לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-01-2012, 13:29
  משתמש זכר Morishani Morishani אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.03
מתלבט לגבי ציוד חובבני לצילום.

אהלן.

בשנתיים האחרונות השתמשתי במצלמה דיגיטלית Canon sx10is.

הייתי רוצה להתקדם לצילום במצלמה dSLR ואני מוכן להשקיע כ4500 ש"ח - עד 5000 ש"ח (במקסימום, מבלי לחרוג).

הייתי בחנות והחזקתי את הCanon Eos550d והמוכר המליץ לי שאם אני כבר מגיע לטווח המחירים הזה, אז אפשר להשיג אפילו את הd90 (עם עדשת קיט nikon 18-105 f3.5) אבל בלי כל הציוד הנלווה.

הניקון הרגישה יותר טוב על היד, אבל לא בהרבה.

מהמלצות בפורום ראיתי שכדאי מאוד לקנות את הEos 550d ביחד עם Tamron 17-50 f2.8.

התלבלבתי כבר לגמרי ואין לי מושג מה עדיף, מה אתם אומרים? יד שניה בא בחשבון - אם זה לא תהליך ארוך מדי (איך יודעים שמצלמה/עדשה תקינה ב-100%?)

אשמח אם תייעצו לי גם איפה לקנות (מוכן להגיע לאזור גוש דן).

אשתמש במצלמה בעיקר לצילומי נוף, רחוב ופורטרט. ככל הנראה הכי הרבה לצילומי רחוב.

תודה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-01-2012, 17:51
  dany5311 dany5311 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.05
אפשרות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Morishani שמתחילה ב "מתלבט לגבי ציוד חובבני לצילום."

כמו שבטח הספקת להבין,הדבר הכי טוב בתחום הרפלקס שניתן לשדרג את העדשות עד בלי הכר.
לכן במיגבלות התקציב תוכל לרכוש את הקנון 550 (אני לא יכול להמליץ על ניקון כי לא השתמשתי במצלמות של ניקון).
ועדשת חובבים אחת או יותר.
לקנון 550 יש יכולות וידאו אז עדיף עדשה מיוצבת,ולכן במיסגרת התקציב תוכל להוסיף את ה18-135IS עדשת חובבים די טובה.
על17-50 של טמרון ,אני לא אמליץ כי היא ללא מייצב,ה17-50 של טמרון הוחלפה אצלי ב17-55קנון והיא מצויינת אבל די יקרה.
אגב מאחר שהישתמשת פעם מצלמת היפרזום,היה כדאי להגדיל את התקציב במעט ולרכוש את ה18-200 שנותנת הרבה יותר טווח(לא באיכות מקסימלית של המצלמה אבל סביר).
ה550D של קנון מצויידת בחיישן די רגיש כך שגם עדשות עם פתח צמצם 3.5 ברגישות גבוהה ,די נקי מרעשים.
בהצלחה.
ישן 22-01-2012, 12:05
  משתמש זכר a.b.l a.b.l אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Morishani שמתחילה ב "מתלבט לגבי ציוד חובבני לצילום."

א.מהניסיון שלי עם הטמרון המדוברת (לניקון ובלי ייצוב) התמונות שיוצאות לפורטרטים ונוף הם מדהימות.
(בהשוואה לעדשת הקיט התוצאה פשוט מדהימה).
אני קניתי אותה ביד שניה בכמעט חצי מחיר מהמחיר המקורי שלה (1100 במקום 1900) כשהיא במצב חדש מאוד.
החיסרון היחיד שלה לטעמי זה חוסר באורך מוקד אבל בהשוואה למחיר היא נותנת תמורה מעולה.
(ישנם עוד כמה חסרונות אבל הם ממש שוליים בהתחשב במפתח הצמצם הנמוך והחדות ביחס למחיר)
אני מאוד בעד לקנות יד שניה החיסכון במחיר מאוד מורגש לעומת הסיכון אבל זה משתנה מאדם לאדם.
בייחוד עדשות קיט שמוכרים שם מלא כאלה,והמחירים בהתאם.
בגלל שהשתמשת בעבר במצלמה בעלת זום X20 לדעתי המעבר לטמרון יהיה חד מידי(זום X3) ואתה ממש תרגיש הגבלה. מה שכן אפשר לבחון זה קניה של שני עדשות ביד שניה והגוף ביד ראשונה במסגרת התקציב.
(אחת לצילומי רחוב ופורטרטים ואחת לנוף ולטבע,כאן יש כמה אופציות: הטמרון עם 18-135, 50 קבוע של קאנון ו18-135 או אפילו ה-18-200)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:29

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר