לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-01-2012, 08:05
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אדם ממוצע, שאינו מבין גדול..."

ייתכן ואתה צודק.

יש לך אורנג'? גם באתר שלהם זה פועל בדיוק כך. גם בכל אתרי הבנקים (אם כי אולי תטען שהם "מאובטחים יותר" ושם זה הגיוני). אני חייב להודות שטרם נתקלתי באתר שמשאיר אותך "מחובר" לעד [אחרי שהורדת את הסימון מהאפשרות לזכור אותך, כמובן], רק כי כביכול לא סגרת את הדפדפן. יש בכך בעיית אבטחה חמורה ביותר (ובראשה - כל מי שניגש לדפדפן אחר כך, יכול להפוך את החיבור-הלא-זכיר-שלך ל"זכיר" לעולם ועד... ולא, אין פתרון נגד לזה חוץ מהגבלת הגישה אחרי זמן של אי-פעילות...).

מצטער שאין לי דוגמאות מעוד אתרים, אני פשוט לא ממש גולש כמשתמש מחובר באף אתר אחר...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-01-2012, 15:46
  myk myk אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי myk שמתחילה ב "תקלה בפורום"

תודה לכולם על כל המידע (זכור אותי, back, פורום משוב) רק בשביל זה היה שוה להפסיד חצי שעה.

לשימי: אחלק את דבריך לשניים:

א. זאת לא תקלה, בפעם הבאה תיכנס לפורום עם האפשרות "זכור אותי", ע"כ ציטוט.

אתה צודק.

ב. ואל תשלח הודעה שאתה באמצע פעולות אחרות שמשנות גישה לפורום. ע"כ ציטוט.

לא שלחתי הודעות באמצע אלא מיד כשנכנסתי אמרו לי לשנות סיסמה, שיניתי ואח"כ לא יצאתי ונכנסתי בחזרה. (נראה לי שאף אחד לא היה יוצא ונכנס אם לא התבקש לעשות כך). אם אתה מקבל שיתכן (מספיק שרק יתכן) והתקלה שלי קרתה בגלל שינוי הסיסמה היו צריכים לידע אותי לצאת ולהכנס כדי לשלוח הודעות. אני מניח בתור צד סביר שזה כן קרה בגלל זה משום שלא זכור לי שכך קרה לי אצלכם גם בהודעות ארוכות ולא בעיה גדולה לבדוק האם אחרי חצי שעה נזרקים ובמיוחד לבדוק האם כשמשנים סיסמה נזרקים כשרוצים לשלוח הודעה. אני מסכים שיתכן ואני טועה שזה רק בגלל זכור אותי אבל חושבני שזה שווה בדיקה.
ישן 19-01-2012, 17:27
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי myk שמתחילה ב "תודה לכולם על כל המידע (זכור..."

אין צורך לצאת ולהיכנס אחרי שינוי סיסמא, למיטב ידיעתי. אני משנה סיסמאות לעצמי כבר שנים רבות, ומעולם לא נותקתי בעקבות כך. (כן, יש אתרים מעצבנים שבהם זה קורה, אצלנו - לא קרה לי). כמובן שאני משתמש באפשרות ה"זכור אותי" - אבל יש סבירות גבוהה שגם בלעדיה, שינוי הסיסמא לא היה גורם לניתוק (זו לא בעייה לבדוק, פשוט שנה סיסמא, ותיווכח אם אתה מיד מתנתק או לא. כיצד תדע? בצד שמאל למעלה, או שתתבקש להיכנס עם שם משתמש וסיסמא, או שתקבל הודעת "ברוך הבא"...)

המערכת אצלנו קונסיסטנטית, אם תבדוק עכשיו וזה עובד כך, גם אתמול זה עבד כך, וגם מחר זה יעבוד כך (אא"כ נעשה כמובן שינויים בקוד... אבל לא נעשו כאלה בכמה שנים האחרונות...)...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:16

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר