לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-01-2012, 14:57
  חובש ותיק חובש ותיק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.06.11
טיול אחרי צבא..

שלום אנשים , אני חייל משוחרר שמאוד רוצה לעשות טיול של אחרי צבא..
הבעיה שאני לא סגור על כלום - שמעתי על הרבה מאוד מקומות - הודו(משום מה קצת פחות מדבר אלי) , דרום אמריקה , אוסטרליה/ניו זילנד.
על סוגי טיולים - טיול אופנועים , עבודה בחווה (ומשם המשך טיול) .
מבחינת זמן חשבתי על תקופה שבין 3-6 חודשים .
מבחינת תקציב אין לי מושג כמה זה יכול לעלות לי שמעתי שחצי שנה בדרום אמריקה זה משהו כמו 40,000 ש"ח אני אפילו לא יודע אם זה נכון... אם מישהו יכול להסביר ולפרט זה יעזור מאוד.

גוגל נתן לי הרבה אתרים שהם יותר פירסומות לחברות ופחות תשובות , אשמח אם תתנו לי עצות , מקורות לקרוא וללמוד ובכלל כול דבר שיכול לעזור לי , אני לא מבין הרבה בנושא.

תודה ושבוע טוב!!+
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-03-2012, 17:11
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי חובש ותיק שמתחילה ב "אוקי קצת עידכון לגבי המצב ,..."

אם אתה רוצה ויזה לארה"ב יש כמה דברים שחשוב לדעת

בשנים האחרונות הם מנסים להילחם בכל תופעת העגלות וכתוצאה מכך, ויזה וכניסה לארה"ב קשה יותר לצעירים אחרי צבא. אם אתה רוצה לטייל בארה"ב תבוא מראש לשגרירות עם תוכנית טיול של חודש עד חודשיים ועם הוכחות שיש לך את הכסף.

מחנות קיץ לא תמיד שווים את המאמץ. יש לך חודשיים של עבודה עם חבורת ילדים אמריקאיים מפונקים. אתה צריך גישה נכונה, הרבה סבלנות והיכולת לדבר באנגלית באופן שוטף (ולא, חמש יחידות באנגלית לא נחשב ל"שוטף"). אם יש לך ניסיון קודם יש לך סיכוי טוב יותר. אם אתה צריך מידע ספציפי - הכי טוב זה להיכנס לגוגל ולכתוב "מחנה קיץ בארה"ב". כל האופציות יהיו פתוחת לפניך.

לשלב את זה עם דרום אמריקה - בטח שאפשר. אתה יכול אפילו מראש להכין לעצמך תוכנית טיסות מהארץ לארה"ב, מארה"ב לדרום אמריקה ומדרום אמריקה או לארה"ב או לארץ

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:20

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר