לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-01-2012, 19:23
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי YK69 שמתחילה ב "למה המרצים שלי במכללה עושים מבחנים קשים יותר משל בן-גוריון?"

א)למי איכפת?
ב)אם אתה רוצה תואר קל לך לבן-גוריון.. כאלו על מה אתה בעצם מלין?

אני חושב שאתה לא באמת יודע כנראה מה זה מבחן קשה.. כי מה לעשות מעטים(תמיד יש יוצאים מהכלל) החברה שהולכים לספיר(או כל מכללה אחרת), מסוגלים לקבל ציון גבוהה במבחן שהו באמת קשה.

אני אומנם את הקורסים שלי במתמטיקה סיימתי מזמן(ולכן זוכר מעט מהם), יחד אם זאת אתה מוזמן לתת לי מבחן שלכם במקצועה מתמטיקה כלשהו, ואני אשמח לאשר לך שהוא אכן ברמה די ירודה.. אז יכול(אף פעם לא עניין אותי) להיות שרמת הפקולטה לכלכלה בבן-גוריון היא נמוכה(וזה עצוב), אבל זה כלל לא אומר שהרמה בספיר היא גבוהה(גם אם היא גבוהה יותר מהרמה של בן-גוריון לדבריך).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-01-2012, 21:26
  dudy79 dudy79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.12
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "א)למי איכפת? ב)אם אתה רוצה..."

מכיר את המשפט "קשה באימונים קל בקרב"?
אני גם סטודנט בספיר .
אני רק שנה א' אז אני עדיין לא מבין היכן הקושי ...
אבל... יש שני אפשרויות :
1) אני לומד ניהול תעשייתי ולאחר תואר ראשון יש לי את האופציה להמשיך M.E בבן גוריון (אם סיימתי בממוצע 85+)
לכן אני חייב שהרמה תהיה לפחות דומה ומכן בא השיקול (גם בשאר המקצועות יש אפשרות להמשיך את הלימודים בבן גוריון)
2) סתם ליצור מוטיבציה לכל המבואסים שאין להם את הנתונים המתאימים ללמוד באוניברסיטה.

תיקח את האפשרות שמתאימה לך ....
גם ככה לא תוכל לשנות את המצב הקיים.

אגב אני בעד האפשרות הראשונה . דיברתי עם חברים שסיימו בספיר והם אומרים לי שכל ההחמרות שנכנסו לאחרונה(משגיחים יותר קשוחים, צמצום דפי הנוסחאות והגדרה של גודל פונט וכו') הן מהפחד שבטעות יחשיבו את ספיר ללטביה 2 .
ישן 21-01-2012, 06:48
צלמית המשתמש של YK69
  YK69 YK69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.07
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "ב-2010 סטודנטים לכלכלה בבר..."

זה לא ישנה את העובדה(לא בשנים הקרובות לפחות) שסטודנט מבן גוריון יועדף בהרבה יותר מאשר סטודנט מספיר.
וחוץ מזה אף-אחד לא אמר שהמבחנים שיש כרגע בגוריון קלים.
נתחיל מזה שתנאי הקבלה לספיר לכלכלה זה בגרות(כן, זה מספיק) ובגוריון זה 650 פסיכומטרי וממוצע בגרויות 95.
ולדוגמא, מבחן במבוא למיקרו שהיה לנו שנה שעברה(אותו מבחן) בבן גוריון הממוצע עמד על 75 ואצלנו בספיר 65.
לא נראה לי שבבן גוריון הרמה ירודה עם ממוצע כזה. אלו המבחנים שהיו לפני 10 שנים(ניתן לראות ממאגר הידע החופשי שלהם) והמבחנים שיש עכשיו ומשום מה אצלנו בספיר הם החליטו שזה קל מדי.

ואם כבר כדי לשמור על רמה גבוה, אז מה ההגיון בלתת כמעט בכל מבחן פאקטור? הרי ברור שאם כל בעל תעודת בגרות יכול לבוא וללמוד כלכלה בספיר אז יהיו הרבה אנשים שלא משקיעים והממוצע ימשך כלפי מטה.
כמו שהיה במבחן X שנה שעברה שבו 20 מתוך 45 סטודנטים נכשלו ואני אחד מהם. לאחר מכן במועד ב אני היחידי שעברתי מתוך ה20. מה המרצה עשה? נתן פאקטור של 10 נקודות כדי שכולם יעברו(טוב חוץ מאלה שקיבלו 40~)

השנה התחילו ללמוד 150 אנשים בספיר בכלכלה(בשנים קודמות היו 40-50). אני לא רוצה לחשוב אפילו מה יגידו על מקבלי התארים מהמכללה הזו אם גם ל150 אנשים הללו יתנו פאקטור בכל מבחן...

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/vBulletin/image.php?u=125298&type=profile&dateline=1289576666]

נערך לאחרונה ע"י YK69 בתאריך 21-01-2012 בשעה 06:56.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:36

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר