במחנה, בשל כתבה בעיתון ב-28 בינואר 2005, שבה, לפי התביעה, היו "עיוותים, סילופים, שקרים, והכפשות מכלילות, שהיו ללא כל בסיס"...בכתבה התראיין מאור שושן, שהיה מפקד הפלוגה ביצהר. ...לאחר פרסום ההשמצה בעיתון התנער צה"ל ממפקד הפלוגה.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%91...%97%D7%A0%D7%94
ציטוט:
אנחנו כן יכולים לפרסם ידיעות שלא משרתות במלואן את המסרים ההסברתיים של צה"ל.

'קוראים לי פנינה, אני סגן אלוף ואני מכורה לאלכוהול. או הפקות אופנה שעשינו. לקחנו חיילות שידגמנו אופנה אזרחית. התחפשנו ל'לאשה'. להגיד לך שזה משהו ש'במחנה' צריך לעשות אותו? בדיעבד, אחרי שבע שנים, כשאני מסתכל על זה גם אני מרגיש טיפה מובך מצהבהבות היתר שהיתה אז".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3565121,00.html

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 14-01-2012, 08:27
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אתה חושב שיאיר לפיד יהיה מסוגל לכתוב שם טור? זה צריך להיות מעניין... הממ.. בוא נראה:
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "מ-"יתד נאמן""

"לאכול קיגל ביום שישי - זה הכי יהודי בעיני. אולי אפילו יותר מלהעביר את הג'לי של הרגל הקרושה בידיים בזמן ה'טיש' כמו שעושים בעיתון שמעבר לכביש. לרוץ עם מזוודות אחרי האוטובוס לבני ברק ביום שישי בדרך להורים שצריכים לאחר ולהאכיל 30 נכדים במקום לנוח - זה הכי יהודי בעיני. לשכב על הדשא בגן סאקר בעינים עצומות בימי 'בין הזמנים' החמימים רחוק רחוק מהשכונה הלוחצת ולפתוח אותן כדי לגלות שכל השכונה שוכבת מסביבי על הדשא בעינים עצומות ומדמיינת אותו דבר - זה הכי יהודי בעיני. ללכת לקונצרט של דודו פישר אבל להכיר כל מילה בשירים של כוורת ולזמזם את משינה - זה הכי יהודי בעיני ".
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:50

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר