לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-03-2012, 18:40
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
גרפיקה איך אני מברר איזה דגם זה?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "המלצה למחשב נייד לגיימרים"

טוב, לאחר התלבטויות רבות ועזרת חברי הפורום (באשכול זה ובאשכולות אחרים) החלטתי ללכת על הסדרה של אסוס, ועכשיו נותרה לי התלבטות אחרונה, בין מחשב מסדרת G73 (זה שקישור למפרט שלו מוצג לעיל) לבין מחשב בסדרת G53 והנה קשור למפרט: http://www.pc365.co.il/product.aspx?p_id=19439&cf=zap

שאלות אחרונות בנושא:
א. איך אני מברר מה הדגם הספציפי של המחשב מסדרת הG53? ראיתי הרבה ביקורות על סדרת המחשבים הזו, עם פרטי מפרט דומים אבל עם ציונים שונים, ואשמח לדעת מאיזה דגם המחשב שבחרתי כדי לדעת עד כמה הוא מוערך.
ב. איזה עדיף לקנות? הדגם מהG73 זול יותר ועם מסך גדול יותר, אבל לG53 יש כרטיס מסך חדש יותר (GTX 560 לעומת GTX460) ומעבד מסדרה חדשה יותר (I7 2670QM לעומת I7 740QM). האם העליה בחומרה מצדיקה את העליה במחיר (הG53 עולה 500 ש"ח יותר)? האם החומרה באמת משפרת ביצועים במסך יותר קטן (15.6 בG53 לעומת 17.3 בG73)? ובכלל כל הערה השוואתית בין המפרטים של השניים תעזור לי בהחלטה הסופית.
ג. הבנתי ששני המעבדים מקורם בדגם SANDY BRIDGE של אינטל, שעובד על OVERCLOCK של המעבדים. זה דבר חכם לעשות בנייד? שמעתי שזה לא בריא לנייד כי יש לו פחות אמצעים להגן מהתחממות יתר. אם זה מחשב נייד לגיימינג, שסביר שעבוד הרבה על הטורבו הזה, האם זה ייפגע לו באורך החיים?

תודה רבה!
ישי

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י yishain11 בתאריך 17-03-2012 בשעה 18:42.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:30

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר